Zrecenzowano: 21 czerwca 2019

Na wyjazd wybraliśmy się z biurem podróży Coral Travel - wszystkie informacje zawarte na stronie potwierdziły się. W hotelu mieliśmy pokój standardowy - niezbyt duży i łazienka posiadała wannę z prysznicem - jednak w zupełności wystarczający na wakacje nie jedziemy po to by siedzieć w pokoju i łazience. Duży wybór jedzenia i alkoholu bardzo dobry - oczywiście jeśli chodzi o alkohol nie jest to alkohol dla fanów Jack Daniel's-a i innych oryginalnych trunków, jednak bardzo dobry (alkohol w jednym z barów dostępny do godz. 03:00). Na terenie hotelu: basen ze zjeżdżalniami z tyłu budynku z muzyką, przed budynkiem drugi basen bez muzyki i basen kryty. Na plaży duży pomost - dojście do plaży podziemnym tunelem bardzo ładnie urządzonym. Wszędzie bez problemu można było znaleźć wolne leżaki. Dużo zajęć prowadzonych przez animatorów. Szczególne podziękowania i pozdrowienia od całej rodzinki dla Erhana. Codziennie wieczorem lody Algida bez żadnych ograniczeń. Hotel 3 razy w ciągu doby organizuje wyjazdy do pobliskiej miejscowości Alanya, chociaż dojazd do niej płatnymi busami linii nr 50 kosztował tylko 4 liry tureckie. Komunikacja miejska w Alanya niezależnie od ilości przejechanych przystanków 3 liry tureckie (koszt 1 lira tureckiego - ok 0,65 zł). Z lotniska Antalya dojazd do hotelu trwa ok. 2,5 godz. Generalnie polecam ten hotel.

2  Dziękujemy, pawel73k
Zrecenzowano: 4 czerwca 2019

Z reguły nie wystawiam opinii bo w wiekosci hoteli w ktorych bylam bylo wszystko zgodne z opisem. A więc zacznę od przylotu do Turcji. Wylatywaliśmy późno więc na miejscu byliśmy o 22 czasu lokalnego. Więc miałam nadzieję, że skoro dojazd to ok. 2h plus odebranie walizek to maks 1 bedziemy w hotelu. no ale coz mocno sie pomylilam. Autokar po 50 min od wyjazdu z lotniska zrobil sobie przerwę na stacji benzynowej gdzie był zaprzyjazniony supermarket wiec na bank maja z nimi tak dogadane. Dla mnie nie do pojęcia jest robienie sobie przerwy ok 24 pod pretekstem toalety kiedy male dzieci juz na nas spia. Przerwa miala trwac 15 min trwala 25 i wiekszosc pasazerow byla niezadowolona bo kazdy chcial juz byc na miejscu po dlugiej podrozy. Pani rozdawała broszury z wycieczkami ale wyliczone co do jednej bo okazalo sie ze mam rezerwacje z mama i musiala mi broszurke zabrac. W hotelu bylismy ok godziny 2 w nocy. Hotel ladny, ale oblegany przez głośnych, brudzących, wpychających się Rosjan, którzy niszczą tony jedzenia.Hotel ladny baseny duze chociaz przy wiekszym bardzo glosna muzyka. Fajne brodziki dla dzieci. Za to trampolina, karuzele itd zamkniete przez tydzien. Tylko 2 zjezdzalnie i hustawki otwarte.Jedna zjezdzalnia corka jechala to trzaskala kolanem o dno basenu a druga byla dla niej za duza;/ Super pokazy akrobatyczne i pokazy tańców. Plaża na wyciągnięcie ręki po przejściu przez tunel już się jest na plaży, na duży plus restauracja na plaży. Plaża niestety kamienista wiec babek nie da sie robic i do wody zaleca sie buty. Jesli chodzi o hotel to ma 3 glowne windy bardzo male bo wchodzi do nich wozek plus maks 2 osoby. Windy zyja swoim zyciem czasami zaczynaja z parteru omijaja 3 pietro i jada na 6 pozniej znowu na parter niejednokrotnie sie zacinaja. A standardem jest ze w porach obiadu, kolacji i animacji czeka sie na nie po 20 min bo nikomu nie chce sie zbiec nawet z 1 pietra;/ Jesli chodzi o posilki... Stoliki tzreba rezerwowac badz byc przy otwarciu inaczej sie czeka w kolejce. Jedzenie monotonne.... jak uparli sie na rybe to ta sama ryba byla przez tydzien, jak drob to caly tydzien, makaron ciagle taki sam, tak samo ciasto i salatki. zero zmian. W kafejce nawet takie samo ciasto jak na posilkach. Lody tylko w czasie kolacji i naklada je pan wiec dlugie kolejki. Jesli chodzi o pozne sniadanie, pozna kolacje od 24 to sorry ale to nie jest posilek. Bulki jedna niedobra wedlina, bialy ser, margaryna i zupa mleczna plus dzem to za malo na miano posilku. Corka zaspala na sniadanie wiec poszlysmy na 11 na plaze na przekaski i bylo juz wszytsko wylozone spojrzalam ze 11 wiec zaczelam nakladac na co zostala mi zwrocona uwaga ze do 11 sa 2 minuty. A 10 min przed koncem sniadania gdzie dopijalam kawe pan podszedl i pow ze juz maja zamkniete i zaprasza do sali obok;/ Otwieraja co do minuty a zamykaja conajmniej 10 min wczesniej zwracajac niegrzecznie uwage. Rozumiem ze zamykaja ale to wystarczy powiadomic ze zabieraja juz jedzenie bo konczy sie sniadanie po co to wyrzucanie. Bylam juz w lepszych hotelach ktore mialy tylko 4* a byly o niebo lepsze za ta sama cene. To byl juz moj 3 wyjazd do turcji i zawiodlam sie bo tamte bylo milion razu lepsze i az zdziwilam sie ze to turcja. Na dokladke popsul sie samolot bo to kiepskie linie lotnicze onur air i 140 min mielismy opoznienie, a w polsce opazalo sie ze zrobili nam dziury w walizce i potlukli perfumy takze hmmm. chyba jzu nie polece z tym biurem

