Zrecenzowano: 8 września 2019

Wybierając hotel Eftalia Aytur kierowałam się opiniami innych osób, chociaż było tak dużo pozytywnych, że aż trudno było uwierzyć, a jednak. Wszystkie pozytywy potwierdziły się. Trochę obawiałam się lokalizacji blisko ulice, ale całkiem niepotrzebnie. Dostaliśmy przepiękny pokój w środkowym budynku na 5 piętrze ( nie słychać hałasu z ulicy i patio ) z widokiem na morze, tak naprawdę był to pokój 3 osobowy, być może dlatego, że byliśmy 2 tygodnie.Nie dawaliśmy nikomu nic w łapkę, chociaż byliśmy przygotowani. Dodatkowy koszt do pokoju to sejf i chłodziarka 50 dolarów za cały pobyt. Chłodziarkę warto sobie wykupić, bo mimo tego, że nie była odmrażana wieki i to i tak przyjemnie chłodziła napoje.Zwracaliśmy uwagę na to w recepcji, ale po 3 dniach obiecywania, że już za chwilę przyjdzie ktoś i usunie zalegający lód, daliśmy sobie spokój.Czysto, pościel i ręczniki jeśli ktoś chce wymieniana codziennie.Klima działała bez zarzutu.Jedzenie - i to osobny temat. Po prostu fantastyczne i w nieziemsko dużym wyborze. Świeże i smaczne.Zarówno rano i wieczorem.Codziennie grill, do dobra kawa z ekspresu ( jak na taką maszynę ) warto kupować sok świeżo wyciskany z pomarańczy - 1 euro. Pyszny. Oczywiście może znaleźć się malkontent, któremu będzie brakowało np. krewetek, ale proszę pamiętać, że to hotel 3 gwiazdkowy w dodatku w Turcji, gdzie standard jest troszkę inny niż np. w Hiszpanii.

Dziękujemy, Natalia W
Zrecenzowano: 6 września 2019

Serdecznie polecam Hotel, praktycznie usytuowany na plazy wystarczy przejsc przez ulice. Pyszne jedzenie urozmaicone. Prywatna plaża na która najlepiej wykupić bilety na leżaki w recepcji w cenie 2€(dwa lezaki i parasol) zdecydowanie polecam zabrać buty do wody ponieważ można łatwo przeciąć nogę na skałach w morzu dodatkowo piasek jest tak rozgrzany ze nie da się chodzić gola stopa. Położony w spokojniejszej dzielnicy Alanya dużo ładniejszej, na nogach ok 20/30min do portu czy do kolejki na zamek można również dojechać autobusem 8TL za dwie osoby. Szczerze polecam ten hotel w tak atrakcyjnej cenie!

Dziękujemy, joanna13138
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Hotel naprawdę super, spędziliśmy tu tydzień z biurem TUI, wszystko wytłumaczone, nie było żadnych problemów, z powrotem również, godziny powrotu podane w aplikacji dzień wcześniej, do morza wystarczy przejść przez ulicę, ale zalecane obuwie kąpielowe, plaża kamienista ale czysta i zadbana. Jedzenie przepyszne, każdy znajdzie coś dla siebie, obsługa przemiła, we wszystkim pomogą. Basen czysty, leżaków nigdy nie brakowało, są dostępne zarówno przy basenie jak i na tarasie. Pokoje sprzątane codziennie, klimatyzacja,tv wszystko działa, jedynie łazienki mogłyby być trochę lepsze, czasami strasznie śmierdziało z kanalizacji, ale poza tym ok. Jak za taką cenę hotel naprawdę godny polecenia

Dziękujemy, 9 990 000 000
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Super hotel w przystępnej cenie. Moim zdaniem w ładniejszej części Alanya, jest bardziej kameralna i tętni życiem. Do plaży Kleopatry 40 min spacerkiem. Jedzenie naprawdę dobre i różnorodne, codziennie można zjeść coś innego. Pokój ładny, czysty, klimatyzacja działa bez zarzutów. Piękne widoki z balkonów na morze. Chętnie wrócę jeszcze raz w to samo miejsce. Polecam z czystym sumieniem.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
6  Dziękujemy, Roksana B
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

W hotelu Eftalia Aytur byliśmy(2+2) na początku sierpnia. Zostaliśmy zakwaterowani w środkowym budynku(hotel składa się z trzech budynków). Był to pokój rodzinny z widokiem na basen.Pokój może nie imponował rozmiarami ale był w pełni funkcjonalny.W łazience kabina prysznicowa,duża umywalka,suszarka.Pokój czysty,codziennie sprzątany. Pościel i ręczniki wymieniane. Klimatyzacja indywidualnie sterowana działała bez zarzutu.TV Sat - ok. 20 programów(w tym TV Polonia). Dwie windy działały bez zarzutu. W hotelu bardzo dobry kontakt w języku angielskim. Ogólnie mówiąc hotel czysty i zadbany.Jedzenie super.Śniadania raczej monotonne(ale taki urok śniadań) ale każdy mógł wybrać coś dla siebie.Obiadokolacje natomiast cechowały się urozmaiceniem.Prócz dań serwowanych w restauracji(zupy,makaron,ryż,kasza,mięsa,warzywa,zimne przystawki,desery,owoce) można było skosztować potraw,które były codziennie przygotowywane(na bieżąco) na grillach przy basenie.Plaża hotelowa(wystarczy przejść przez drogę) piaszczysto-kamienista z leżakami i barem.Leżaki płatne-18TL(na plaży). My kupowaliśmy bilet na leżaki w recepcji hotelowej za 13TL.Wejście do wody łagodne,specjalnie przygotowane,wysypane drobnymi kamykami.Buty do wody się przydają nie tyle może do poruszania się w morzu co do przemieszczania się po plaży(bardzo gorący piasek). Woda ciepła i czysta.Hotel ma świetną lokalizację. W sąsiedztwie sklepiki,stragany,restauracje i deptak , którym można spacerować wzdłuż plaży i podziwiać widoki.Szczególnie warto zobaczyć port i bazar(po zmroku). Ogólnie pobyt zaliczamy jako udany.

6  Dziękujemy, margios3