Zapisz
Super plaża

Super plaża, dużo lepsza od plaży hotelowej. Warto się na nią wybrać chociaż raz. Była ona bardziej... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 18 października 2020
22irenab
Nasze wakacje

Kocham to miejsce❤️Przepiękna plaża z cudowną wodą.Zatrzymaliśmy się w hotelu gdzie plaża nam nie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 20 września 2020
kasiageroy
Maidstone, Wielka Brytania
Przeczytaj wszystkie recenzje (4 981)

Zrecenzowano: 5 września 2019

Ładna plaża, lekki żwirek, który wieczorem jest przyjemnie nagrzany. Dużo wejść na plaże zastawione jest przez hotele. Przed plażą ładna promenada.

Dziękujemy, Nenka89
Zrecenzowano: 2 września 2019

Piękna szeroka i długa piaszczysta plaża położona wzdłuż deptaka przy ulicy Ataturka biegnącego przez Alanyę.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, Tomasz J
Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zwirkowa plaza, z widoksmi na zamek I wzgorze Kale. Sa lezakami, parasole, mozna sobie wynajac. Przy hotelu Elysee beach lezak 8 lirow, parasol 8 lirow. Woda bardzo czysta. Niby duzo ludzi, ale mozna znalezc miejsce dla siebie. Polecam obuwie do wody.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Mrowka1977
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Piękna plaża z bardzo ładnymi widokami. Wizytówka Alanyi. Polecam każdemu tą atrakcję. Jest warta zobaczenia.

Dziękujemy, maciejb939
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Plaza jak plaza. Zaskoczył mnie ten beton w morzu ślisko jak ... lepiej mieć buty do.wody bo można orla wywinac.

Dziękujemy, Elzbieta Ś