Zrecenzowano: 25 czerwca 2019

Bardzo polecam. Super wakacje. Hotel czysty, pokoje sprzątane codziennie. Jedzenie smaczne i dużo. Codziennie animacje dla dzieci czy dorosłych,dodatkowo pokazy lub występy. Blisko centrum lub do Alanyi autobusem, bilet 3 liry. Pokój z widokiem na morze a z drugiej strony góry. Obsługa bardzo dba o gości. Polecam
Byliśmy z 3 latkiem i nastolatką

Dziękujemy, Sylwia P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: katyahotel, Halkla İlişkiler Müdürü, Kaila Beach HotelOdpowiedź udzielona 26 czerwca 2019

Przede wszystkim dziękuję za świetną recenzję.

Cieszymy się z każdej recenzji, a przede wszystkim, jeśli możemy zaoferować naszym gościom miłe wakacje.

Zrecenzowano: 24 czerwca 2019

Spędziliśmy w tym hotelu tydzień od 15 do 22 czerwca 2019. Ogólnie hotel oceniam bardzo dobrze. Nasz pokój był codziennie dokładnie sprzątany. Raz na tydzień odbywa się dezynfekcja pokoi z całkowitą wymianą pościeli i ręczników. Oczywiście zostawiając ręczniki na podłodze były one wymieniane za każdym razem. Pokój wyglądał dokładnie tak, jak te przedstawione na zdjęciach w ofercie hotelu. Klimatyzacja działa sprawnie. Jedynym minusem pokoju był hałas agregatów, jednak przy zamkniętych drzwiach balkonowych (co w naszym przypadku miało miejsce prawie cały czas) nie jest to uciążliwe. Kolejnym plusem jest jedzenie: nie tylko był bardzo duży wybór potraw na obiady i kolacje, ale były one również bardzo smaczne i dobrze doprawione. Bardzo dobre mięsa z grilla. Wybór dodatków był codziennie taki sam, jednak dania mięsne i rybne były na bieżąco urozmaicane. Ogólnie wybór był tak duży, że przy tygodniowym pobycie nie udało nam się skosztować wszystkiego. Na szczególną uwagę zasługują np. kolacja "Turecka" z kebabami oraz świeży tuńczyk z grilla. Obsługa hotelu była bardzo miła i uczynna. Pomimo ogromu pracy do wykonania, kelnerzy i barmani byli zawsze pogodni i bardzo usłużni. Duży, duży plus za to! Stoliki sprzątali na okrągło, w trakcie naszego pobytu nie było momentu, żeby brudny stolik stał dłużej niż kilka minut. Nie sposób wymienić ich wszystkich z imienia, a szkoda, ale na prawdę obsługa nadaje bardzo przyjazny charakter temu miejscu. Na osobne uznanie zasługuje Pan Pascal. Ogromny plus dla niego za zaangażowanie, życzliwość i pomoc. Przy zakupie wycieczki z biura podróży mieliśmy okazję brać udział w kolacji w restauracji a'la carte. Kolację taką trzeba było zarezerwować (najlepiej zrobić to zaraz po zameldowaniu w hotelu w lobby). Jeżeli nie ma w lobby akurat osoby odpowiedzialnej za to, kierują do Pana Pascala, który wyjaśni kiedy i gdzie można takiej rezerwacji dokonać. Kolacje możemy wybrać albo w temacie śródziemnomorskim albo meksykańskim. Kolacja śródziemnomorska była pyszna, można do niej dokupić butelkę wina lub szampana, albo poprosić kelnera o każdy inny napój z oferty all inclusive- wszystko bez problemu przyniosą. Do hotelu przynależy również plaża- dojście do niej przez tunel, który znajduje się obok basenu głównego. Na plaży leżaki i parasole są bezpłatne. Plaża sama w sobie nie jest może zachwycająca, dość wąska, ale można na niej spokojnie wypocząć. Zaraz obok hotelu, na prawo od głównego wyjścia znajduje się przystanek autobusowy: liniami 1 lub 101 dostaniemy się tam do centrum miasta Alanya. Odległość to ok 4 km, można ją pokonać pieszo, ale przy mocnym słońcu autobus to dobra opcja. Bilet kosztuje 3 liry od osoby, płacimy kierowcy wchodząc przednimi drzwiami. Kierowcy nie wydają biletów. Zbliżając się do miejsca, gdzie chcemy wysiąść najlepiej nacisnąć przycisk stop. Zaraz po przyjeździe do hotelu zostaliśmy zagadnięci przez pana oferującego hotelowe spa- hamam. Oferta nie jest o wiele droższa od innych dostępnych w regionie, my zapłaciliśmy 25 euro od osoby. Jednak mamy to na miejscu w hotelu, a w ofercie zrobiono nam peeling całego ciała, masaż całego ciała pianą, masaż relaksacyjny całego ciała oraz maseczkę na twarz. Bardzo fajne, przyjemne zabiegi, skóra po nich jest gładziutka, jednak dobrze jest się na nie wybrać zaraz na początku pobytu, póki skóra nie jest opalona:) Tylnym wyjściem z hotelu w poniedziałki i czwartki dostaniemy się prosto na odbywające się w okolicach bazary. Ogólnie pobyt w tym hotelu zaliczam do bardzo udanych.

