Zrecenzowano: 8 września 2019

Wspaniały hotel ze wspaniała, niesamowicie pomocną i profesjonalną Panią rezydentką, Pani Edytą, która potrafi rozwiązać skutecznie każdy problem, a miałam naprawdę duży w ubiegłym roku, gdzie rezydentka po moich uwagach krytycznych zaproponowała mi powrót do domu na 2 -gi dzień pobytu !!! Tu z Panią Edyta czuję sie bezpiecznie i dlatego przyjechałam właśnie do tego hotelu i okazało się także, że hotel jest fantastyczny: czysty, przyjemny wystrój pokoju, przyjazna i skuteczna obsługa, urozmaicone i pyszne posiłki, często artystycznie i tak samo smakujące torty - sztuka w pełnym wydaniu; mozliwość spacerów po promenadzie zaraz koło hotelu i bliska plaża z leżakami i parasolami; to był jeden z najlepszych moich urlopów pobytów
dziękuję, zwłaszcza Pani Edycie

Dziękujemy, Gdplad
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokalizacja hotelu świetna, a na tym nam najbardziej zależało. Nie ma potrzeby dojeżdżać taksówką lub dolmuszem do centrum, do portu 15min spacerem. Życie zaczyna się od momentu wyjścia z hotelu- restauracje, bary, stoiska, sklepy.
Hotel jest przy samej plaży Cleopatry, dosłownie 2-3min drogi. Przy boufet nr 8 znajdują się leżaki hotelowe, nie trzeba za nie płacić. Na miejscu znajduje się także bar, dodatkowo płatny- nie ma opcji all in na plaży.
Kuchnia na poziomie. Duży wybór jedzenia, każdy znajdzie coś dla siebie.
Przy basenie bar z przekaskami - niesmaczne hamburgery, po za tym frytki, nalesniki, owoce, lody i ciasta, kawa, herbata, napoje.
Bar nie posiada wyszukanej karty drinków, jedynie lokalne alkohole, barmani "leją od serca".
Obsługa hotelu zasługuje na najwyższą pochwałę. Pokoje sprzątane są codziennie, barmani i kelnerzy dbają o porządek nad basenem, w restauracji I przy barze. Jak na tak duży hotel, przyjmujący międzynarodowe towarzystwo język angielski u nich jest słaby, ale są przemili.
Animacje - na 12 dni pobytu raz była muzyka na żywo I raz pokaz tanca - folkloru. Brak jakichkolwiek animacji I atrakcji dla dzieciaków, dlatego hotel polecam raczej osobom bez dzieci.
Z dodatkowych atutów- idąc promenada nad morzem, 5min od hotelu znajduje się kolejka na ruiny zamku- teleferik. Polecam wjazd na zachód słońca- koszt to ok. 9 € w dwie strony dla dwóch osób.
Basen zewnętrzny- jest przy nim dużo lezakow, jednak bardzo często są one zajmowane przez wypoczywających, którzy w tym czasie idą na spacer, zakupy, plaże. Często było tak, że nie było się gdzie położyć, a na połowie leżaków odpoczywały ręczniki;)
W hotelu znajduje się również basen wewnętrzny, siłownia, stół do ping ponga, sklep czynny do 2, centrum Wellness i spa-my skorzystaliśmy z oferty innego hotelu, jeśli chodzi o hammam (oferta zewnętrznego biura podróży).
Pokoje nieduże, ale przytulne. Sprawna klimatyzacja. Łazienka przestronna. Balkon z widokiem na morze i basen.
Oceniamy wypoczynek na bardzo dobry!!!! Polecamy hotel głównie osobom dorosłym:)

