Alanya
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Super hotel w przystępnej cenie. Moim zdaniem w ładniejszej części Alanya, jest bardziej kameralna i tętni życiem. Do plaży Kleopatry 40 min spacerkiem. Jedzenie naprawdę dobre i różnorodne, codziennie można zjeść coś innego. Pokój ładny, czysty, klimatyzacja działa bez zarzutów. Piękne widoki z balkonów na morze. Chętnie wrócę jeszcze raz w to samo miejsce. Polecam z czystym sumieniem.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
6  Dziękujemy, Roksana B
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

W hotelu Eftalia Aytur byliśmy(2+2) na początku sierpnia. Zostaliśmy zakwaterowani w środkowym budynku(hotel składa się z trzech budynków). Był to pokój rodzinny z widokiem na basen.Pokój może nie imponował rozmiarami ale był w pełni funkcjonalny.W łazience kabina prysznicowa,duża umywalka,suszarka.Pokój czysty,codziennie sprzątany. Pościel i ręczniki wymieniane. Klimatyzacja indywidualnie sterowana działała bez zarzutu.TV Sat - ok. 20 programów(w tym TV Polonia). Dwie windy działały bez zarzutu. W hotelu bardzo dobry kontakt w języku angielskim. Ogólnie mówiąc hotel czysty i zadbany.Jedzenie super.Śniadania raczej monotonne(ale taki urok śniadań) ale każdy mógł wybrać coś dla siebie.Obiadokolacje natomiast cechowały się urozmaiceniem.Prócz dań serwowanych w restauracji(zupy,makaron,ryż,kasza,mięsa,warzywa,zimne przystawki,desery,owoce) można było skosztować potraw,które były codziennie przygotowywane(na bieżąco) na grillach przy basenie.Plaża hotelowa(wystarczy przejść przez drogę) piaszczysto-kamienista z leżakami i barem.Leżaki płatne-18TL(na plaży). My kupowaliśmy bilet na leżaki w recepcji hotelowej za 13TL.Wejście do wody łagodne,specjalnie przygotowane,wysypane drobnymi kamykami.Buty do wody się przydają nie tyle może do poruszania się w morzu co do przemieszczania się po plaży(bardzo gorący piasek). Woda ciepła i czysta.Hotel ma świetną lokalizację. W sąsiedztwie sklepiki,stragany,restauracje i deptak , którym można spacerować wzdłuż plaży i podziwiać widoki.Szczególnie warto zobaczyć port i bazar(po zmroku). Ogólnie pobyt zaliczamy jako udany.

6  Dziękujemy, margios3
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Spędziliśmy w tym hotelu 11 nocy na przełomie lipca i sierpnia 2019 roku. 2 rodziny po 4 osoby. Hotel jest wart polecenia, zresztą chyba najlepsza rekomendacją jest fakt że właśnie zarezerwowałam w nim wakacje na następny rok! Jedzenie - każdy coś znajdzie i ciężko się znudzić bo wybór jest ogromny. Obsługa - pierwsza klasa, płynnie po angielsku. Sprzątanie - codziennie ale rzeczywiście korytarze rzadko sprzątane (pikuś). Ręczniki - codziennie wymieniane. Pościel - co drugi dzień (wystarczająco). Panie sprzątające - bardzo miłe i uczynne. Pokoje - małe, do przeżycia. Hotel dostałby 5 gwiazdek ale musiałam jedną odjąć za...małe łóżka. Dostaliśmy pokój rodzinny z oferty tui z widokiem na basen. Ma około 20 m2 i bardzo małą łazienkę ale to wszystko można przeżyć pod warunkiem że podróżujesz z dziećmi o wzroście do 146cm. Łóżko małżeńskie ma standardowy rozmiar 180x200, natomiast łóżko piętrowe dla dwójki dzieci ma rozmiar 80x180. Nasz syn ma 187 cm wzrostu i nie było opcji żeby zmieścił się na łóżko piętrowe. Pan z obsługi który zaprowadził nas do pokoju sam zreszta stwierdził że będzie problem ale mają full, jednak porozmawia z managerem i da znać. Długo nie wracał więc poszłam za nim, okazało się że manager poszedł do domu już a obłożenie hotelu jest pełne. Poradził żeby przyjść rano po śniadaniu. Po nieprzespanej nocy poszliśmy do managera, pokazałam mu zdjęcie jak syn wystaje z łóżka ale on już miał dla mnie klucze gotowe. W nocy się kilka pokoi zwolniło i już polecił je posprząć. Kazał iść obejrzeć pokój i jak się podoba to przenieść się. Pokój bomba. Dostaliśmy pokój z widokiem na morze, duże małżeńskie łóżko, pojedyncze łóżko i rozkładaną sofę. Łazienka dwa razy większa od poprzedniej. Fantastyczny pokój na 5 piętrze 2508! Bez dodatkowych opłat, z uśmiechem na twarzy. Żadnych problemów. Jedzenie na hotelowej plaży - smaczne, tanie i pod nosem. Polecamy knajpę z metrowym kebabem vis a vis i trochę w prawo od hotelu Ozturk Kolcuoglu. Na 8 osób w sam raz z przystawkami i napojami 420lirów. Ledwo daliśmy radę, mając na pokładzie 5 panów! Super atrakcja i bardzo smaczny kebab. Ceny poszły w górę od tamtego roku ale nadal jest tanio. My w 8 osób jeździliśmy wszędzie taksówką, do jaskini DIM, na targi, na kolejkę linową, na zakupy, zamek. Bardzo tanio. Ale przed odjazdem należy ustalić cenę bo każdy liczy jak chce. Plaża przy hotelu spokojna, łagodna. Morze w lipcu ma 30 stopni - bajka. Wracamy w czerwcu 2020!!! Jeszcze polecamy tradycyjne tureckie lody na szabli wraz z całym show (idąc w lewo na mini golfa ) oraz cukiernie turecka za LC Waikiki „Turkmenoglu Baklava ulica Hacet CD. w centrum. Zresztą wszystko polecamy!!!!

5  Dziękujemy, Paweł O
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Hotel czysty, pokoje również. Niestety winda to jedna wielka tragedia, wentylacja nie daje rady, nie ma czym oddychać. Poza tym jedzenie to jedna wielka porażka Owoce serwowane to gruszki, brzoskwinie, śliwki , jabłka i arbuz czyli to co równie dobrze możemy zjeść w Polsce o każdej porze roku. Parasole dostępe, ale płatne.
temin wycieczki 7-14 sierpień.

Wskazówka dotycząca pokoi: Za dodatkową opłata (napiwek ) sugerowany przez pracownikow meldujacych nas w hotelu otrzymać można pokoj z lepszym widokiem na plaze
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
2  Dziękujemy, Arkadiusz G
Zrecenzowano: 31 lipca 2019

W przystępnej cenie,świetny hotel z przemiłą obsługą.Pokoje czyste,zadbane.Wyżywienie bardzo dobre,każdy znajdzie coś dla siebie.Jestem pod wrażeniem gościnności,uśmiechu tamtejszych ludzi.Do tej pory myślałam,iż to Hiszpania będzie dla mnie nr.1.Turcy pokazali mi,że u nich jest jeszcze lepiej.

1  Dziękujemy, dorotac377