Zrecenzowano: 18 lipca 2019

Polecam ten hotel. Wysoki standard naprawdę. Bardzo duży wybór dań. Jeśli ktoś się nie uprze wszystkiego spróbować już pierwszego dnia to wystarczy na długi pobyt. Mnóstwo warzyw, owoców i słodkości. Obsługa naprawdę miła. W hotelu najwięcej rosjan ale nie jest to problem. Są na wczasach i są przyjaźnie nastawieni do innych tak jak reszta gości. Dużo animacji wieczorem dla dzieci a potem dla starszych. Prowadzi je po angielsku, niemiecku i oczywiście po rosyjsku wesoły gostek. Trzy dziewczyny-animatorki są sympatyczne i przykładają się do pracy.
Basen przy hotelu wystarczający. Dwie zjeżdżalnie działają w określonych porach ale jest ok. Można się wyszaleć. Zjazd na materacu z prostej zjeżdżalni - polecam.
Plaża rzeczywiście niedaleko , ok 150 m. Trzeba z poziomu basenu zjechać windą do wyjścia na ulicę, potem krótka uliczka do przejścia pod główną nadbrzeżną ulicą i plaża. Rzeczywiście jest żwirowo-kamienista. Wrażliwi niech zabiorą obuwie kąpielowe chociaż lepiej skorzystać z darmowego masażu stóp.
W recepcji jest miła Turczynka Ceren - profesjonalna obsługa gości, podpowie wyjaśni doradzi. W sklepach przy ulicy pod hotelem trochę drogo chcą chociaż zawsze twierdzą - good price for you. Polecam sklepiki po lewej stronie uliczki prowadzącej do plaży albo bazar w centrum Alanyi. Polecam wycieczkę jeep and boat. Wyprawa jeepami w góry. Najpierw offroad potem szalona jazda wąskimi uliczkami, oblewanie się wodą , jakaś wioseczka gdzie jeszcze taniej można kupić np magnesy. Potem mały wodospad, można się wykąpać. Dalej rejs statkiem, dwa przystanki na kapiel w morzu.

Wskazówka dotycząca pokoi: W hotelu są trzy windy ale w porach "jedzenia" jest problem
1  Dziękujemy, Sławomir S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Diamond Hill R, Halkla İlişkiler Müdürü, Diamond Hill Resort & SpaOdpowiedź udzielona 19 lipca 2019

Thank you for choosing our hotel and sharing your objective impressions on this review platform . Furthermore , we would be happy to have you here in our hotel again .
Best regards

Zrecenzowano: 12 czerwca 2019

Bardzo udane wakacje,pokoje czyste przestronne z pięknym widokiem na morze.Na dachu budynku znajduje się taras na którym można podziwiać panoramę całej Alanyi.Codziennie odbywają się animacje od rana do wieczora.Pozdrawiam przy okazji przemiłych animatorów.Jeżeli ktoś chcę się zabawić wieczorem można wybrać się na disco,wyjazdy organizowane są w hotelu.Polecam też hotelowe spa ,hammam.Jedzenie na 5 gwiazdek dla każdego coś dobrego.Ogólnie miła obsługa i super urlop.

Dziękujemy, Dorota I
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Diamond Hill R, Halkla İlişkiler Müdürü, Diamond Hill Resort & SpaOdpowiedź udzielona 11 lipca 2019

Best regards

Zrecenzowano: 8 maja 2019

Pierwszy mój pobyt w Turcji i jestem bardzo mile zaskoczona! Hotel nowy, czysty, z pięknymi pokojami, obsługa hotelowa sympatyczna, super animatorzy , którzy organizują świetne animacje cały dzień zachęcając do zabawy z nimi, a wieczorem organizują doskonałą rozrywkę w postaci karaoke lub innych atrakcji kończących się wspólnym tańcem, jedzenie urozmaicone, każdy coś dla siebie znajdzie.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Olga J
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Diamond Hill R, Halkla İlişkiler Müdürü, Diamond Hill Resort & SpaOdpowiedź udzielona 13 maja 2019

Dear Madam ,
thank you very much for all your wonderful compliments about us. We are very glad to hear that you had a wonderful holiday at our hotel. Your comments will be a good motivation for all of us, therefore you can be assured that I will pass your comments to our staff . It would be a great honor for us to welcome you again at our hotel.
Best regards,
Cenap Arkun
Guest Relations Manager
Diamond Hill Resort Hotel

Zrecenzowano: 8 maja 2019

Serdecznie polecam Hotel Diamond Hill, który jak najbardziej zasługuje na pięć gwiazdek. Hotel nowocześnie urządzony, czysty, zadbany. Plusem jest lokalizacja, hotel nie znajduje się w ścisłym centrum, dlatego jest ciszej i spokojniej. Obsługa miła i pomocna. Do dyspozycji gości jest również sauna, łaźnia rzymska oraz kryty basen. Prywatna plaża z barem w pobliżu hotelu. Zróżnicowane posiłki, dodatkowo dla głodomorów przekąski dzienne oraz nocne. Bar w restauracji czynny 24/h, co jest również dużym udogodnieniem.
Super zespół animacyjny, który zapewnia szereg atrakcji w ciągu dnia oraz bardzo zróżnicowaną rozrywkę wieczorem. Wszyscy animatorzy niesamowicie mili, uśmiechnięci, pełni energii i pomocni. Dobra zabawa gwarantowana!
Z czystym sumieniem polecam ten hotel!

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, AgataH160
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Diamond Hill R, Guest Relation, Diamond Hill Resort & SpaOdpowiedź udzielona 10 maja 2019

We are happy you enjoyed your stay in our hotel. Thank you so much we appreciate all your kind words and good review. Looking forward to seeing you again.

Zrecenzowano: 1 października 2018

To mój drugi pobyt w tym hotelu, pierwszy raz byłem w 2015 roku, było mega pozytywnie, a teraz........znów mnie hotel zaskoczył.....rewelacja, podejście personelu, uprzejmość, uśmiech, czystość, jedzenie i dekoracja głównej restauracji, na plaży zamiast parasoli postawili zadaszenia, ręczniki plażowe wymieniali codziennie ile razy człowiek zapragnął,drugi udany pobyt w tym hotelu......tak wiem większość turystów to Rosjanie, ale w czym to przeszkadza, po za ich "stylem" spożywania posiłków i picia drinków nie można im nic więcej zarzucić.Polecam w 100% !!!!

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Artur A