179 USD
Uwaga, okazja! 43% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 43% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (312 USD).

Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 03/08
Rezerwuj teraz, płać w dniu wyjazdu
220 USD
214 USD
133 USD
Priceline
Zrecenzowano 30 czerwca 2017

Hotel bardzo przyjemny, miła obsługa, jedzenie dobre, dużo owoców i słodkości, pokoje czyste, bardzo miła Pani sprzątająca, niespodzianki w pokoju, dużo animacji - Pan " OPA" dbał o gości żeby się nie nudzili (GULI, GULI - codziennie :) , blisko do morza, niedaleko Carrefour gdzie warto płacić Euro - wydają w lirach chyba po najlepszym kursie w Turcji, fajne miasto, zadbane, w poniedziałki targ gdzie można super jakości koszulkę lacosty oryginalną :) kupić za 22 zeta...naprawdę polecam

Wskazówka dotycząca pokojów: Najgłośniej jest w pokojach od strony Carrefoura - najciszej od basenu i od ulicy z drugiej strony
  • Data pobytu: czerwiec 2017, podróż z ukochaną osobą
8  Dziękujemy, jezu22
Zrecenzowano 30 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Wspaniale odpoczęłam. Hotel bardzo czysty, świetny basen z leżakami dla wszystkich gości. Bardzo miła atmosfera. Jedzonko przepyszne, codziennie inne dania. Super animacje dla wszystkich, mnie osobiście zachwyciły pokazy lasarowe. Bardzo fajna obsługa i właściciel który na miejscu służy pomocą i uśmiechem. Boss the Best!!! Gorąco polecam wszystkim!!!

Data pobytu: czerwiec 2017, podróż z ukochaną osobą
3  Dziękujemy, Iwona N
Zrecenzowano 19 czerwca 2017

Hotel sprawia bardzo dobre wrażenie. Standard jak najbardziej zgodny w opisem, czyli 4 gwiazdki. Jedzenie bardzo dobre i urozmaicone, byłem bardzo zadowolony. Ale największym atutem tego hotelu jest położenie. Obrzeża miasta, ale bardzo fajne. Centrum handlowe po drugiej stronie ulicy, Do plaży jakieś 10 minut na nogach. Do centrum Alanyi jakieś 35 minut szybkim spacerem wzdłuż plaży. Jedyna rzecz jaka może się komuś nie spodobać, to mały basen. Jest naprawdę niewielki, ale w sumie może być. Leżaków sporo, nie było problemów. Generalnie - wszystko dla mnie "na plus"

Wskazówka dotycząca pokojów: Cichsze pokoje chyba jednak na stronę basenu. Te na stronę ulicy są dość głośne bo sporo jeździ samochodów.
  • Data pobytu: czerwiec 2017, podróż w pojedynkę
3  Dziękujemy, WildBraden
Zrecenzowano 4 czerwca 2017

super obsługa, pyszne jedzenie, codziennie coś innego . Pokoje są sprzątane każdego dnia , czysto, schludnie. Na miejscu animator który super organizuje wolny czas. Przyjemna atmosfera.Jeżeli chodzi o lokalizację hotelu , ok.godzinę na nogach do centrum. Do plaży nie daleko. Polecam w szczególności dla rodzin z dziećmi ;) wszystko na plus.

• Data pobytu: maj 2017, podróż z ukochaną osobą
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
2  Dziękujemy, adriannaa9444
Zrecenzowano 29 maja 2017

Właśnie wrocilismy z tygodniowego pobytu /trzy dorosle osoby/.Dostalismy dwa pokoje oddzielone drzwiami-jeden z aneksem, kuchennym wyposazonym w czajnik elektryczy i filiznki, swiezo odmalowane i czyste,ale corka zamiast lozka miala do dyspozycji rozkladany fotel.Jedzenie dobre,ale malo urozmaicone w porownaniu z hotelami w ktorych juz bylismy.Bywalo ze w barze brakowalo alkoholu-tak twierdzil barman.Na uznanie zaslugują czyste baseny,zjezdzalnie i atrakcje dla dzieci.Do plazy min.15 minut lezaki i parasole platne.Byl to tez pierwszy hotel w ktorym zazadano od nas pieniedzy za ZWAZENIE BAGAZU!! Szczegolne podziekowania dla kelnera HASANA i kucharza MEHMETA.

• Data pobytu: maj 2017, podróż z rodziną
2  Dziękujemy, mariusz_gn