Zrecenzowano: 22 września 2014

Hotel naprawdę można polecić. Lokalizacja b. dobra 10-15 min do centrum, blisko plaży ok 100m. Obsługa bardzo miła. W hotelu większość niemców, norwegów... Jedzenie w hotelu poprostu fabryka, dobre ale monotonne...

• Data pobytu: wrzesień 2014, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Waskes
Zrecenzowano: 9 września 2014

Super hotel ma maksymalnie 2 lata, obsługa bardzo się stara ogromny wybór bardzo dobrego jedzenia, po oddaniu karty i pokoju w oczekiwaniu na transfer dalej można korzystać z jedzenia i napojów serdecznie polecamy na pewno spełni wasze oczekiwania. Pokoje bardzo nowoczesne, do plaży 2 -3 minuty spaceru w hotelu głównie Niemcy Polacy i Skandynawowie.

• Data pobytu: wrzesień 2014, podróż z ukochaną osobą
3  Dziękujemy, Marek F
Zrecenzowano: 16 maja 2014

Hotel naprawdę godny polecenia. Wyśmienite jedzenie , śniadanie 65 rodzai od 7.00 do 10.30 , obiad 12.30 - 14.00 8 rodzai + 45 typów sałatek , kolacja 19.00 - 21.00 , 12 rodzai potraw , mnóstwo ciast , ciasteczek i tortów , owoce do wyboru do koloru. Od 11.00 do 16.00 przekąski pizza , hamburgery , frytki itd. Napoje i alkohol do 24.00 w nocy. Przemiła obsługa , animacje dla dzieci , czyste pokoje , nie ma się do czego przyczepić , nawet dla najbardziej wymagających. Blisko plaża ( jeden karnet na parasol i leżaki gratis od hotelu), samo centrum , ale cicho i spokojnie. W trakcie pobytu mąż obchodził urodziny , na zamówienie , bez dodatkowych kosztów dostaliśmy tort i szampana. Polecam wszystkim ten Hotel . Monika z mężem

• Data pobytu: maj 2014, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Monika R
Zrecenzowano: 7 października 2013

Hotel piękny; czysty należy nie zapominać o napiwku dla sprzątaczki :) zawsze ładnie ułoży koc w podziękowaniu :)
Obsługa na 5+ nawet jeden uczył sie polskiego :)
Co do gości to przewaga Niemców i Holendrów zaraz za nimi Polacy w sile 4 rodziny lecz nie na jednym turnusie.
Do plaży dosłownie 7 min spacerkiem.
Plaza czysta woda ciepła 29st we wrześniu :) i bardzo słona osobiście bez okularów do pływania nie wyrabiałem.

Wczasy na duzy PLUS

• Data pobytu: wrzesień 2013, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Mirek_1964
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2013

Hotel położony rewelacyjnie ,bardzo czysto, miła obsługa , bardzo dobre jedzonko. Mieszkałam już w kilku hotelach w tym kurorcie tj.Alanyi ale ten stawiam na 1 miejscu .Polecam wszystkim. Wiem że tu trzeba wrócić.

• Data pobytu: lipiec 2013, podróż ze znajomymi
2  Dziękujemy, TripAdvizoe