Alanya
Zrecenzowano: 8 września 2019

Bardzo fajny hotelik czyściutko spokój można odpocząć, bardzo dobre jedzenie codziennie coś innego, przemiła pomocna obsługa. Polecam każdemu kto chce odpocząć w cichym spokojnym miejscu. Napewno tam wróce

Dziękujemy, Arturek1987
Zrecenzowano: 8 września 2019

Bardzo fajny hotel przy samym morzu i w centrum Alanya Jedzonko bardzo dobre a obsługa hotelowa jeszcze lepsza Ładnie urządzone pokoje i codziennie sprzątane.
Polecam każdemu i wróciłabym tu 2 raz

Dziękujemy, Żaneta P
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Bez durnego gadania jak to wyjechalem ze swoją znielubiana rodzina:

Plusy

- Obsługa bardzo miła choć trochę ciężko z językiem angielskim ale gin and orange zawsze zrozumieją
- Lokalizacja, przychodzisz przez ulicę i masz morze no luksus, nie to co w polsce kilometr lasem.
- Jedzenie, europejskie, choć są akcenty tureckie i naprawdę jest co jesc.
- Basen, mógłby być większy na ta ilość osób ale i tak bardzo czysty woda ciepła.
- Pokoje czyste i nie zniszczone, ekipa sprzątająca działa.
- Klientela, sami starzy Niemcy, spokój, cisza. Każdy uśmiechnięty i zadbany, mało polakow. Duży plus!

Minusy (bardzo małe)

- Wąski asortyment alkoholi all inclusive
- Brak dyskotek codziennie, lecz są animacje oczywiście 2 razy w tyg.
- Telewizja niemiecka ale jest TVP polonia i genialny serial ratownicy
- Nie działająca klima na siłowni

Naprawdę super hotel polecam, wybrałbym się jeszcze raz choć tym razem wolalbym coś większego z imprezami co wieczór

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Janusz666
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: rivierahotels, Konuk İlişkileri Müdürü, Riviera Hotel & SpaOdpowiedź udzielona 7 września 2019

Dear Janusz,

Your happiness has made us so happy.
Your negative thoughts will be corrected by the hotel management as soon as possible.

Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Największym atutem hotelu Riviera jest położenie oraz dobre jedzenie.Hotel składa się z budynku ABC.Z budynku głównego A jest piękny widok na morze oraz na piękny park.Najgorszy budynek c widok na ulicę.Pokoje skromne ale czyste natomiast w łazience brak jakiejkolwiek pułki.Jak dla mnie w tym hotelu panuje dziwna atmosfera.Podczas posiłków w restauracji i nie tylko po sali pewien pan pewnie menadżer i obserwował ludzi.Ja rozumiem że niby wszystkiego pilnował żeby nie brakowało.Ale dziwnie się patrzył na ludzi.Nigdy w czesniej w żadnym hotelu z czymś takim się nie spotkałam.Druga sprawa to to że próbowano nas oszukać.Mimo tego że mieliśmy pòzny transfer na lotnisko postanowiłam sobie przedłużyć do godziny 16 .Udałam się rano do recepcji dokonałam opłaty za pokój.O godzinie 16 opuściliśmy pokój udając się do recepcji w celu oddania karty.Ten sam człowiek ktòremu płaciłam za pokój kazał ponownie mi zapłacić.Chce jeszcze zaznaczyć że zaczął do mnie möwic w języku tureckim a rano mówił po angielsku.Po chwili mmój möz powiedział mu po polsku że przecież rano zapłaciliśmy.O dziwo wszystko zrozumiał powiedział ok.Chore to dla mnie było.

Dziękujemy, NinaB3441
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: rivierahotels, Konuk İlişkileri Müdürü, Riviera Hotel & SpaOdpowiedź udzielona 13 sierpnia 2019

Dear Nina,

Your happiness has made us so happy.
We were very happy to read that you liked us so much. We have shared your praise with our entire Team, your kind words are the biggest Motivation for us. We are very sorry for the mishaps. Thank you very much for the 4 Points you gave anyway.
Your negative comments will be evaluated by the hotel management as soon as possible.

Zrecenzowano: 28 lipca 2019

To nasza 2 wizyta w tym hotelu i myślę, że nie ostatnia i stwierdzam, że było jeszcze lepiej niż w zeszłym roku.Lepiej gdyż było więcej animacji plus animacja dla dzieciaków.
Zakwaterowani byliśmy na 4 piętrze bloku B z bocznym widokiem na morze a z drugiej strony góry (widok idealny). Jedzenie bardzo urozmaicone owoce,warzywa,mięsa,makarony,ryż naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie.Obsługa jest tak miła, że naprawdę chce się tam wracać. Pani od Guest Relation super kobieta bardzo sympatyczna i mile nas pożegnała. Plaża Kleopatry cudowna i praktycznie po przejściu ulicy i parku z kotkami na niej jesteśmy.W tym roku w wodzie sporo śliskich kamieni więc warto zabrać ze sobą obuwie do wody.
Hotel praktycznie przy głównej ulicy, gdzie możemy zrobić zakupy na bazarach lub stoiskach z ciuchami itp.
Polecam ten hotel każdemu(w sierpniu lecą tam moi znajomi) a sama z pewnością nie raz tam jeszcze zawitam.

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, Monika J
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: rivierahotels, Konuk İlişkileri Müdürü, Riviera Hotel & SpaOdpowiedź udzielona 3 sierpnia 2019

Dear Monika/ Monia,

Your happiness has made us so happy.
We were very happy to read that you liked us so much. We have shared your praise with our entire Team, your kind words are the biggest Motivation for us. We will think something about your ideas for smoking.