Zapisz
Wspaniały widok

Wspaniałe miejsce, kapitalny widok :) ktoś kto obawia się wejścia, to spokojnie:) Moja dziewczyna... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 12 kwietnia 2020
Przemo_922
Szubin, Polska
Musicie to zobaczyc.

Jezeli ktos lubi zabytki i kocha historie to musi odwiedzic miedzy innymi to miejsce ze wzgledu na... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 21 listopada 2019
ciastk0
Lier Municipality, Norwegia

Zrecenzowano: 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Dla lubiących tajemnicze zamki to idealne miejsce do zwiedzania. Do zwiedzania jest nie tylko wieża ale też okoliczne mury i stare doki stoczniowe.Potrzeba do tego dużo energii i wygodne obuwie.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, EwaNeska
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Witam,
Polecam wjechac na Zamek Kale kolejka linowa a nastepnie zejść z góry!
Widoki nieziemskie. Mialysmy okazje z koleżanką wjechac podczas zachodu słońca. Nastepnie po zwiedzaniu Zamku udałysmy sie w podróż powrotna, schodzac asfaltowa i oświetlona droga. Piekny widok na port!
Polecam, jako odskocznia od leniuchowania :)
Pozdrawiam,
Dziewczyny z Warszawy :)

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, JustinaK41
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Fajne miejsce, można dojechać kolejką lub taxi. Jest to dawny zimowy dom sułtanów Tureckich. Polecam fajnie zobaczyć.

Dziękujemy, Mirosław Ś
Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Do twierdzy można dojechać wagonikami- kolejką 30TL w dwie strony. Bardzo ładne widoki. Na górze jest restauracja więc można w trakcie zwiedzania odpocząć. Same ruiny...nic nadzwyczajnego i ciekawego. Na szczycie jest dodatkowo płatne muzeum. Sam zamek polecam dla pieknych zdjęć.Warto raz się wybrać

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Ewa K
Zrecenzowano: 17 czerwca 2019

imponuje "potęga" budowli. Jeśli ktoś czytał książki o piratach, wizyta obowiązkowa.Doskonały widok na port i zamek

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, wojtek56