Zrecenzowano: 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Spędziliśmy tydzień wakacji w White City Beach i sam hotel mogę polecić z czystym sumieniem - jedzenie smaczne, obsługa miła (szczególnie animator) i bardzo pomocna. Jedyny minus tak naprawdę jeśli chodzi o sam hotel to brak plaży i dobrego zejścia do morza (dla dzieci i osób nieumiejących pływać), a zamiast nich jest pomost z leżakami i beach bar. Natomiast wszystko psują niektórzy młodzi Polacy, których hotel jest pełny a raczej ich podejście do wakacji za granicą. Sam jestem Polakiem i wstyd mi dosłownie kiedy widzę postawę niektórych i słyszę obelgi w języku polskim (bo oczywiście język angielski nie znany) w kierunku obsługi w stylu "naucz się mówić po polsku ciapaty", "Ci Turcy mają nam służyć - to oni są tu dla nas a nie my dla nich". Dodatkowo brak poszanowania ze strony niektórych Polaków do ciszy nocnej i robienie kilku lub kilkunastoosobowych imprez (na niedużych tarasach i balkonach) do godzin porannych. Nie obchodzi ich, że w hotelach są rodziny z małymi dziećmi. Także mimo wielu plusów serdecznie odradzam wakacje w hotelu osobom, które chciałyby wypocząć lub przyjeżdżają z małym dzieckiem. Zamiast tego można natrafić na tragikomedie w najgorszym polskim wydaniu, mieć na sumieniu brak snu u maluchów i tylko się denerwować.

Dziękujemy, kkkacper
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: WhiteCityBeachHotel, Genel Müdür, White City Beach HotelOdpowiedź udzielona 14 września 2019

Drogi kkkacper;

Przede wszystkim dziękujemy za wybranie naszego hotelu na wakacje i za poświęcenie czasu na napisanie recenzji.

Bardzo się cieszymy, że Twoje wakacje przebiegły pomyślnie, wszyscy nasi pracownicy i kierownictwo pracują coraz więcej każdego dnia, aby zapewnić Ci niezapomniane wakacje.

Będziemy zaszczyceni, aby jak najszybciej powitać Państwa w rodzinie „White City Hotels”.

Z poważaniem,

Zarządzanie hotelem

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Hotel Wygląda Z początku na ideał jednak jak się okazuje nie wszystko jest idealne talerze na obiedzie są niedokładnie myte a w pokojach jest brudno, gdy zostawimy sprzątaczce dolara ona ułoży tylko pościele, DJ Idealny Bardzo Pozytywny człowiek :)
Całą Opinie Hotelu Psuje Tak Naprawdę Czystość. W toalecie Zapach Muszę Przyznać NIe Jest Za Ładny Opinia Jest Taka Jaka Jest Jest NIestety :(?

Wskazówka dotycząca pokoi: z Balkonów Jest Piękny Widok, W apartamentach wieczorami i czasem nocą może być głośno.
Dziękujemy, ja_to_ja_i_koniec
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: WhiteCityBeachHotel, Genel Müdür, White City Beach HotelOdpowiedź udzielona 23 sierpnia 2019

Drodzy ja_to_ja_i_koniec;

przede wszystkim dziękuję za pobyt w White City Hotels i znalezienie czasu na napisanie komentarza na nasz temat.

Bardzo się cieszymy, że jesteś zadowolony z usług, które ogólnie otrzymujesz z naszego hotelu, ale jeśli podzielisz się swoimi problemami z zarządem hotelu, możemy opracować natychmiastowe rozwiązanie.

Dołożymy starań, aby zmienić Twoją opinię podczas następnej wizyty. Do zobaczenia w „White City Hotels”.

z najlepszymi życzeniami

Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Bylem i jedyny minus to bar a i pan suleyman kawal xuja chcial by napiwek za samo spojrzenie! I laska ze ma cos nalac !!! Jak masz ochote wypic cos dobrego bierz 4 x 0.7 z Polski Nigdy wiecej tam nie pojade chyba ze zalicze klub Aa to mozna jechac na trzezwo

1  Dziękujemy, Krzychu G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: WhiteCityBeachHotel, Genel Müdür, White City Beach HotelOdpowiedź udzielona 14 sierpnia 2019

Dear Krzychu,

Przede wszystkim bardzo dziękuję za wybranie naszego hotelu w trakcie pobytu i za komentowanie naszego hotelu.

O ile rozumiemy, koncepcja naszego hotelu nie była dla Ciebie wystarczająca. Nasza koncepcja all inclusive obowiązuje w przypadku oryginalnych alkoholi lokalnych marek do godziny 23.00. Koktajle są poza naszą koncepcją i podlegają dodatkowej opłacie. To jest wskazówka, a nie polityka płacowa.

aby zmienić swoją negatywną opinię, czekamy na ponowne powitanie w White City Hotels.

Nasz szacunek

Hotel Management

Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Z czystym sumieniem polecamy hotel white city beach . 2 dni temu wróciliśmy z 7 dniowego pobytu. Hotel świetny pełne 4 gwiazdki pokoje bardzo czyste w nowoczesnym stylu ! Jedzenie różnorodne bardzo ładnie i estetycznie podane ! Wielkie Podziękowania dla ANIMATORÓW robią świetną robotę , wyciągu dnia zajęcia dla dzieci i dorosłych bardzo mili i przyjaźni ludzie , wieczorami organizowane imprezy i pokazy( piana party w basenie , konkursy z nagrodami ) dzięki nim nie mogliśmy się nudzić. !! Basen przyjemny . Jedyny minus o czy nie wspominają w biurze podróży to plaża . A właściwe wejście do niej , jest z pomostu. Wiec z dziećmi nie ma opcji korzystania z plaży hotelu . Można skorzystać z plazy innego bądź pojechać autobusem 15 min do przepięknej plazy kleopatra beach . Tak czy inaczej jesteśmy bardzo bardzo zadowoleni z wyjazdu !!!
I polecamy !!!!!!!!

1  Dziękujemy, MamadeeMagdalena
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: WhiteCityBeachHotel, Genel Müdür, White City Beach HotelOdpowiedź udzielona 9 sierpnia 2019

Drogi MamadeeMagdelena;

Dziękujemy za wybranie naszego hotelu na TripAdvisor.

Cieszymy się, że pobyt w naszym hotelu był udany. Cały nasz zespół ciężko pracuje, aby zapewnić niezapomniane wakacje.

Czekamy na Ciebie ponownie w White City Hotels!

Pozdrawiam,

Zarządzanie hotelem

Zrecenzowano: 12 lipca 2019

Wakacje w hotelu będę wspominać jaka Bardo dobre hotel bardzo czysty zadbany miła obsługa jedzenie bardzo,animator Rahmi super człowiek świetnie zamawiał dzięki jak i dorosłych wieczornym imprezami

1  Dziękujemy, Szofer
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: WhiteCityBeachHotel, Genel Müdür, White City Beach HotelOdpowiedź udzielona 1 sierpnia 2019

Drogi Szofer

Chcielibyśmy podziękować za wybranie naszego hotelu i znalezienie czasu na przejrzenie naszego hotelu na TripAdvisor.

Cieszymy się, że podobał ci się pobyt w naszym hotelu. Cały nasz zespół ciężko pracuje, aby zapewnić Państwu niezapomniane wakacje.
Z niecierpliwością czekamy na Was ponownie w White City Hotels!

Z poważaniem,
Zarząd hotelu