Bone Club Hotel SVS
Expedia.com
94 USD
Expedia.com
  • Przy plaży
Titan Garden Hotel(Konakli)(Świetna cena!)
  • Basen
  • Restauracja
  • Śniadanie w cenie
  • Śniadanie w cenie
  • Basen
Zrecenzowano 31 sierpnia 2013

Na początku dostałam pokój jak za czasów PRL-u, gdzie klimatyzacja szwankowała, woda pod prysznicem ledwo leciała. ale poszłam do recepcji i poprosiłam o zmianę pokoju, najlepiej w budynku C. Bez problemu zamieniono mi pokój.
Goście hotelu to głównie Rosjanie, i na nich nastawiona jest obsługa, nawet ich oprowadzają po hotelu po przyjeździe. Nam pokazano tylko gdzie jest stołowka,bo restauracją nie można tego nazwac.
Dla mnie największym minusem były muchy, które chodziły po stołach na stołówce,a nawet po jedzeniu..blehhh Jedzenie mało urozmaicone, ale głodna nie chodziłam;)
Obsługa bardzo serdeczna i sympatyczna. Bardzo dobra ochrona:)
Wybrałam ten hotel głównie dlatego,że jest tam dyskoteka. Na miejscu okazało się,że jest nieczynna, ale za dodatkową opłatą można jechac do nocnego klubu w Alanyi, głownie z rosyjską młodzieżą.
Ogólnie pobyt wspominam pozytywnie, gdzie głównie leżałam na plaży i rozkoszowałam się morzem śródziemnym i piwem w barze:) Za te pieniądze nie byłoźle,a jak ktoś chce się do czegoś przyczepic to zawsze coś znajdzie...
Mam apel do przyszłych gości- nie nalewajcie do pustych butelek wody z baniaków, bo to żałosne. Sklep jest pod nosem, gdzie butelka wody jest tansza niż w Polsce.

• Data pobytu: sierpień 2013, podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, agnezzz
Zrecenzowano 19 lipca 2013

Hotel nie spełnił naszych wymagań. Miał duzo minusów: pokoje malutkie z widokiem na... balkon hotelu obok.Bardzo mała przestrzeń, o ogrodzie czy choćby kawału trawy można zapomnieć. Leżaków dużo, ale tylko na plaży. Leżaki przy basenach o 6 rano już wszystkie były pozajmowane ręcznikami, choć właściciele przychodzili na nie dopiero około 13 godziny. Do tego bliskość głośników minaretu (mieszkałam od strony ulicy) - codziennie pobudka o godzinie 4 rano. Do tego przeważają w hotelu Rosjanie, którzy momentami byli uciążliwi. Jakie plusy? Jedzenie smaczne choć niezróżnicowane. Obsługa przemiła, nie nalega na napiwki ale porozumiewa się głównie po rosyjsku ( z angielskim spore problemy). Atrakcje i zabawy wieczorne również przyjemne. Morze piekne, zwłaszcza wieczorami. Ocena ogólna: jest to jednen z najtańszych hoteli w internecie, ale uważam, że i tak nie wart wydanych pieniedzy.

• Data pobytu: lipiec 2013, podróż z ukochaną osobą
2  Dziękujemy, Marta X
Zrecenzowano 11 sierpnia 2011

Wróciłam 27 lipca 2011 r. z hotelu. Wypoczynek wspominam dobrze. Plaża- dostępność bezproblemowa, przechodzi się prywatnym tunelem pod drogą szybkiego ruchu, to prawda nie ma tam zwykłego piasku lecz taki drobniutki żwirek ale jest on przyjemny (dobry peeling). Pokoje fajne (m.in. suszarka, telewizor ), czyste, codziennie sprzątane. Jedzenie pyszne, co do wydzielania jedzenia to robią to tylko gdy jest dużo ludzi żeby było szybciej. A co do grilla to zawsze pyszne jedzonko jest tam robione. Dwa baseny (mały ze zjeżdżalnia i większy) . Leżaki jak wszędzie zajmuję się (kto pierwszy ten lepszy). Animacje- pierwszy tydzień fatalne! To co miało być w danym czasie nie było nic nie organizowane, muzyka w niedziele nie leciała bo NIEDZIELA ! Drugi tydzień dużo dużo lepszy, dzięki zmianie animatorów, powoli się rozkręcali. Całkowicie inaczej Jak dla mnie jedyny minus to brak dyskoteki w hotelu. Wiadomo organizowali płatny wyjazd do Alanya ale to co innego niż dyskoteka na miejscu. Ogólnie polecam !

• Data pobytu: lipiec 2011, podróż z rodziną
7  Dziękujemy, wiki b
Zrecenzowano 3 lipca 2011

Na stronie internetowej hotel reklamowany był jako hotel dla rodzin z dziecmi. Przyjechaliśmy z żoną i córką o godzinie 22 i dostaliśmy pokój z widokiem na basen i morze. W pokoju przywitał nas ryk rosyjskiego przeboju wakacji. Pierwsza myśl: zamkną okna. Nie, okna już były zamknięte. Po natychmiastowej zmianie pokoju na znajdujący się w innym budynku (z widokiem na ścianę) hałas był trochę mniejszy. Dziecko więc mogło spac nocami do czasu gdy w połowie turnusu zakwaterowano na naszym piętrze i powyżej kolonię nastolatków z Albanii, którzy zachowywali się jak wszyscy w tym wieku będąc pozbawieni jakiejkolwiek kontroli (ani razu nie widzieliśmy opiekunów). All inclusive był przy czym w jak się dowiedzieliśmy od rezydenta w Turcji mięso jest drogie, więc były wyroby mięsopodobne. Wyglądały tak, że ani razu nie spróbowaliśmy, ale Rosjanie, których w Hotelu była większośc jedli i się nie potruli. Kawa była umowna, tj. W wielkiej kadzi była jakaś ciecz przypominająca polskie kawy rozpuszczalne z końca lat 80'tych. Tym razem próbowaliśmy - trzy razy i za każdym razem nie daliśmy rady wziąc drugiego łyku. Na plus pobytu zaliczam animacje wieczorne dla dzieci, ale trwały ok. 15 min i były w języku rosyjskim. Kelnerzy byli mili i uczynni, natomiast panie sprzątaczki po otrzymaniu napiwku koncentrowały się na zrobieniu łabądka z ręcznika na łóżku, w koło zostawiając brud. W łazience poza zmianą ręczników panie raczej niczego nie czyściły. Ale dobrze nam tak po co brudziliśmy. Ogólnie Hotel o niskim standardzie nastawiony na Rosjan.

• Data pobytu: maj 2011, podróż z rodziną
6  Dziękujemy, turysta75
Zrecenzowano 26 sierpnia 2010

on nie ma czterech gwiazdek, ja daje mu 3 gwiazdki, dobre jedzonko ale mało mięska. nigdy nie byłem głodny. Niestety 4 godziny jazdy od lotniska ( w tym przymusowe 30 min postoju na zakupy.

Data pobytu: czerwiec 2010, podróż ze znajomymi
5  Dziękujemy, Adam123456