Zrecenzowano: 21 sierpnia 2017

Pokój czysty codziennie sprzątany i dekorowany, klima lodówka i wyposażenie ok. Mały minus, że sejf płatny 2 euro za dzień i zamykany na klucz, a nie na kod. Bardzo dobra obsługa Mustafa, Mahmed, Aziz i najlepszy Akction czyli PINOKIO dzieci biegały za nim jak kometa. Minusem jest brak bezpłatnego busika na plażę 9 3 dolary za osobę) i brak barku w ramach Al in na plaży. Baseny i zjeżdżalnie ok. ogólnie polecam

Wskazówka dotycząca pokojów: górne piętra mają lepsze widoki
  • Data pobytu: sierpień 2017, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, TomaszS2170
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2017

Można pisać wiele, super hotel, z bardzo dobrą kuchnią i najlepszym kucharzem Mehmetem .Dbał o nasze podniebienia jak nikt inny :).Każdy w zasadzie był uczynny i pomocny obsługa hotelowa na medal.Od rana do wieczora czułam się jak na prawdziwych wakacjach, wracam we wrześniu.

• Data pobytu: czerwiec 2017, podróż z rodziną
4  Dziękujemy, Anna N
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2017

Klimatyzacja była zepsuta ,w pokoju śmierdziało strasznie z kanalizacji .Lazienka obskórna .Codziennie te same animacje .Hotel nie dla dorosłych ,nastawiony tylko na dzieci .80% gości to dzieci .Animacje praktycznie tylko dla dzieci .Dzien w dzień o tej samej godzinie ten sam repertuar ,miałam codziennie deja vu .Obsluga bardzo fałszywa.Jedenego dnia główny obsługujący stoliki przy barze basenowym ,podlizuje się, zaparasza cię na drinka po za hotelem ,jak odmówisz grZecznie ,to udaje ze cie nie widzi,masz stertę naczyń na stołku i go omija.Nawet nie mówi dzień dobry jak cię widzi pierwszy raz przy śniadaniu ,w Polsce to nie dopuszczalne aby ignorować gościa i się z nim nie witać .Widac ze są daleko za murzynami jeśli chodzi o savoir vivre ,klient a gość.Dało się wyczuć ,że w tym hotelu patrzą na pieniądze ,patrzą tylko gdzie da się wyciągnąć.Uwazam ,że spoufalanie się kelnera do kobiety która jest gościem i przyjechała odpocząć jest niedopuszczalne.Czułam się niekomfortowo .Jedzenie średnie ,większość nie zjadliwa .Brak prawdziwej kawy tureckiej ,a to są przecież 4 gwiazdki,proszkowny syf z maszyny .Kelner chodzi tylko i co chwila wyciąga telefon i sie gapi w niego i sie głupio cieszy .Rozdaje wszystkim wszystkim blondynka swój fb i pisze z kilkoma naraz i nic innego nie robi.Na koniec bagażowy robił jakiś głupi wywiad ze mną,wypytywał czy wrócę za rok i do tego hotelu ,czułam się złe ,ze muszę mu się tłumaczyć ,jk powiedziałam ,ze nie wrócę,był pretensjonalny i grzecznie mu powiedziałam,ze jestem zmeczona i juz nie mm sił rozmawiać ,to zaczął mi wmawiać ,ze jestem pijana ,nigdy nie spotkałam się z czyms takim ,a troche swiAta zwiedziłam,Pierwszy raz miałam ochotę juz wyjsć z tego hotelu i nie wracać nigdy .Nigdy nie byłam w takim beznadziejnym hotelu i tak nudnym jeśli chodzi o rozrywkę .Ps w pierwszym dniu przyjaZdu ,zapytali czy mówię po rosyjsku ,jak się dowiedzieli ze nie ,pytali ciągle dlaczego i nie mogli zrozumieć czemu nie mówię po rosyjsku ,nadal nie rozumiem o co im chodziło ! Ja im tłumaczyłam a oni nadal ,why? Byli bardzo zdziwieni

• Data pobytu: sierpień 2017, podróż w pojedynkę
7  Dziękujemy, Urszula c
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2017

Hotel jest naprawdę świetny! Kameralny, nieduży, tylko 100 pokojów, więc znacznie przyjemniej niż w molochach, w których pokojów jest 300 albo 500. Pokoje są czyste, codziennie sprzątane, a pani sprzątająca Hatice układa piękne niespodzianki - rano można ją czasem podpatrzyć jak zbiera kwiaty przed hotelem :) Standard pokojów jest wystarczający, jeżeli ktoś nie oczekuje wielkich luksusów - dla nas było naprawdę dobrze. W pokojach klimatyzacja, dość duży balkon, lodówka, czajnik. Dzieci spały na rozkładanych fotelach, dla nastolatka na pewno za małych, ale dla 4-latki i 2-latki w pełni wystarczające.

