Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Pokoje ładne czyste, hotel nowoczesny, z platformą i dostępem do plaży, 2 baseny (w tym jeden z pięknym widokiem 16+), brodzik dla dzieci z atrakcjami wodnymi, 4 zjeżdżalnie, jacuzzi, usytuowany w Avsallar - 25 min od centrum Alanyi a bezpośrednio przy hotelu markety z upominkami - jak najbardziej polecam zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i na romantyczny wypad.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje przy plaży bardzo nowoczesne idealne dla par, pokój z widokiem na ląd również cichy spokojny i widok jest piękny
Dziękujemy, AleksandraS2606
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Polecam serdecznie hotel i obsługę. Szczególnie animatorów, którzy zapewniają dobrą zabawę (DJ and curly boy). Zachowany porządek. Kelnerzy i kelnerki bardzo życzliwi- Sedat i Emmirhan najbardziej sympatyczni. Menadżerki bardzo pomocne.

Dziękujemy, omiciak
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: WhiteCityResortHotel, Halkla İlişkiler Müdürü, White City ResortOdpowiedź udzielona 18 sierpnia 2019

Dear Omiciak,
Let us thank you for choosing our hotel and writing a review on TripAdvisor!
Also we would like express our gratitude for mentioning work of our staff members, who always perfome work at their best to make you feel happy and comfortable in our hotel.
We hope to see you again in White City Resort Hotel.
Best regards,

White City Resort Hotel
Guest Relations Manager

Zrecenzowano: 20 czerwca 2019

Pobyt 09.06-16.06.2019 organizator TUI.
Hotel zgodnie z ofertą nie jest to "fabryka moloch" obiekt nowoczesny wszystko na wysokim poziomie.
polecam dla ludzi lubiący spokój oraz dla rodzin z dziećmi (naprawdę dzieciaki nie będą się nudzić) atmosfera naprawdę wspaniała wszystko dopięte na ostatni guzik. W-Fi na całym obiekcie,kuchnia super każdy znajdzie coś dla siebie , pokoje sprzątane codzienne wymiana ręczników , pościeli 6+ w pobliżu bazar gdzie kupisz wszystko i to dobrej jakości. Do Alani 20 km. bus 2euro za osobę.Ludzie naprawdę widać że nie pracują w tym hotelu za karę nie znając języków obcych naprawdę nie było żadnego problemu z komunikacja.Jedyny malutki minus to 80% to Rosjanie ale do tego można się przyzwyczaić po prostu nie zwracać na to uwagi (chociaż nie wszyscy) ale jednak bucole !!. Teraz co do samej obsługi hotelowej barmani,barmanki,animatorzy, kelnerzy itp.super.
Będąc w tym hotelu w restauracji szukajcie Super Sedata człowiek który potrafi zrobić wspaniałą atmosferę podczas posiłków i nie tylko. Sedat tak trzymać :):):) robisz wspaniałą robotę awans pewny :):) język polski to dla niego żaden problem uczy się błyskawicznie dzięki polskim turystom i weronice :):):):)

1  Dziękujemy, Daydream13216431570
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: WhiteCityResortHotel, Halkla İlişkiler Müdürü, White City ResortOdpowiedź udzielona 29 czerwca 2019

Drogi Gościu
Serdecznie dziękujemy za znalezienie czasu na wyrażenie opinii o naszym hotelu! Cieszymy się, że byłeś zadowolony z pobytu w naszym hotelu. Dziękujemy za pozytywne opinie na temat naszych usług. Nasz zespół ciężko pracuje, aby zaoferować niezapomniane wakacje.
Czekamy na Was ponownie w White City Hotels!

Z poważaniem,
Doradca Klienta

Zrecenzowano: 19 maja 2019

Pobyt w terminie 4-11.05.2019
Moja ocena wg kategoryzacji tripadvisor to 3,5- niestety nie da się takiej przyznać, daje więc 4 ale mam świadomość że jest to niesprawiedliwe wobec wielu hoteli którym dałam 4 a były lepsze. Poprostu dając 4 liczę że ktoś z hotelu to przeczyta i wyciągnie wnioski.
Plusy hotelu:
- Pokój nowoczesny, czysty z sprawnie działająca klimatyzacja, suszarką do włosów, codzienna dostawa wody w butelce, na powitanie uzupełniony w piwo i napoje bezalkoholowe minibar w cenie, jedynie mały minus- jak dla mnie nieco za ciemno w łazience- ale ogólnie nie ma do czego sie przyczepic
- Wyżywienie- dobre, właściwie każdy zawsze znajdzie coś dla siebie, jak dla mnie za mało owoców morza, ale nie jest tak ze chodziłam głodna, w restauracji głównej czysto, i przyjemnie, nie brakowało nigdy stolika, kilka stolików jest również na zewnątrz
- Pyszne torty i ciasta, herbatka, kawa, lody
- Ładne i czyste lobby, recepcja w nowoczesnym stylu
- 2 baseny w tym jeden nowy spokojny infinity , platforma i kawałek plaży gdzie zawsze można było znaleźć miejsce
- Dobrze działające wifi w całym hotelu w cenie ( w pokojach rownież)
- Ręczniki plażowe bez kaucji choć dziwna zasada wymiany ręczników - nie dalo sie z rana wymienić, trzeba bylo po opalaniu oddać ręcznik, zabrać kartę i znowu maszerować po kolejny nasępnego dnia rano
- Kilka profesjonalnych, pracowitych, życzliwych nam osób z obsługi , którym serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy (niestety to były wyjątki) : Beyza, Hakan ,Gökhan menager bar, Huseyin belboy, Sedat z restauracji glownej :-)

