Zapisz
Super plaża

Super plaża, dużo lepsza od plaży hotelowej. Warto się na nią wybrać chociaż raz. Była ona bardziej... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 18 października 2020
22irenab
Nasze wakacje

Kocham to miejsce❤️Przepiękna plaża z cudowną wodą.Zatrzymaliśmy się w hotelu gdzie plaża nam nie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 20 września 2020
kasiageroy
Maidstone, Wielka Brytania
Przeczytaj wszystkie recenzje (4 980)

Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Piękna plaża z bardzo ładnymi widokami. Wizytówka Alanyi. Polecam każdemu tą atrakcję. Jest warta zobaczenia.

Dziękujemy, maciejb939
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Plaza jak plaza. Zaskoczył mnie ten beton w morzu ślisko jak ... lepiej mieć buty do.wody bo można orla wywinac.

Dziękujemy, Elzbieta Ś
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Robi ogromne wrażenie bo po prostu jest to idealne miejsce na aktywny wypoczynek. Ziarenka piasku są przepiękne i można w nieskończoność skakać po falach. Miejsce super dla najbardziej wymagających. Widoki niezapomniane , woda ma idealną temperaturę i przejrzystość. Jak na razie tylko na Wyspie Paradise podczas pobytu w Egipcie miałem taką plażę.

Dziękujemy, Jarek S
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

W Alanyi najlepsza plaża delikatnie żwirkowa. niestety w większości leżaki i parasole płatne. Takę pod tym względem słabo. No i jest strome zejście do morza, ale ta druga jest jeszcze gorsza bo kamienista.

1  Dziękujemy, Mirosław Ś
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

... na plaży dużo miejsca, do wynajęcia leżak 2€, parasol 1€ / cały dzień.

Na plaży nie ma typowego drobnego piasku, lecz drobne kamyczki :)

Dziękujemy, zbigniewem