Zrecenzowano: 4 września 2019

Dobre jedzenie, śniadania trochę monotonne, lecz zawsze było coś nowego. Obsłudze hotelowej nie można nic zarzucić. Kelnerzy bardzo sympatyczni. Animacje są, lecz codziennie dokładnie takie same z wyjątkiem głównej animacji, które są codziennie o 21:45.

Dziękujemy, pawelvipp
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ClubBigBlueHotel, Yönetici, Club Big Blue Suite HotelOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Drogi pawelvipp
Dzięki za miłe komentarze! Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna. Do zobaczenia w naszym hotelu!

Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel może nie nowy już, ale najważniejsze że bardzo czysto jest wszędzie. Pokoje codziennie wysprzątane, ręczniki wymieniane. Na stołówce każdy znajdzie coś dla siebie na pewno do zjedzenia. Obsługa bardzo miła, sympatyczna, pomocna. Barman Mesut najlepszy barman w Alanya

Dziękujemy, 12jolantab

Drogi 12jolantab

Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Hotel dla mało wymagających to na pewna ale po kolei:
Brak klimatyzacji w lobby, restauracji i korytarzach, w pokoju tylko w sypialni a w saloniku z TV brak.
Baseny malutkie a zjeżdżalnie czynne trzy razy dziennie po 30 minut.
Leżaków około 100-150 szt za mało, trzeba o nie walczyć.
Alkohol mocno rozrzedzany i tylko wino, piwo wódka i gin. Drinków nie robią tylko leją gotowe z butelki - ale to jakaś straszna Chemia i dodatkowo płatna.
Jedzenie Bardzo słabe, nawet w czwartek podczas wieczoru tureckiego reglamentowany kebeb..... no żenada.
Plaża płatana i bez all inclusive do tego potwornie kamienista, nie polecam.
Podsumowując najgorszy Hotel w jakim byliśmy z Żoną a zjeździliśmy trochę Świata. Nawet nie ma za co i komu dać napiwku. Nie polecam z całą odpowiedzialnością szkoda kasy!

Wskazówka dotycząca pokoi: Słabe i stare pokoje
Dziękujemy, Mirosław Ś
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ClubBigBlueHotel, Manager, Club Big Blue Suite HotelOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dear Mirosław Ś ;
You could learn about the rules of our hotel beforehand on our website and when you have some complains during your staying at our hotel you need to say about it on the reception or hotel management not to have some disappointments later. What about air conditioner, so we have also it in lobby and open when the customers are sitting there. Nevertheless thanks for your comments, your opinion is also important for us! We will try to do our best to make our customers happy during their staying at our hotel!

Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Hotel naprawdę bardzo fajny. Dużo animacji i rozrywek na basenie. Obsługa cudowna, szczególnie MESUT i FATIH z nimi naprawdę nie można się nudzić. Przecudowni ludzie, ciągle uśmiechnięci. POLECAM!!!!!

Dziękujemy, Iwona B

Drogi Iwona B

Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mesut jest najlepszym barmanem robi najlepsze drinki. Bardzo miłe wakacje dużo zabawy nie da się nudzić. Hotel godny polecenia miła obsługa cały czas potrafią zabawić gości. Nie brakuje również Polskiej muzyki.

Dziękujemy, 36tomaszt

Drogi 36tomaszt