Zapisz
Super plaża

Super plaża, dużo lepsza od plaży hotelowej. Warto się na nią wybrać chociaż raz. Była ona bardziej... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 18 października 2020
22irenab
Nasze wakacje

Kocham to miejsce❤️Przepiękna plaża z cudowną wodą.Zatrzymaliśmy się w hotelu gdzie plaża nam nie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 20 września 2020
kasiageroy
Maidstone, Wielka Brytania
Przeczytaj wszystkie recenzje (4 980)

Zrecenzowano: 2 września 2019

Piękna szeroka i długa piaszczysta plaża położona wzdłuż deptaka przy ulicy Ataturka biegnącego przez Alanyę.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, Tomasz J
Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zwirkowa plaza, z widoksmi na zamek I wzgorze Kale. Sa lezakami, parasole, mozna sobie wynajac. Przy hotelu Elysee beach lezak 8 lirow, parasol 8 lirow. Woda bardzo czysta. Niby duzo ludzi, ale mozna znalezc miejsce dla siebie. Polecam obuwie do wody.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Mrowka1977
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Piękna plaża z bardzo ładnymi widokami. Wizytówka Alanyi. Polecam każdemu tą atrakcję. Jest warta zobaczenia.

Dziękujemy, maciejb939
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Plaza jak plaza. Zaskoczył mnie ten beton w morzu ślisko jak ... lepiej mieć buty do.wody bo można orla wywinac.

Dziękujemy, Elzbieta Ś
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Robi ogromne wrażenie bo po prostu jest to idealne miejsce na aktywny wypoczynek. Ziarenka piasku są przepiękne i można w nieskończoność skakać po falach. Miejsce super dla najbardziej wymagających. Widoki niezapomniane , woda ma idealną temperaturę i przejrzystość. Jak na razie tylko na Wyspie Paradise podczas pobytu w Egipcie miałem taką plażę.

Dziękujemy, Jarek S