Zapisz
Wspaniały widok

Wspaniałe miejsce, kapitalny widok :) ktoś kto obawia się wejścia, to spokojnie:) Moja dziewczyna... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 12 kwietnia 2020
Przemo_922
Szubin, Polska
Musicie to zobaczyc.

Jezeli ktos lubi zabytki i kocha historie to musi odwiedzic miedzy innymi to miejsce ze wzgledu na... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 21 listopada 2019
ciastk0
Lier Municipality, Norwegia

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Witam,
Polecam wjechac na Zamek Kale kolejka linowa a nastepnie zejść z góry!
Widoki nieziemskie. Mialysmy okazje z koleżanką wjechac podczas zachodu słońca. Nastepnie po zwiedzaniu Zamku udałysmy sie w podróż powrotna, schodzac asfaltowa i oświetlona droga. Piekny widok na port!
Polecam, jako odskocznia od leniuchowania :)
Pozdrawiam,
Dziewczyny z Warszawy :)

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, JustinaK41
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Fajne miejsce, można dojechać kolejką lub taxi. Jest to dawny zimowy dom sułtanów Tureckich. Polecam fajnie zobaczyć.

Dziękujemy, Mirosław Ś
Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Do twierdzy można dojechać wagonikami- kolejką 30TL w dwie strony. Bardzo ładne widoki. Na górze jest restauracja więc można w trakcie zwiedzania odpocząć. Same ruiny...nic nadzwyczajnego i ciekawego. Na szczycie jest dodatkowo płatne muzeum. Sam zamek polecam dla pieknych zdjęć.Warto raz się wybrać

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Ewa K
Zrecenzowano: 17 czerwca 2019

imponuje "potęga" budowli. Jeśli ktoś czytał książki o piratach, wizyta obowiązkowa.Doskonały widok na port i zamek

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, wojtek56
Zrecenzowano: 15 czerwca 2019

Za każdym razem jak jesteśmy w Alanyi wchodzimy do Czerwonej wieży,na górę prowadzą strome schody,nagrodą jest widok,ale ja w szczególności polecam wybrać się w godzinach popołudniowych, jak zbliża się czas modlitwy, nawoływania z minaretów rozchodzą się jak echo w górach,będąc tyle razy w Turcji, myślałam żę już mnie nic nie zaskoczy,coś niesamowitego, gorąco polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Alicja P