Obsługa w recepcji pomocna, dobrze mówi po angielsku, reszta personelu raczej słabo, ale stara się zrozumieć o co chodzi. Obsługa w restauracji bardzo miła, uśmiechnięta, zawsze z radością wita dzieci, nigdy nie dają odczuć, że są źli, gdy maluch coś rozleje, nakruszy czy marudzi, wręcz starają się pomóc dziecko rozbawić :) Szef obsługi w restauracji pilnuje porządku cały czas, w razie potrzeby zawsze służy pomocą. Gdy raz przyszliśmy już na końcówkę śniadania i córka chciała miód, który już był sprzątnięty, nie było żadnego problemu - poprosiłam i przyniósł mi z kuchni. Jest zakaz wynoszenia posiłków z restauracji do pokojów, ale jak wyjaśniliśmy z mężem, że dzieci zasnęły przed kolacją też nie było problemu - mogliśmy wziąć talerze do pokoju. Barmani w pool barze zawsze bardzo mili, chętnie rozmawiali na tyle ile pozwalał im angielski i potrafili sami z siebie pośmiać się, gdy mieli problem ze zrobieniem drinka ;)

Jedzenie jest pyszne, mnóstwo świeżych warzyw, warzyw na ciepło, smaczne sery i mięsa z grilla, dobre desery, genialne w smaku arbuzy i melony. Niektórzy narzekali, że codziennie jest podawane to samo, ale raz - nie zgodzę się z tym, a dwa - warto naprawdę próbować po kolei różnych potraw, wszystko jest bardzo dobre. Wieczór turecki pełny dań, za którymi jeszcze dziś tęsknię :) Warto zamówić sobie podczas wieczoru tureckiego drinka w arbuzie, cena 70 lirów, więc korzystna, drinki poza all inclusive w cenie 20 lirów, więc podobnie jak w Polsce.

Atrakcje i animacje w hotelu są prowadzone na wysokim poziomie. Animator Pinokio bardzo zaangażowany bez względu na to, czy prowadził animacje dla dzieci, czy dla dorosłych. Nasze dzieci uwielbiały wieczorne mini disco, sami się z nimi wytańczyliśmy codziennie, bo młodsza córka była za mała na samodzielną zabawę. W ślad za nami szli inni rodzice i czasem na mini disco bawiło się tyle samo dużych dzieci co małych :D W ciągu dnia dla dorosłych animator organizował piłkę wodną, rzutki z super nagrodą dla wygranego, siatkówkę, nadzorował zabawę na zjeżdzalniach wodnych lub organizował inne gry. W jeden wieczór można było zagrać w bingo (składka 20 lirów, ale nagrody dla wygrany warte dużo więcej plus nagrody pocieszenia dla wszystkich uczestników), był fakir i fire show, muzyka na żywo, wieczór turecki. Wszystko mi się bardzo podobało, ale wieczór turecki fantastyczny - aż łzy w oczach stanęły z żalu, że rano wyjeżdżamy.

Sam teren zewnętrzny hotelu jest średniej wielkości. Jest trawiaste boisko do siatkówki, obok niego mini zoo z żółwiami i gołębiami, a po drugiej stronie stół do ping ponga. Leżaków jest dużo, starcza dla wszystkich, tylko leżaki od strony restauracji są składane ok. 17 ze względu na sprzątanie i rozstawianie stołów na kolację w ich miejscu. Jak ktoś chce poleżeć do 18-19 lepiej rozłożyć się po drugiej stronie basenu lub przy basenie ze zjeżdżalniami. Baseny są nie za duże, ale w zupełności wystarczają, basen dla maluchów jest pod zadaszeniem tak samo jak mini plac zabaw (ogromny plus, gdyż dzieci nie spalą się na słońcu podczas zabawy). Zjeżdżalnie czynne 3 razy dziennie, cały czas pilnowane przez animatora lub kogoś z obsługi, żeby nikomu nic się nie stało.

