jaskinia jak jaskinia

Jaskinia ma jedną komorę, szału nie ma, ale cena jest o tyle niska, że warto wejść i zobaczyć... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 6 dni temu
Drizzt1133
Oświęcim, Polska
Mała i skromna

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019
Jarek S
Łódź, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 212)

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Malutka jaskinia znajdująca się w górze pod teleferikiem. Temperatura może i jest 23 stopnie ale wilgotność 98% mnie rozwaliła. Nigdzie się tak nie wypociłem jak na dole, po prostu lało się ze mnie a żona myślała że spłynę potokiem:)

1  Dziękujemy, Jarek S
Zrecenzowano: 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jaka cena za wejście taka atrakcja. Myślę, że śmiało można to pominąć i przeznaczyć czas na inne wartę zobaczenia miejsca.

Dziękujemy, robertrI9540ZM
Zrecenzowano: 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wizyta w czerwcu 2019roku. Bez rewelacji. Mała jaskinia, mnóstwo zwiedzających. Zwiedzanie na 5min. Atrakcje polecam wyłącznie osobie, krowa nie wybiera się na zwiedzanie poza miastem. Są ciekawsze jaskinie, np. Jaskinia krasnoludków, czasto odwiedzana podczas wycieczki do kanionu Sapadre. Przereklamowane.

Dziękujemy, ewka_p
Zrecenzowano: 5 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jaskinia robi duże wrażenie, jest nieduża, panuje w niej wilgotny klimat. Jak dla mnie nie na dłużej niż 15-20 minut zwiedzania. Można usiąść na ławeczce i oddychać wilgotnym powietrzem oraz się zrelaksować.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
1  Dziękujemy, w19732018
Zrecenzowano: 24 czerwca 2019

Myślę, że jest to element który można pominąć. Jaskinia jest malutka, zwiedzić idzie ją w minutę. No chyba że ktoś marzy uciec od ciepła wtedy temperatura jest tam cudna :)

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
1  Dziękujemy, mala_lisica