Alanya

Jeśli chodzi o obsługę hotelu to z gorsza się nie spotkałam. Pan na recepcji z ponura mina od samego początku wprowadził zla atmosferę pytając czy chcemy fajny pokój. Normalne było, ze zależało nam na dogodnych warunkach, ale w zamian za fajny pokój musieliśmy ładnie podziękować, dał nam do zrozumienia, ze musimy po prostu dać napiwek :) daliśmy mu i dostaliśmy pokój 4osobowy, który kompletnie nie był przystosowany dla takiej ilości osób. Byliśmy ze znajomymi, którzy dostali pokój 2 osoby wyglądający tak samo jak nasz ‍♀️ Koniec końców nie doprosilismy się o większy pokój bo kazali nam dopłacić 210€... Cała robotę w hotelu odgrywali animatorzy, cudowni ludzie pełni energii, potrafili zapewnić pełno atrakcji w ciągu dnia, nikt się nie nudził! Jeśli chodzi o jedzenie nie ma tez co narzekać, codziennie coś innego, alkohol daje radę , na koniec oczywiście niespodzianka... przy wymeldowaniu dostaliśmy rachunek... 110€ za brudne ręczniki ?!, pierwszy raz spotkaliśmy się z taka sytuacja... byliśmy w szoku ponieważ nie był to nasz pierwszy wyjazd do Turcji tylko 3 i w żadnych z hoteli nie było takiego problemu.. kiedy odmówiliśmy zapłaty za te ręczniki grozili nam, ze zadzwonią po policję i nie wpuszcza nas do autokaru... ogólnie opinie, które czytaliśmy wcześniej zgadzały się w 100%, hotel jest nastawiony głównie na pieniądze. Zamiast zwrócić nam uwagę w pierwszy dzień, ze ręczniki są brudne i będzie trzeba za nie na koniec zapłacić byśmy ich nawet nie ruszali! A oni, czekali do ostatniego dnia i policzyli nas w niedziele na koniec wyjazdu, kiedy nie było rezydenta hotelu i nie mieliśmy jak się z nim skontaktować, żeby wyjaśnić ta sytuacje... rachunek powalił nas na kolana... Skąd taka cena, ta sytuacja na koniec urlopu zepsuli sobie cała opinie!

Jeśli chodzi o plaże to przy zejściu można się zabić... dosłownie. Lepiej iść do sąsiedniego hotelu obok..

Dziękujemy, Klaudia K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: WhiteCityBeachHotel, Genel Müdür, White City Beach HotelOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Drogi Klaudia K;

Dziękujemy za wybranie naszego hotelu i znalezienie czasu na sprawdzenie naszego hotelu na TripAdvisor.

Z uwagi na fakt, że farby na twoich prześcieradłach i ręcznikach nie można ponownie użyć, nasz hotel obciążył Cię cennikiem.

o twoim pokoju; masz zarezerwowany 1 pokój dla czterech osób i masz pokój rodzinny dla was wszystkich, który pisze na kuponie.

Czekamy na Ciebie ponownie w White City Hotels!

Zarząd hotelu

Cały pobyt na wielki plus! Hotel czysty zadbany obsługa miła i otwarta dla każdego gościa bez wyjątku! Jedzenia bardzo dużo wiec każdy znajdzie coś dla siebie! Ale jak dla mnie największą robotę robili animatorzy!! Aida Aiko i Rahmi tworzą świetny zespół! Zawsze uśmiechnięci i zawsze porozmawiają mino bariery językowej i było widać ze nie jest to u nich wymuszone bo tak im każą tylko chcieli nawiązać kontakt z gośćmi. Tworzyli świetną domową atmosferę z każdym porozmawiają pożartują pośmieją się,rewelacyjne gry i zabawy dla każdego gościa w każdym wieku! Różnorodność gier i zabaw na wielki plus! Wieczorny show time na wielki plus ponieważ codziennie było coś innego. przywiozłem świetne wspomnienia z wakacji właśnie dzięki ekipie animacyjnej!

Dziękujemy, Natan L

Droga Nalan L;

Cieszymy się, że spędziłeś udane wakacje w naszym hotelu.

W imieniu zespołu White City Beach Hotel chciałbym podziękować za podzielenie się z nami swoimi opiniami.

Twoje komentarze są dla nas wielką motywacją.

Wszystkie komentarze są poważnie brane pod uwagę.

Będzie miło znów cię widzieć w naszym hotelu.

Z poważaniem,

Animatorzy Najlepsi wypełniali nam każda wolną chwilę zabawami i raczyli zawsze uśmiechem i miłym słowem.DYSKOTEKA w basenie (Piana party) rozwaliła nam system. Nie można było wymarzyc sobie lepszej zabawy. Polecam❤

Dziękujemy, Katarzyna K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: WhiteCityBeachHotel, Genel Müdür, White City Beach HotelOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Drogi Katarzyna K;

Przede wszystkim dziękujemy za wybranie naszego hotelu na wakacje i za poświęcenie czasu na napisanie recenzji.

Bardzo się cieszymy, że twoje wakacje poszły dobrze, a twoja satysfakcja jest dla nas priorytetem. cały nasz personel i kadra kierownicza kontynuują pracę każdego dnia, aby zapewnić naszym gościom niezapomniane wakacje.

Będziemy zaszczyceni, aby jak najszybciej powitać Państwa w rodzinie „White City Hotels”.

Zarządzanie hotelem

Animatorzy piękna
sprawa Rahmi Stara się żeby wszyscy byli uszczesliwieni super zabawa naprawdę kozak polecam hotel na super wakacje dwie azjatki również animatorki z Rahmi robią super robotę muzyka też spoko

Dziękujemy, Mikolaj K

Drogi Mikolaj K;

Zarządzanie hotelem

Naprawdę fajny hotel prowadzący RAHMI SARIGOL wszystkie animację zabawy jest OK.? Polecam ten hotel można się dobrze pobawić i wypocząć basen trochę mały ale jest ok. BARDZO Polecam.! Polecam.!Polecam.!

Dziękujemy, Mariusz Z

Droga Mariusz Z;

Cieszymy się, że spędziłeś udane wakacje w naszym hotelu.

Twoje komentarze są dla nas wielką motywacją.

Wszystkie komentarze są poważnie brane pod uwagę.

Będzie miło znów cię widzieć w naszym hotelu.