Bone Club Hotel SVS
  • Śniadanie w cenie
91 USD
  • Przy plaży
Uwaga, okazja! 19% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 19% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (112 USD).

Titan Garden Hotel(Konakli)(Świetna cena!)
130 USD
  • Restauracja
210 USD
132 USD
129 USD
170 USD
166 USD
Zrecenzowano 17 września 2015 z urządzeń przenośnych

Czysciutko i pachnaco dalabym ocene doskonaly gdyby nie kabina prysznicowa bo stare kafelki ale byla czysta .Bardzo mila i sympatyczna obsluga zawsze sie chce dogadac i zrozumiec problem.Jesli byly zgloszone jakiekolwiek usterki byly usuwane natychmiast jedzenie przepyszne deserow i owocow mnostwo.Rano serwowali nalesniki i omlety o innych specjalach nie wspomne np o chalwie lody pyszne o 16.Kuchnia lsniaca czystoscia kelnerzy w jednakowych czystych ubraniach kucharze czujnie sprawdzali czy wszystko jest ok i pytali czy smakuje.Plaza zwirowa ale zagrabiana codziennie tez czysciutka.Polecam z czystym sumieniem.

Data pobytu: wrzesień 2015, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Renata P
Zrecenzowano 30 lipca 2015

Naprawde bardzo polecam : )
Pierwsze wrażenie nie jest za bardzo dobre ,ale po czasie szybko sie zmienia.Bardzo miła obsługa,która bardzo dba o klientów,pyszne jedzenie,bardzo dobre drinki,czyste pokoje sprzątane codziennie,piękna plaża ,ciekawie otoczenie po za hotelem z bardzo wieloma sklepami i barami,miła atmosfera,jedynym minusem były słabe wieczorne animacje dla dorosłych a jak były to tylko po rosyjsku.

Wskazówka dotycząca pokojów: budynek C,który jest odnowiony
  • Data pobytu: lipiec 2015, podróż z rodziną
Dziękujemy, Paula C
Zrecenzowano 31 maja 2015

Hotel zgodny z opisem w ofertach. Jedzenie bardzo dobre w dużych ilościach. Jeśli w danym momencie czegoś zabrakło to szybko kucharz uzupełniał. Przede wszystkim bardzo czyste stoły, obrusy wymieniane codziennie, talerze i sztućce często jeszcze gorące, wyparzane, prosto ze zmywarek. Szklanki w barach również myte w zmywarkach, tak że zimne piwko czasem było w gorącej szklance podane. Duży wybór serów, ciast, owoców, sałat a do śniadania również chałwa. Obsługa bardzo miła i pomocna nie nastawiona na bakszysz. Żadnych much ani innych robaków nie spotkaliśmy. Przekąski świeże i smaczne zarówno w barach przy hotelu jak i w barze na plaży. Napoje alkoholowe nie rozcieńczane, piwo zawsze zimne. Pyszne lody serwowano od godz. 16 do 17. Goście to głównie Rosjanie ale problem alkoholowy dotyczył właśnie kilku Polaków. Pokój otrzymaliśmy w bud. C, ale my w nim tylko śpimy i zależy nam tylko by było czysto i była ciepła woda. To otrzymaliśmy. Plaża duża z wystarczającą ilością leżaków i materacy. Ponieważ było gorąco to na basenie pływaliśmy tylko czasem po południu a cały dzień spędzaliśmy na plaży. Okolica pełna sklepików, barów i knajpek z muzyką na żywo. Dużą wagę przykłada do zasadzonej na terenie hotelu roślinności, sama widziałam jak polewali kwiaty substancją na mszyce. Plaża hotelowa jest również w okolicy baru otoczona kwitnącymi krzewami. Jesteśmy już kilkunasty raz na wczasach w krajach muzułmańskich i bardzo pozytywnie oceniamy wypoczynek w opisanym hotelu. Na pewno za rok w maju tu wrócimy.

• Data pobytu: maj 2015, podróż z rodziną
4  Dziękujemy, Stefania S
Zrecenzowano 13 maja 2015

Polecam hotel dla niewymagajacych turystow. Bardzo dobre jedzenie. Miejsca na lezakach na plazy sporo, przy basenie troche mniej ale tez sie znalazly. Obsluga mila, sympatyczna. Duzo Rosjan. Hotel raczej nie dla dzieci - mala zjezdzalnia. W recepcji czesto lezy na kanapach czarno-bialy kot. Uwaga! Potrafi zadrapac! Blisko hotelu sklepy, banki, przystanek autobusowy, bazar. Do Alani ok 30 minut autobusem. Przyjechalismy z Wezyrem. Wszystko bylo ok! Polecamy tez wycieczki do Pamkualle i statek.

Wskazówka dotycząca pokojów: Lepsze. nowsze pokoje w budynku C, tam gdzie recepcja. Ladniejszy widok w A.
  • Data pobytu: maj 2015, podróż z rodziną
3  Dziękujemy, basia_w58
Zrecenzowano 31 sierpnia 2013

Na początku dostałam pokój jak za czasów PRL-u, gdzie klimatyzacja szwankowała, woda pod prysznicem ledwo leciała. ale poszłam do recepcji i poprosiłam o zmianę pokoju, najlepiej w budynku C. Bez problemu zamieniono mi pokój.
Goście hotelu to głównie Rosjanie, i na nich nastawiona jest obsługa, nawet ich oprowadzają po hotelu po przyjeździe. Nam pokazano tylko gdzie jest stołowka,bo restauracją nie można tego nazwac.
Dla mnie największym minusem były muchy, które chodziły po stołach na stołówce,a nawet po jedzeniu..blehhh Jedzenie mało urozmaicone, ale głodna nie chodziłam;)
Obsługa bardzo serdeczna i sympatyczna. Bardzo dobra ochrona:)
Wybrałam ten hotel głównie dlatego,że jest tam dyskoteka. Na miejscu okazało się,że jest nieczynna, ale za dodatkową opłatą można jechac do nocnego klubu w Alanyi, głownie z rosyjską młodzieżą.
Ogólnie pobyt wspominam pozytywnie, gdzie głównie leżałam na plaży i rozkoszowałam się morzem śródziemnym i piwem w barze:) Za te pieniądze nie byłoźle,a jak ktoś chce się do czegoś przyczepic to zawsze coś znajdzie...
Mam apel do przyszłych gości- nie nalewajcie do pustych butelek wody z baniaków, bo to żałosne. Sklep jest pod nosem, gdzie butelka wody jest tansza niż w Polsce.

• Data pobytu: sierpień 2013, podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, agnezzz