152 USD
Utopia World(Kargicak)
Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 26/07
Rezerwuj teraz, płać w dniu wyjazdu
285 USD
248 USD
247 USD
Expedia.com
153 USD
95 USD
Uwaga, okazja! 37% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 37% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (151 USD).

220 USD
Expedia.com
  • Restauracja
Zrecenzowano 28 lipca 2017

Nie wiem od czego zacząć, bo hotel był perfekcyjny! Bardzo gorąco polecam pobyt w tym hotelu. Dużo podróżuje, ale jeszcze nigdy nie spotkałam się z takim profesjonalizmem i tak wspaniałą obsługą :) cały hotel lśni non stop! pokoje sprzątane codziennie, ręczniki i pościel wymieniana nawet codziennie na życzenie klienta, wszędzie czystko pachnąco :) pokoje są duże i przestronne, łóżka bardzo wygodne, płaski telewizor, suszarka prysznic.W hotelu są 2 baseny i brodzik, dwie zjeżdżalnie do wody, tenis stołowy, wi fi, mini zoo, boisko do siatkówki, spa, sauna. Szczególnie polecam wybrać się na hammam na cudowny masaż :) Animacje dla dzieci są codziennie, codziennie też w ciągu dnia zawody w rzutki, siatkówkę i piłkę wodną. Wieczorem co drugi dzień show animacyjne :) Najwspanialszy był wieczór turecki kiedy cały hotel był wystrojony w balony i flagi tureckie, można było zobaczyć wspaniały występ tancerzy tureckich oraz wziąć udział w zabawie i tańcach po pokazie :) Hotel znajduje się w idealnym położeniu, do plaży dosłownie kilka minut spacerkiem, gdy wyjdzie się z hotelu blisko restauracje bary, centrum handlowe i Carrefour a do ścisłego centrum Alanyi 30 min spacerkiem po promenadzie wzdłuż plaży która jest przepiękna. całe miasto jest ogromne, tętniące życiem, bardzo czyste, piękne i przestronne ! Byłam zachwycona szeroką plażą utrzymaną w czystości oraz cudownym turkusowym kolorem wody :) Jedzenie w hotelu jest przepyszne, świeże, różnorodne :) kucharze są zawsze mimo natłoku pracy uśmiechnięci i otwarci dla gości. Dziennie można zjeść coś innego i ilość potraw jest ogromna! przepyszne ciasta ciasteczka torty, wiele rodzajów mięs, ryb, potraw regionalnych, dodatków, potrawek i gulaszów mięsnych i warzywnych, dużo świeżych warzyw i owoców. Pycha ! Obsługa w hotelu jest absolutnie idealna, uśmiechnięta, miła, otwarta i kompetentna !!!! wielki ukłon dla kelnerów, barmanów, kucharzy, osób sprzątających i wszystkich innych dbających o standard w hotelu, ci ludzie pracują od świtu przygotowując śniadanie aż do późnej nocy czyszcząc cały basen i ogród, wszystko zawsze lśni i niczego nie brakuje. Najbardziej chciałabym podziękować managerowi hotelu ! Metin to najlepszy pracownik oddany swojej pracy i gościom. Nigdy nie bagatelizuje problemów i spraw z którymi goście się do niego zwracają. Zawsze miły, uśmiechnięty pomocny, czuwa nad wszystkim w hotelu, aby dobrze działał pracując intensywnie cały dzień. Właściwy człowiek na właściwym miejscu bez którego ten hotel nie byłby tak dobry i dobrze działający. Thanks Metin that I met you :)
Przyjeżdżajcie do tego hotelu, przyjeżdżajcie do Turcji, która jest przepiękna. J zakochałam się w tym kraju i miłych otwartych ludziach. Na pewno wrócę do tego hotelu. Dziękuję bardzo ;)

• Data pobytu: lipiec 2017, podróż z rodziną
5  Dziękujemy, Marzena M
Zrecenzowano 13 lipca 2017

Hotel bardzo przyjemny, położony w dobrej lokalizacji w dzielnicy Oba. Zapewnia wygodny wypoczynek. Hotel czysty, pokoje sprzątane codziennie. Basen niezbyt duży, ale wystarczający. Do plaży hotelowej kilkaset metrów. W okolicy położony jest świetny bazar oraz centrum handlowe.
Hotel godny polecenia.

Wskazówka dotycząca pokojów: Widoki panoramiczne zlokalizowane są na 7. piętrze hotelu od strony morza. Z niższych pięter widok na ulicę.
  • Data pobytu: maj 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Krzysztof M
Zrecenzowano 30 czerwca 2017

Hotel bardzo przyjemny, miła obsługa, jedzenie dobre, dużo owoców i słodkości, pokoje czyste, bardzo miła Pani sprzątająca, niespodzianki w pokoju, dużo animacji - Pan " OPA" dbał o gości żeby się nie nudzili (GULI, GULI - codziennie :) , blisko do morza, niedaleko Carrefour gdzie warto płacić Euro - wydają w lirach chyba po najlepszym kursie w Turcji, fajne miasto, zadbane, w poniedziałki targ gdzie można super jakości koszulkę lacosty oryginalną :) kupić za 22 zeta...naprawdę polecam

Wskazówka dotycząca pokojów: Najgłośniej jest w pokojach od strony Carrefoura - najciszej od basenu i od ulicy z drugiej strony
  • Data pobytu: czerwiec 2017, podróż z ukochaną osobą
8  Dziękujemy, jezu22
Zrecenzowano 30 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Wspaniale odpoczęłam. Hotel bardzo czysty, świetny basen z leżakami dla wszystkich gości. Bardzo miła atmosfera. Jedzonko przepyszne, codziennie inne dania. Super animacje dla wszystkich, mnie osobiście zachwyciły pokazy lasarowe. Bardzo fajna obsługa i właściciel który na miejscu służy pomocą i uśmiechem. Boss the Best!!! Gorąco polecam wszystkim!!!

Data pobytu: czerwiec 2017, podróż z ukochaną osobą
3  Dziękujemy, Iwona N
Zrecenzowano 19 czerwca 2017

Hotel sprawia bardzo dobre wrażenie. Standard jak najbardziej zgodny w opisem, czyli 4 gwiazdki. Jedzenie bardzo dobre i urozmaicone, byłem bardzo zadowolony. Ale największym atutem tego hotelu jest położenie. Obrzeża miasta, ale bardzo fajne. Centrum handlowe po drugiej stronie ulicy, Do plaży jakieś 10 minut na nogach. Do centrum Alanyi jakieś 35 minut szybkim spacerem wzdłuż plaży. Jedyna rzecz jaka może się komuś nie spodobać, to mały basen. Jest naprawdę niewielki, ale w sumie może być. Leżaków sporo, nie było problemów. Generalnie - wszystko dla mnie "na plus"

Wskazówka dotycząca pokojów: Cichsze pokoje chyba jednak na stronę basenu. Te na stronę ulicy są dość głośne bo sporo jeździ samochodów.
  • Data pobytu: czerwiec 2017, podróż w pojedynkę
3  Dziękujemy, WildBraden