Polecam każdemu. Dzisiaj wróciliśmy z Floria Beach Hotel. Jest to mały, kameralny hotelik, jedzenie przepyszne, obsługa na najwyższym poziomie-kelnerzy nie dają podejść do baru, wszystko sami przynoszą do stolika. Plaża wąska ale zawsze jest "Beach boy" - bardzo pracowity człowiek, który dzień w dzień pracuje na plaży i przy 40 stopniowym upale robi wszystko żeby nikomu niczego nie brakowało. Ogólnie polecam mieć chociaż z 2eur napiwków dziennie (jak kogo stać) bo Ci ludzie pracują po 16 godzin i jest to bardzo ciężka praca, a dając im napiwki zawsze można spotkać się z wdzięcznością, miłą rozmową i uśmiechem, który i tak zawsze mają. Byliśmy pełni podziwu. Kucharze codziennie stoją w kuchni i godnie prezentują to co ugotowali. Na śniadanie, obiad i kolacje jest live cooking. Wszystko świeże, dużo wyboru wszystkiego. Jest świetne miejsce ze stolikami na zewnątrz gdzie można zjeść każdy posiłek, a ukojenie przed słońcem dają ogromne drzewa na których są piękne lampy z tykwy - ich tureckie kolorowe lampy, które zresztą można kupić w centrum na pamiątkę. Do centrum około 1 km. Jeździ tam autobus 1 lub 101, albo można się przejść brzegiem morza. Wycieczka bardzo udana, pokoje hotelowe sprzątane codziennie, wszystko na najwyższym poziomie. Rewelacja. Jeśli się zastanawiacie, to już nie musicie, jest po prostu bajecznie.

Dziękujemy, Natalia R
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Sam hotel bardzo w porządku - czyste pokoje, miła obsługa, smaczne jedzenie. Jednak hotelowa plaża to porażka. Zupełnie nie wygląda, jak na zdjęciach - jest mega wąska i praktycznie nie istnieje. Nie jest też piaszczysta, co sugerować mogą zdjęcia w ofercie.. Na pewno nie wrócę do tego hotelu.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Paulina K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: mgun2017, Yönetici, Floria Beach HotelOdpowiedź udzielona 13 sierpnia 2019

W tym roku nasi goście są zadowoleni z piasku na plaży. Od 3 lat mamy najwięcej piasku na plaży. Z powodu oceanu / fal zmienia się co roku / miesiąc. Przed miesiącem było więcej piasku niż na jakimkolwiek zdjęciu ...

Zrecenzowano: 31 lipca 2019

Hotel położony jest na uboczu, choć blisko centrum Alanyi, właściwie przy plaży. Pokoje może niewielkie, ale nowoczesne i czyściutkie, nowoczesna łazienka. Sam hotel jest niewielki, po kilku dniach wszyscy znają się z widzenia. Ciekawy architektoniczny projekt, koncentrujący życie towarzyskie i kulinarne na patio pod dwoma olbrzymimi fikusami. W tym miejscu się spożywa posiłki. Obok basen. Fantastyczne posiłki - duży wybór sałatek ,potraw na ciepło i zimno, spory wybór dla wegetarian. Codziennie jest coś pysznego z grila, codziennie są ryby. Szef kuchni sam dogląda (serdeczne pozdrowienia !). Obsługa kelnerska uprzejma, szybka, od rana do późnego wieczora. Całość ogarnia Fatih, a to jest osoba szczególna! Uśmiechnięty , radosny i elegancki pan - gdy schodzi się na śniadanie, od już jest, gdy w nocy kończy się praca restauracji, on jeszcze jest! Serdecznie pozdrawiam Pana Fatiha!
Plaża- posiadanie własnej plaży przez hotel to duży atut. Jest wystarczająca ilość leżaków i parasoli,. W okresie naszego pobytu poprawiono (w nocy, rano było gotowe!) część najbardziej narażoną na przypływ, więc miejsca jest dużo. Atmosfera i kultura hotelu sprzyja spokojnemu wypoczynkowi -nikt nie rozrabia, nie upija się, nie wyje. Z głośników sączy się cicha, klimatyczna muzyka, nocą można się wyspać, bo nie ma hałasu. Nie jest to hotel dla rodzin z dziećmi, bo jego największą atrakcją jest to, że nie ma żadnych hałaśliwych atrakcji (np. dyskoteki, animacji, zjeżdżalni, karaoke). Dwa razy w tygodniu muzyka na żywo. Dziękujemy za wspaniały pobyt, atmosferę, serdeczność, kulturę i klasę. To miejsce, gdzie turysta czuje się wyjątkowo dopieszczany i rozpieszczany.