Minusy:
- Brudne śmierdzące toalety obok basenu i plaży, rozumiem ze ten nieporządek robia goscie ale mozna by czesciej tam sprzatac- nigdy nigdzie sie z czyms takim nie spotkalam
- niewygodne , nienajnowsze lezaki na basenie (połamane) , plazy, strasznie brudne materace na plazy - wstyd
- Obsluga ( poza wyjatkami opisanymi w plusach) średnio przyjazna i oczywiście nie ma opcji porozumieć sie po angielsku- najlepiej jakbysmy znali rosyjski
- Brak soku pomidorowego i tabasco, pierwszego dnia jeden zostal mi zalatwiony ze zwroceniem uwagi ze to WYJATKOWO ROBIĄ MI ŁASKĘ i drugiego już nie będzie…naprawdę lepiej było powiedzieć- przepraszamy nie mamy i zaproponować jakiś inny- toalnie nieprofesjonalne zachowanie
- animacje za pieniadze, bingo za oplatą, wyjazd na dyskoteke za oplata- żałosne, nigdy raczej nie biore w tym udzialu (choc na aquagym bym zapewne poszla- ale nie było) ale tutaj byly w mojej ocenie ponizej dna, nawet samo patrzenie na to mnie żenowało, jedyna fajna zumba jaka byla , zostala wyjatkowo poprowadzona przez dziewczyne z Polski ktora byla tam na urlopie ( nie dotyczy mini disco dla dzieci- na tym dzieci sie bawily wiec chyba nie bylo tak zle)
- Brak jakichkolwiek importowanych alkoholi w all inclusive, choć 1 mógłby być np to campari stojące na barze
- Wiekszosc gosci to Rosjanie, chyba nie bez powodu Europa Zachodnia tam nie jezdzi
- Brak otwartej resauracji ala carte , w ktorej kolacja była w cenie wg folderu hotelowego (przy pobycie powyzej 5 dni)

Może ja mam już za duże wymagania, ale nie byłam nigdy w Turcji i chciałam zobaczyć- i na podstawie tego wyjazdu już raczej się tam nie wybiore. Natomiast podejrzewam ze dla osob przyzwyczajnych do standardów tureckich ten hotel moze byc ok.

Nie moge jednoznacznie go polecic/ odradzic poniewaz zalezy to od wymagan konkretnej osoby. Nie jest to jednak w mojej ocenie standard dobrych 4* (ktore maja opinie na tripadvisor 4 albo 5) hoteli w Europie.

Termin pobytu: maj 2019
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
2  Dziękujemy, gabi6666
Zrecenzowano: 17 maja 2019

Bardzo fajny mały hotel dla osób lubiących relaks, z dala od hałasów, dyskotek i życia nocnego. W pobliżu duży bazar oraz przystanek, można na własną rękę w 30 min dojechać do Alanyi.
Pokoje bardzo ładne zgodne ze zdjęciami w ofercie TUI, sprzątane codziennie.
All inclusive bogata oferta, napojów i alkoholi, restauracja główna, 2 alacarte, bar na plaży, codziennie lody, bar przy basenie, przekąski fast food na plaży, 1 basen wewnętrzny 3 zewnętrzne w tym infinity tylko dla dorosłych, brodzik oraz wspólny z 3 zjeżdżalniami. Jedzenie urozmaicone i naprawdę dużo. Leżaków zawsze starcza - można dostawiać jak zabraknie, ręczniki wymieniamy sami codziennie, hammam i sauna gratis. Codziennie rzutki, tenis stołowy, siatkówka plażowa, fitnes, muzyka na zywo 2 razy na tydzień, 3 razy na tydzien kolacje tematyczne, minidisco i show codziennie.
Bardzo polecam ten hotel, nie mam się do czego przyczepić, natomiast jest to hotel dla ludzi pragnących relaksu, nie nocnego życia, po 24 nie ma już co robić, chyba, że posiedzieć przy shishy.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje ekonomiczne: są gorsze, dobrze jest wykupić w biurze podróży z widokiem bocznym na morze.
Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, KamilaK527
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Melih K, Halkla İlişkiler Müdürü, White City ResortOdpowiedź udzielona 25 maja 2019

Chcielibyśmy podziękować za poświęcenie czasu na skomentowanie swojego ostatniego pobytu w naszym hotelu i jesteśmy bardzo zadowoleni, że ogólnie zadowoliliście pobyt u nas.

Twoja ocena ma dla nas szczególne znaczenie. Fakt, że nadal otrzymujemy pozytywne recenzje, takie jak Twoja, jest dowodem naszego zaangażowania w konsekwentne i wysokiej jakości usługi. Twoje zalecenie dotyczące naszej nieruchomości zachęca również nasze kierownictwo i pracowników, którzy zapewniają, że Twoje wakacje są relaksujące.

Mamy nadzieję, że będziecie nadal zapewniać nam przyjemność gościć was, gdy planujecie wakacje, ponieważ czekamy na Was ponownie.