“"fantastyczne miejsce dla spokojnego wypoczynku"”
Hotel Wien — recenzja

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 8 dodatkowych witryn!
Hotel Wien
Miejsce nr 178 wśród 373 hoteli w Alanii
Zrecenzowano 20 lipca 2017

Do opisu superlatyw tego hotelu Wien brakuje mi slow ;-)) czyste pokoje, mila obsluga, dobre jedzenie.Czysty dajacy orzezwienie basen troche maly ale za to prawie zawsze pusty ;-)) Idealne miejsce....

Wskazówka dotycząca pokojów: zachodnie - narozne pokoje naprawdę ciche - nie slychac halasu z ulicy, piekny widok z windy robi w...
  • Data pobytu: lipcu 2017, podróż z rodziną
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, agnes78787

Zrecenzowano 16 lipca 2016

Mocne 3 gwiazdki, hotel tuż przy plaży ale też i przy głównej ulicy, stad lepiej mieć pokoj z bocznym widokiem na morze, wtedy mniejszy hałas. Jedzenie bez zarzutow - kontynentalne sniadania i obiadokolacje z dodatkiem tureckiej kuchni. Jak dalem kucharzowi nakładającemu obiady paczke Marlboro, to potem az skakal na pietach żeby mi zaserwować dokladke :)

Wskazówka dotycząca pokojów: boczny widok na morze = mniejszy halas
  • Data pobytu: sierpniu 2015, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, przecinak
Zrecenzowano 18 września 2014

Bardzo fajny, przytulny,czysty hotel!, miła, uśmiechnięta obsługa.Niesamowicie blisko do plaży i do samego centrum miasteczka, co do jedzenia myslę, że nawet największa maruda znajdzie cos dla siebie , mi większość potraw smakowało-codziennie na obiadokolację było inne danie do tego zawsze Tureckie słodkości : baklava, chałwa i inne, więc nie ma mowy o monotonności.W pokojach było wszystko co potrzeba, akurat nie mielismy pokoju od ulicy także nie przeszkadzały nam żadne hałasy.Szczerze polecam ten hotel, naprawdę warto:):)

• Data pobytu: wrześniu 2014, podróż z ukochaną osobą
4  Dziękujemy, Natka77
Zrecenzowano 7 czerwca 2014

Byłam w kwietniu a wczoraj wykupiłam kolejny pobyt w tym hotelu. Obsługa wspaniała, bezszelestna i sympatyczna. Do plaży przez ulicę - zaden problem. Pokój czyściutki, cisza, wyposażenie bez zarzutu. Wszędzie blisko, jedzenie w miarę ale bez szaleństwa. Kocham ten hotel! I dziekuje bardzo

• Data pobytu: kwietniu 2014, podróż w pojedynkę
3  Dziękujemy, Jumul
Zrecenzowano 24 października 2013

Hotel O.K. Wszędzie blisko. Do centrum na plażę i do ulicy niestety też. Ogromny hałas dochodzi z ulicy i odbija się echem w pokojach z bocznym widokiem na morze a w pokojach z widokiem na morze goście spali ze stoperami w uszach.Pokoje ładne, wyposażone we wszystko co powinno być w 3 gwiazdkach.Recepcjonista b.miły i pomocny.Piękne widoki z windy umieszczonej na bocznej ścianie hotelu.Restauracja w porządku choć jadłam już w Turcji o lepsze specjały.Goście głownie z Holandii, Turcji, Polski.W restauracji można pogłaskać słodkie kociaki a w recepcji pięknego psa. Stosunek do zwierząt świadczy o nas samych.

Wskazówka dotycząca pokojów: Pokoje z widokiem na morze mają piękny widok i są hałaśliwe.
  • Data pobytu: październiku 2013, podróż z ukochaną osobą
2  Dziękujemy, Gosia62
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Alanya)
w odległości 3,3 km
Kahya Hotel
Nr 63 z 373 w lokalizacji Alanya
Liczba recenzji: 227
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Hotel Wien? Podziel się wrażeniami!

Hotel Wien — dodatkowe informacje

Adres: Gullerpinari Mah, Keykubat Caddesi, No: 125, Alanya 07400, Turcja
Lokalizacja: Turcja > Tureckie Wybrzeże Morza Śródziemnego > Antalya > Alanya
Udogodnienia:
Bar/salon Plaża Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Restauracja Basen
Styl hotelu:
Nr112 wśród hoteli na plaży w miejscowości Alanya
Zakres cen: 109 zł–246 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:3-gwiazdkowy — Hotel Wien 3*
Liczba pokoi: 51
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, Hotels.com, TripOnline SA i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Hotel Wien. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
Wien Hotel Alanya

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?