Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Wspaniały hotel z pysznym jedzeniem
Dostosowanym dla małych dzieci (blender i warzywa gotowane czy mięso w wodzie bez smażenia i ciężkich sosów na specjalnym stanowisku). Hotel spory ale nie przytłaczający. Dziękujemy Mr Babo za swietne animacje. Ani razu nie nudzilismy się w tym hotelu bo jest co robić a wręcz po tygodniu czuliśmy zal ze to już koniec.... plaża może mało komfortowa bo zwirkowa ale większość hoteli takie ma :) czysto schludnie. Nie mam się do czego przyczepić :) piękny ogród jest gdzie spacerować :) dziękujemy ❤️ Spędziliśmy tu cudowny czas. Naprawdę polecam z czystym sumieniem jeden jedyny minusik taki tyci ze obsługa mówi głównie po rosyjsku ciężko dogadać się po ang ale to nie problem dla nas ;) aaaa no i boski widok z okien pokoju ❤️ To jest duuuuzy plus

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Paulinarska
Zrecenzowano: 15 lipca 2019

W hotelu przebywaliśmy przez 6 dni w lipcu 2019 r. z dwójką prawie nastoletnich dzieci. Od początku pobytu zauważyliśmy, że największym problemem tego hotelu są…goście. Główne nacje to: Rosjanie, Polacy, Ukraińcy, Litwini i trochę innych. Niestety goście zachowywali się na średnim poziomie, mogą razić dwie rzeczy: po pierwsze wpychanie się do kolejek podczas posiłków (choć to nie odbywało się w mega chamski sposób, więc nie było uciążliwe bo kolejki jeśli już były to małe i szybko się rozładowywały), po drugie gigantyczne ilości marnotrawionego jedzenia. Goście ładowali sobie „na zapas” wszelkie smakołyki, a potem ich nie byli w stanie zjeść. Jakby nigdy nie jedli tego rodzaju pożywienia, np. sushi było głównie przez Rosjan dosłownie zagarniane z pater na talerze tworząc całe góry ryżowych rolek. To tyle z naszych uwag co do tego miejsca, choć warto również wspomnieć, że to bardzo fajne miejsce dla rodzin z dziećmi, których podczas naszego pobytu było naprawdę dużo.

Teraz trochę innych spostrzeżeń:
Lokalizacja:
- hotel zlokalizowany poza miastem, więc rozłożony na dużej przestrzeni w przepięknym miejscu bezpośrednio nad morzem
- głównie niewysoka zabudowa, przepiękna roślinność i wszędzie panująca czystość,
- bezpośredni dostęp do morza, z naszego budynku do morza było jakieś 100 m, musieliśmy tylko minąć baseny, bary i część parku i byliśmy na plaży
- plaża żwirowa, ale z czyściutką wodą, fajne molo, z atrakcjami wodnymi oraz mnóstwem leżaków i parasoli dostępnych bezpłatnie, przy plaży 2 bary serwujące napoje i przekąski
- blisko spacerkiem do bazaru (12-15 m.), bankomatu (5 m.), apteki (5 m.) i tego typu czasem potrzebnych miejsc
Pokój:
- my korzystaliśmy z jednopokojowego Family Room, co było dla nas w zupełności wystarczające, klimatyzacja działała bezproblemowo, wszystko było czyste, łazienka elegancka bez pleśni itp., balkon z widokiem na baseny i morze, itp.
- codzienne sprzątanie (jak zostawiliśmy napiwek 3 Euro, to oczywiście były nawet łabędzie z ręczników)
Posiłki:
- mimo iż dania się powtarzały, to na pewno nie możemy powiedzieć że nie było co jeść i że jedzenie było niedobre
- dużo warzyw i owoców, dużo deserów, dużo sałatek, jogurtów, itp.
- na ciepło zawsze mięsa (kotlety, hamburgery, kurczak, indyki, ryby), warzywa w sosach, puree, kasze, itp.
- dodatkowe dania dla dzieci (jakieś rosołki, nuggetsy, itp.)
- co parę dni tematyczne posiłki, np. kolacja rybna,
- napoje: bezalkoholowe, wino, piwo, kawa, herbata, woda butelkowana wszędzie.
- poza głównymi posiłkami dostępne były przekąski, napoje i ciastka w różnych barach zlokalizowanych przy basenach i plaży

Ogólnie może super wypasu nie było (tzn. krewetki nie walały się po podłodze), ale nie można powiedzieć że nie dało się najeść, a głosy że posiłki nie były różnorodne z pewnością pochodziły od osób które ładowały sobie wszystko jak leci na 3 talerze a potem nie wiedziały co w danej chwili jadły.