4  Dziękujemy, Maria K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: katyahotel, Halkla İlişkiler Müdürü, Kaila Beach HotelOdpowiedź udzielona 25 czerwca 2019

Drogi gościu

Dziękujemy za szczegółową ocenę. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że spędziłeś z nami swoje wakacje i

Niezapomniane chwile z naszego hotelu zabrały do domu.

Ponadto bardzo cieszymy się, że nasi pracownicy przyczynili się do tego, że Twój pobyt tutaj jest u nas piękny.

Z poważaniem

Zrecenzowano: 20 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Fajna miejscówka. Dobry szef kuchni. Potrawy są jakieś. Mają smak. Pokój przestronny. Jeżeli liczycie na widoki z balkonu to trzeba się wyluzować. Zwarta zabudowa powoduje że patrzymy z większości pokoi na sąsiednie budynki. Ale czy jedziemy leżeć przed tv? Czysto to ważne. Windy ... jak na tej wielkości budynek mogli więcej wybudować. Problem w okolicach posiłków bo są tylko 2. Plaża typowa dla tej części riwiery. Jak chcecie ładny piaseczek to plaże kleopatry. Czy byśmy tam wrócili? Świat jest zbyt piękny by odwiedzać te same miejsca. Czy byśmy polecili znajomym ... TAK

2  Dziękujemy, 721elk
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: katyahotel, Halkla İlişkiler Müdürü, Kaila Beach HotelOdpowiedź udzielona 22 czerwca 2019

Zrecenzowano: 15 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel bardzo przyzwoity. Czysto, schludnie, obsługa bardzo miła i pomocna.
Jedzenie jak najbardziej na plus, każdy znajdzie coś dla siebie. Plaża codziennie czyszczona. Atrakcji całkiem sporo, nawet nie zdążyłam skorzystać ze wszystkich.
Wszystko zależy jak kto chce spędzać czas. Polecam !

Termin pobytu: maj 2019
Typ podróży: Podróż w pojedynkę
1  Dziękujemy, G3438YAkarolinak

Zrecenzowano: 9 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel można powiedzieć, że ok. Jedzenie dobre ale szału nie było. Trzeba bylo szybko isc na jadalnie poniewaz malo stolikow. Sprzątanie pokoju średnie. mozliwosc przejścia na plażę pod droga. Pokój z widokiem na zaplecze.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Agnieszka J

Witam,

Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na ocenę naszego hotelu na TripAdvisor Jesteśmy zaszczyceni, że nasza

koncepcja hotelu spełniła Państwa oczekiwania i życzenia. Przyjazne pozdrowienia