Animatorzy Najlepsi wypełniali nam każda wolną chwilę zabawami i raczyli zawsze uśmiechem i miłym słowem.DYSKOTEKA w basenie (Piana party) rozwaliła nam system. Nie można było wymarzyc sobie lepszej zabawy. Polecam❤

Dziękujemy, Katarzyna K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: WhiteCityBeachHotel, Genel Müdür, White City Beach HotelOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Drogi Katarzyna K;

Przede wszystkim dziękujemy za wybranie naszego hotelu na wakacje i za poświęcenie czasu na napisanie recenzji.

Bardzo się cieszymy, że twoje wakacje poszły dobrze, a twoja satysfakcja jest dla nas priorytetem. cały nasz personel i kadra kierownicza kontynuują pracę każdego dnia, aby zapewnić naszym gościom niezapomniane wakacje.

Będziemy zaszczyceni, aby jak najszybciej powitać Państwa w rodzinie „White City Hotels”.

Zarządzanie hotelem

Animatorzy piękna
sprawa Rahmi Stara się żeby wszyscy byli uszczesliwieni super zabawa naprawdę kozak polecam hotel na super wakacje dwie azjatki również animatorki z Rahmi robią super robotę muzyka też spoko

Dziękujemy, Mikolaj K

Drogi Mikolaj K;

Zarządzanie hotelem

Naprawdę fajny hotel prowadzący RAHMI SARIGOL wszystkie animację zabawy jest OK.? Polecam ten hotel można się dobrze pobawić i wypocząć basen trochę mały ale jest ok. BARDZO Polecam.! Polecam.!Polecam.!

Dziękujemy, Mariusz Z

Droga Mariusz Z;

Cieszymy się, że spędziłeś udane wakacje w naszym hotelu.

W imieniu zespołu White City Beach Hotel chciałbym podziękować za podzielenie się z nami swoimi opiniami.

Z poważaniem,

Hotel świetny ,pokoje czyste, jedzenie super, najlepsze imprezy, bylismy w różnych hotelach ale ten naprawdę godny polecenia.Animatorzy a w szczególności RAHMI mistrz imprez.Polecam ten hotel z czystym sumieniem

Dziękujemy, Marzena G

Droga Marzena G;

Z poważaniem,

Hotel może i mniejszy w porównaniu w jakich byliśmy w poprzednich latach. Ale organizacja pierwsza klasa. Animatorzy najlepsi jakich mieliśmy do tej pory. Zabawiają ludzi najlepiej jak potrafią, nikt nie może narzekać na nudę. Naprawdę z czystym sumieniem polecam wszystkim !!!
Rahmi, to szef całego zespołu animatorów. Gość naprawdę się stara, aby każdy był zadowolony. Dla mnie 10/10 ;)

Dziękujemy, CappSell

Droga Cappsell