Personel:
- nieprawdą jest że personel był tylko rosyjskojęzyczny, na recepcji co najmniej 2-3 panie rozmawiały po angielsku, pani w obsłudze gości również, a także wybrani kelnerzy (pozdrawiamy Jusufa z tarasu przy restauracji), w barach itp. można było dogadać się po polsku,
- nie zdarzyło nam się żeby ktoś obsłużył nas z jakimś fochem, itp. a wystarczyło podziękować za cokolwiek po turecku i od razu wywoływało się uśmiech na każdej twarzy, nie mówiąc o napiwkach.
- animacje: ciekawe, wesołe, jednak głównie po rosyjsku, choć np. bingo było prowadzone w 3 językach.

Podsumowując, szczerze polecam ten hotel, gdyż porównując to co otrzymaliśmy z kilkoma innymi rodzinami, które gościły w innych hotelach, to za mniejsze pieniądze otrzymaliśmy często więcej niż oni u siebie, co świadczyć może o bardzo dobrym stosunku ceny do jakości usług tego hotelu.

1  Dziękujemy, Singer1978
Zrecenzowano: 24 czerwca 2019

Pokój czysty, ale już lekko nadgryziony zębem czasu, jedzenie przeważnie mało smaczne, chociaż zdarzało się dobre. Fajne kolacje tematyczne. Wszędzie Rosjanie, wszystko po rosyjsku, nawet obsługa tylko po rosyjsku ... Rosjanie zachowywali się niezbyt kulturalnie w restauracji ogólnej (jak bydło) i może stąd traktowanie obsługi było adekwatne do zachowań turystów. Obsługa w większości niesympatyczna, wręcz bezczelna. Ceny wysokie i za wszystko trzeba dodatkowo płacić (np internet w hotelu). Plaża kamienista ale bardzo fajny pomost i wszystkie leżaki bezpłatne (o dziwo). Leżaków bardzo dużo. Ładne ogrody, mini zoo to jakaś ściema, trochę drobiu... strasznie długie i głośne animacje. Były plusy i minusy ale raczej nie polecam. Pierwszy raz zdecydowałam się wystawić opinię o czymś (przeważnie jestem ze wszystkiego zadowolona i bezkonfliktowa) ku przestrodze dla innych. Pozdrawiam!

Dziękujemy, rodzinazdziecmi12345
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: arifertemiz, Manager, Justiniano Club Park ContiOdpowiedź udzielona 25 czerwca 2019

Dear rodzinazdziecmi12345!
First of all, let us thank you for the time you have spent to share your experience and apologize for any inconvenience you have faced!
With no doubts, your opinion will be taken into account and your recommendations will be forwarded to our management team.
However, we would like to note the following details:
- as an international chain, Justiniano hotels host the guests from all over the world. Reception, guest relations and animation team speaks Turkish, Russian and English;
- information about prices and services is available on the official internet sources. In case of any questions, everyone can contact the hotel via e-mail and get all the needed details;
-the sound level during the animation activities doesn't exceed the approval standards of Turkish Republic.
We thank you again for your opinions.
Kind Regards,
Elena Baris
Justiniano Hotels Team

Zrecenzowano: 16 czerwca 2019

Witam. Byłem w tym hotelu we wrześniu 2018r na 11 dni. Byłem zakwaterowany w hotelu Moonlight (na 8 piętrze, z widokiem na morze). Pierwsze wrażenia bardzo dobre, hotel zadbany, nowy, czysty. Bardzo rozbudowany. Zawsze było gdzie usiąść na plaży. Ogromnym minusem okazało się jedzenie, którego nie było mało, ale większość dań po prostu nie była smaczna. W efekcie musiałem dojadać hamburgerami i frytkami serwowanymi przy plaży. Jak na tygodniowy pobyt - okej, ale na dłuższe wczasy jest to wielką wadą. Hotel zdecydowanie nastawiony na Rosjan. Animacje w języku rosyjskim. W pobliżu miejsca znajdował się duży targ i lokalne supermarkety. Napoje i alkohole w porządku, serwowane w wielu miejscach na terenie hotelu i przy plaży. Rankiem serwowane lody przy basenie.
PS. w pokoju telewizor z wejściem na USB.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, szymmeekk
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: arifertemiz, Manager, Justiniano Club Park ContiOdpowiedź udzielona 16 czerwca 2019

Dear szymmeekk!
First of all, let us thank you for the time you spent to share your experience.
It is very important that you mentioned our strong sides.
We apologize that your recent stay did not meet expectations. We appreciate all your comments and will share these with our team so it allows us to continue to improve our services.
Meanwhile, let us turn your attention to a very important point. Justiniano Hotels welcome guests from all over the world, no one makes any difference due to religion, sex, clothes, culture etc.
Looking forward to welcoming you here, in Justiniano Hotels.
Kind Regards,
Elena Baris
Justiniano Hotels Team

Zrecenzowano: 8 czerwca 2019

Piękny i zagospodarowany ośrodek. Dużo zieleni,piękny basen,blisko plaża. Kuchnia b.dobra. W ośrodku znajdują się budynki wysokie 5-7 pięter i niskie 2 piętra. Cały dzień wypoczywasz i ,,obzerasz"się od godziny. 7-24 0lecamy ten ośrodek.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Tadeusz M