Wskazówka dotycząca pokoi: Od strony morza słychać szum fal. Nie ma pokoi bezpośrednio od ulicy, tylko z boku.
1  Dziękujemy, dorodomi
Zrecenzowano: 4 lipca 2019

Hotel znajduje się zaraz przy wjeździe do Alanyi, obok ruchliwej drogi wjazdowej, więc w ciągu dnia ten ruch może być czasem trochę słyszalny, jednak siedząc na dziedzińcu pod dwoma ogromnymi fikusami słyszy się tylko szum fal i od czasu do czasu zaproszenie do modlitwy z pobliskiego minaretu. Dzięki takiemu położeniu hotelu znajduje się on bezpośrednio przy plaży, a to bardzo duży plus. Nie trzeba przechodzić przez ulicę i deptak, tak jak jest to np. przy plaży Kleopatra czy tej usytuowanej po drugiej stronie cypla. Po przyjeździe okazało się, że to pierwszy hotel, w którym zdjęcia wnętrz z internetu były zgodne z rzeczywistością.
Pokoje, tak jak pisano we wcześniejszych komentarzach, nie są duże, ale fajnie i nowocześnie urządzone, klimatyzowane. Każdy pokój z balkonem. W pokoju mała lodówka, uzupełniana przez obsługę woda, czajnik elektryczny, herbata i kawa. Polecam pokoje z widokiem na morze lub te od wewnętrznego dziedzińca (u mnie to była opcja „z widokiem na ogród”, chociaż moje rozumienie ogrodu było trochę odmienne).
Plaża: z wcześniejszych opinii wynikało, że z plażą jest problem, ale właściciele hotelu zadbali w tym roku o gości i wzdłuż plaży ułożone zostały betonowe podpory, które powstrzymują fale przed podmywaniem piasku. Na plaży są darmowe leżaki i parasole. O plażę bardzo dba super „Beach Boy”. Byliśmy pełni podziwu dla niego, że tak sprawnie „zarządzał” plażą w upale. Bardzo dziękujemy mu za obsługę
Trochę problemu jest z leżakami na plaży – nie dla wszystkich wystarcza. Myślę, że częściowo taką sytuację powodują sami goście kładąc ręczniki na leżakach rano a przychodząc na plażę popołudniu. Dodatkowe leżaki ustawione są również przy basenie.
Wejście do morza wygodniejsze jest w butach do wody, ponieważ przy brzegu są kamienie.
Jedzenie – dla mnie bardzo smaczne. Bardzo smakowały mi zupy i duszona kapusta na słodko!! Napoje zimne z automatów były dostępne cały czas, można też było skorzystać z kawy i bardzo smacznej herbaty, w lodówce dla gości cały czas była dostępna woda butelkowana. W ciągu dnia można było zamawiać napoje alkoholowe w barze. Piwo, wino, drinki z lokalnymi alkoholami dostępne są przez cały czas otwarcia baru (dla opcji „all” w cenie).
Jedynym minusem dla mnie był dym z papierosów palonych przez gości siedzących przy stolikach na dziedzińcu. Czasem trudno było znaleźć miejsce, żeby się od niego uchronić. Nie jest to jednak zależne od hotelu, bo w Turcji nie ma zakazu palenia w miejscach publicznych.
Obsługa – bardzo kulturalni i sympatyczni ludzie!!!!
Dziękujemy kucharzom za smaczne posiłki a wszystkim pracownikom restauracji za świetną i miłą obsługę!! Jestem typowym niejadkiem, mięso jadam tylko takie, które sama przyrządzę, ale przez cały pobyt w hotelu nie jadłam jedynie owoców morza. Myślę, że każdy gość znajdzie coś dla siebie.
Duże podziękowania dla kelnerów oraz ich szefa, którzy bardzo się starali dbać o wszystkich gości!
Wszystkim Wam bardzo dziękujemy za to, że mieliśmy w tym roku tak udane wakacje. Dziękujemy za Wasze starania, dzięki którym wróciliśmy do domu naprawdę wypoczęci.

Dziękujemy, Magda K
Zrecenzowano: 3 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Tam w ogole plazy.woda podchodzi pod hotel a plyty i kamienie pod woda uniemozliwiaja kapiel.zalecono mi pojscie na plaze Kleopatry 500-600 m w 300 st bez parasola i lezaka na tej plazy. Widzialam poranionych Polakow, ktorzy probowali tam plywac. Menu bardzo uboogie.wykypilam pokoj od strony morza a zaoferowano mi widok na 2 pasmowa autostrade poniewaz nie bylo takiego pokoju ale po awanturze znalazl sie.basen b maly.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Gdplad
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: mgun2017, Yönetici, Floria Beach HotelOdpowiedź udzielona 6 lipca 2019

Drodzy goscie, w 2018 stan wody W morzu byl wysoki, dlatego korzystanie z plazy bylo ogranıczone.
W tym sezonie stan wody jest nızszy, dzıeki czemu vdalo nam sıe postawic betonowy falocmron,
ktory cmrony plaze przed falami. Plaza jest szersza dzıeki temu. Mozna to sprawdzıc na aktualny ch zdjeciach
(Instagram). Przepraszamy za niedogodnoscı, ale nıe opdowiadamy za sıly natury.