1  Dziękujemy, MagdaK1739
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

To były najfajniejsze wakacje na których byliśmy do tej pory :)
Hotel jest super, z zewnątrz wygląda przepięknie, pokoje są odnowione, z dużym, wygodnym łóżkiem. Oprócz tego szafa na ubrania, kilka szafek, lodówka wyposażona w wodę gazowaną i niegazowaną. Łazienka z prysznicem, kosmetyki do pielęgnacji uzupełniane w miarę potrzeby. Sprzątanie odbywało się codziennie, łącznie z wymianą ręczników. Wi-fi słabe, ale dla nas nie stanowiło to problemu. Nie po to jedzie się na wakacje, żeby siedzieć w internecie. Pogoda cudowna. Byliśmy na wakacjach w pierwszym tygodniu lipca. Czasami było aż za gorąco (codziennie ok 35 stopni w cieniu). Cudowna plaża z widokiem na zamek. Warto wziąć obuwie do wody, gdyż kilka metrów od brzegu jest skała. Na plaży bezpłatne leżaki i parasole oraz płatny bar. Nie będzie również problemu jeżeli będziecie chcieli przyjść na plażę nocą (raz siedzieliśmy do 5 nad ranem). Jedzenie bardzo urozmaicone, dużo zieleniny, różnego rodzaju mięsa (również z grilla) i desery (nawet gofry były pieczone 2 razy w trakcie pobytu), świeże owoce, kawa, herbata, soki, woda pod dostatkiem. Nie było owoców morza. Bar przy basenie otwarty codziennie do północy. Drinki mocne, barmani nie żałowali alkoholu. Basen przy hotelu nie jest zbyt duży, ale wystarczający, z dużą ilością leżaków. Nie trzeba było od rana lecieć rezerwować ręcznikami. Zawsze było coś wolnego. Przy barze dwie panie serwowały codziennie hamburgery z frytkami i naleśniki. Oprócz tego w lodówce były kanapki i świeże owoce oraz warzywa. Dodatkowo można korzystać z basenu ze zjeżdżalniami w siostrzanym hotelu Grand Zaman Garden. Moim zdaniem hotel w pełni zasługuje na 4 gwiazdki. Myślę, że jeszcze tam wrócimy :)

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, martawisniewska
Zrecenzowano: 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel z ładnymi pokojami z widokiem na morze, czysty, z własną wydzielona plaża; blisko centrum miasta. Dużo leżaków. Bardzo dobre jedzenie. Bardzo dobra obsługa.

Minus - internet działał tylko w lobby i to nie zawsze.

2  Dziękujemy, Companion750604
Zrecenzowano: 9 lipca 2019

Plusy:
-Pokoje hotelowe są bardzo ładne.
-Ekipa sprzątająca na 4 piętrze bardzo dobra.
-Klimatyzacja działa bez zarzutu.
-Jedzenie jest smaczne i jest całkiem duży wybór.
-W cenie jest siłownia, świetny hamam, basen wewnętrzny przy samej siłowni itd... Bomba, polecam!
-Blisko obiektu wiele sklepów gdzie można tanio kupić torebki, ubrania czy perfumy.
-Piękna plaża z czystym morzem. Uwaga! Warto zabrać ze sobą buty plażowe, bo piasek bardzo się nagrzewa. "Piasek" to tak naprawdę malutkie kamyszki.
-Na plaży są darmowe leżaki... Nie wiem dlaczego niektórzy pisali, że leżaki są płatne...
-Basen wydaje się mały na zdjęciach, ale w rzeczywistości jest bardzo fajny. Zawsze są tam też wolne leżaki.

Minusy:
-Internet strasznie wolny. Nie można się przeważnie połączyć, ciągle przerywa... Hotel powinien zainwestować w lepsze połączenie. Miałam w hotelu pracować, ale niestety nic z tego nie wyszło, bo mimo iż miałam mieć internet w pokoju pojawiał się na chwilę dopiero gdy już chciałam iść spać.
-Muzyka przy basenie tylko dla wielkich wielbicieli techno. Niestety jeden typ muzyki to dla mnie straszna nuda.
-Windy hotelowe mają małą pojemność do 400 kg. Długo się na nie przez to czeka. W porze obiadowej może być problem.

1  Dziękujemy, amarie1986