Wskazówka dotycząca pokoi: pokoje waskie wiec wozek dzieciecy zostawia sie na korytarzu;/
Termin pobytu: maj 2019
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, Asienka S
Zrecenzowano: 31 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel został polecony nam przez Pana z Biura podróży. Nie zawiedliśmy się. Dużo pysznego jedzenia. Pokoje jak najbardziej ok. Duza ilość barów. Pyszna pizza. Bliskość plazy, animacje, blisko przystanek autobusowy. Prawdziwy hotel 5 gwiazdek

Termin pobytu: wrzesień 2018
2  Dziękujemy, micha_b59
Zrecenzowano: 30 października 2018

Na wakacje wybraliśmy się z biurem podróży Net Holiday. Wybór padł na Turcję, chciałam być w prawdziwym resorcie 5 gwiazdkowym chciałam poczuć się jak księżniczka, i tak właśnie w Hotelu Doganay Beach Club się poczułam. Ultra All Inclusive alkohol (dobry) do rana, późna kolacja po 23. Każdego dnia inne dania oferowane przez kucharzy, podczas naszego pobytu na jednych z kolacji serwowano mule oraz raki. Dwa basen zewnętrzne, jeden przy którym grała muzyka i zabawiali animatorzy, drugi do spokojnego wypoczynku. Dla dzieci 3 brodziki , miłe Panie animatorki oraz KARUZELE i trampoliny, Mini plac zabaw ( 2 huśtawki i zjeżdzalnia )ale ilość atrakcji wystarczała aby dzieci przez cały dzień był zajęte, do tego 2 razy dziennie lody! Dodatkowo możliwość oddania dzieci podczas kolacji do \"restauracji dla dzieci\" gdzie Panie animatorki się opiekowały pociechami,a rodzice mogli w spokoju zjeść kolację. Odległość hotelu od plaży wg.oferty 250m , jednak droga prowadzi przez ciekawy ogród oraz ładnie zaaranżowany tunel- mija bardzo szybko. Jedyny minus to pokoje o powierzchni ok.22m2 zarówno dla dwóch osób jak i czterech, więc dla rodziny były ciasnawe. A materac w dostawce którą nam wstawiono był tak miękki,że nawet pod 15 kg dzieckiem się wyginał. To jedyny minusik. W hotelu tyle atrakcji,że szkoda było nam dnia aby wyjeźdżać na wycieczki. Do Turcji na pewno wrócę !

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, czarnaperla2016
Zrecenzowano: 6 września 2018 z urządzeń przenośnych

Biuro podrozy Net Holiday. Pobyt 8 dni. Cudowne wakacje. Pokoje czyste, codziennie sprzatane, mini bar uzupelniany- gazowane, piwo i soczki dla dzieci.
Jedzenie przepyszne. Codziennie cos innego. Ogromy wybor.
Animatorzy fantastyczni.
Basen czysty, ciepla woda. Corki moje szalaly caly dnie.
Mini wesole misteczko, placyk zabaw, mini disco.
Ogolnie wakacje oceniam na 6+ :)))

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Kinga T