Do plaży 10 minut na piechotę, transfer na plażę Kleopatry płatny 2 euro od osoby za obie strony, trzeba zamówić godzinę przed odjazdem busa. Blisko do Carrefoura i centrum Alanyum, do centrum miasta, na Zamek, do portu - na piechotę około 35 minut, ale z dziećmi dojść ciężko, lepiej jechać autobusem 1 lub 101 z przystanku przy głównej drodze najbliżej plaży. W poniedziałki targ w odległości 10 minut na piechotę od hotelu. Polecamy jechać na zamek (wspaniała panorama na port i Alanyę), nawet z małymi dziećmi można wjechać na górę autobusem 4 lub taksówką, na górze jest też bardzo stary meczet.

Ogólnie jesteśmy bardzo, bardzo zadowoleni z 2-tygodniowego pobytu, było nam żal wyjeżdżać i naprawdę rozważamy powrót w to samo miejsce.

Wskazówka dotycząca pokojów: Najładniejszy widok jest z pokojów na 6-7 piętrze
  • Data pobytu: sierpień 2017, podróż z rodziną
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, kochermonika
Zrecenzowano: 28 lipca 2017

Nie wiem od czego zacząć, bo hotel był perfekcyjny! Bardzo gorąco polecam pobyt w tym hotelu. Dużo podróżuje, ale jeszcze nigdy nie spotkałam się z takim profesjonalizmem i tak wspaniałą obsługą :) cały hotel lśni non stop! pokoje sprzątane codziennie, ręczniki i pościel wymieniana nawet codziennie na życzenie klienta, wszędzie czystko pachnąco :) pokoje są duże i przestronne, łóżka bardzo wygodne, płaski telewizor, suszarka prysznic.W hotelu są 2 baseny i brodzik, dwie zjeżdżalnie do wody, tenis stołowy, wi fi, mini zoo, boisko do siatkówki, spa, sauna. Szczególnie polecam wybrać się na hammam na cudowny masaż :) Animacje dla dzieci są codziennie, codziennie też w ciągu dnia zawody w rzutki, siatkówkę i piłkę wodną. Wieczorem co drugi dzień show animacyjne :) Najwspanialszy był wieczór turecki kiedy cały hotel był wystrojony w balony i flagi tureckie, można było zobaczyć wspaniały występ tancerzy tureckich oraz wziąć udział w zabawie i tańcach po pokazie :) Hotel znajduje się w idealnym położeniu, do plaży dosłownie kilka minut spacerkiem, gdy wyjdzie się z hotelu blisko restauracje bary, centrum handlowe i Carrefour a do ścisłego centrum Alanyi 30 min spacerkiem po promenadzie wzdłuż plaży która jest przepiękna. całe miasto jest ogromne, tętniące życiem, bardzo czyste, piękne i przestronne ! Byłam zachwycona szeroką plażą utrzymaną w czystości oraz cudownym turkusowym kolorem wody :) Jedzenie w hotelu jest przepyszne, świeże, różnorodne :) kucharze są zawsze mimo natłoku pracy uśmiechnięci i otwarci dla gości. Dziennie można zjeść coś innego i ilość potraw jest ogromna! przepyszne ciasta ciasteczka torty, wiele rodzajów mięs, ryb, potraw regionalnych, dodatków, potrawek i gulaszów mięsnych i warzywnych, dużo świeżych warzyw i owoców. Pycha ! Obsługa w hotelu jest absolutnie idealna, uśmiechnięta, miła, otwarta i kompetentna !!!! wielki ukłon dla kelnerów, barmanów, kucharzy, osób sprzątających i wszystkich innych dbających o standard w hotelu, ci ludzie pracują od świtu przygotowując śniadanie aż do późnej nocy czyszcząc cały basen i ogród, wszystko zawsze lśni i niczego nie brakuje. Najbardziej chciałabym podziękować managerowi hotelu ! Metin to najlepszy pracownik oddany swojej pracy i gościom. Nigdy nie bagatelizuje problemów i spraw z którymi goście się do niego zwracają. Zawsze miły, uśmiechnięty pomocny, czuwa nad wszystkim w hotelu, aby dobrze działał pracując intensywnie cały dzień. Właściwy człowiek na właściwym miejscu bez którego ten hotel nie byłby tak dobry i dobrze działający. Thanks Metin that I met you :)
Przyjeżdżajcie do tego hotelu, przyjeżdżajcie do Turcji, która jest przepiękna. J zakochałam się w tym kraju i miłych otwartych ludziach. Na pewno wrócę do tego hotelu. Dziękuję bardzo ;)

• Data pobytu: lipiec 2017, podróż z rodziną
5  Dziękujemy, Marzena M