Polecam ten hotel dla par chcących się zabawić i zwiedzić. Hotel czysty, codziennie sprzątane pokoje, pyszne jedzenie, znajduje się w samym centrum. Plaża ładna, nie trzeba szukać cleopatry, choć kamienista

Dziękujemy, Wloclawianie
Zrecenzowano: 10 września 2019

Hotel jak dla mnie w bardzo dobrej lokalizacji do centrum 10minut.Dookoła sklepy i restauracje,plaża 40 m od hoteli,wystarczy przejść przez ulicę.Turcja czyściutka,ludzie bardzo mili ,choć trzeba uważać na sprzedających na straganach /nie kupować w pierwszym,rozejrzeć się gdzie taniej/,bo bez targowania to zapłacisz dużo drożej.Hotel Eftalya Aytur to dla mnie bardzo dobry wybór,pokoje sprzątane codziennie i ręczniki wymieniane również codziennie.Panie sprzątające bardzo przyjazdne i uśmiechnięte.Obsługa bardzo pomocna i profesjonalna.Basen średniej wielkości niestety oblegany przez materacowe leniuchy,więc nie ma ,gdzie popływać.Ewentualnie po śniadaniu,gdzie reszta jeszcze dojada lub śpi.Jedzenie pyszne,zróżnicowane,pyszny sok z pomarańczy/5lira/ do śniadania i do kolacji też by się przydał.W restauracji obsługa uwija się szybko i sprawnie,przy tak dużej pracy są mili i uśmiechnięci/Podziw/. Pokój mieliśmy z pięknym częściowym widokiem na morze na 4 piętrze /dziękuję Panu z recepcji/. Tak nam się spodobała Turcja i Eftalya,że wykupiliśmy wczasy na koniec sierpnia 2020,na 15 dni.Transfer z lotniska niestety długo trwa,ale to osobny temat.Pozdrawiam całą, ciężko pracującą obsługę hotelową.

Wskazówka dotycząca pokoi: Mieliśmy nr 2413
Dziękujemy, barba302016
Zrecenzowano: 8 września 2019

Wybierając hotel Eftalia Aytur kierowałam się opiniami innych osób, chociaż było tak dużo pozytywnych, że aż trudno było uwierzyć, a jednak. Wszystkie pozytywy potwierdziły się. Trochę obawiałam się lokalizacji blisko ulice, ale całkiem niepotrzebnie. Dostaliśmy przepiękny pokój w środkowym budynku na 5 piętrze ( nie słychać hałasu z ulicy i patio ) z widokiem na morze, tak naprawdę był to pokój 3 osobowy, być może dlatego, że byliśmy 2 tygodnie.Nie dawaliśmy nikomu nic w łapkę, chociaż byliśmy przygotowani. Dodatkowy koszt do pokoju to sejf i chłodziarka 50 dolarów za cały pobyt. Chłodziarkę warto sobie wykupić, bo mimo tego, że nie była odmrażana wieki i to i tak przyjemnie chłodziła napoje.Zwracaliśmy uwagę na to w recepcji, ale po 3 dniach obiecywania, że już za chwilę przyjdzie ktoś i usunie zalegający lód, daliśmy sobie spokój.Czysto, pościel i ręczniki jeśli ktoś chce wymieniana codziennie.Klima działała bez zarzutu.Jedzenie - i to osobny temat. Po prostu fantastyczne i w nieziemsko dużym wyborze. Świeże i smaczne.Zarówno rano i wieczorem.Codziennie grill, do dobra kawa z ekspresu ( jak na taką maszynę ) warto kupować sok świeżo wyciskany z pomarańczy - 1 euro. Pyszny. Oczywiście może znaleźć się malkontent, któremu będzie brakowało np. krewetek, ale proszę pamiętać, że to hotel 3 gwiazdkowy w dodatku w Turcji, gdzie standard jest troszkę inny niż np. w Hiszpanii.

Dziękujemy, Natalia W
Zrecenzowano: 6 września 2019

Serdecznie polecam Hotel, praktycznie usytuowany na plazy wystarczy przejsc przez ulice. Pyszne jedzenie urozmaicone. Prywatna plaża na która najlepiej wykupić bilety na leżaki w recepcji w cenie 2€(dwa lezaki i parasol) zdecydowanie polecam zabrać buty do wody ponieważ można łatwo przeciąć nogę na skałach w morzu dodatkowo piasek jest tak rozgrzany ze nie da się chodzić gola stopa. Położony w spokojniejszej dzielnicy Alanya dużo ładniejszej, na nogach ok 20/30min do portu czy do kolejki na zamek można również dojechać autobusem 8TL za dwie osoby. Szczerze polecam ten hotel w tak atrakcyjnej cenie!

Dziękujemy, joanna13138
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Hotel naprawdę super, spędziliśmy tu tydzień z biurem TUI, wszystko wytłumaczone, nie było żadnych problemów, z powrotem również, godziny powrotu podane w aplikacji dzień wcześniej, do morza wystarczy przejść przez ulicę, ale zalecane obuwie kąpielowe, plaża kamienista ale czysta i zadbana. Jedzenie przepyszne, każdy znajdzie coś dla siebie, obsługa przemiła, we wszystkim pomogą. Basen czysty, leżaków nigdy nie brakowało, są dostępne zarówno przy basenie jak i na tarasie. Pokoje sprzątane codziennie, klimatyzacja,tv wszystko działa, jedynie łazienki mogłyby być trochę lepsze, czasami strasznie śmierdziało z kanalizacji, ale poza tym ok. Jak za taką cenę hotel naprawdę godny polecenia

Dziękujemy, 9 990 000 000