Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Największym atutem hotelu Riviera jest położenie oraz dobre jedzenie.Hotel składa się z budynku ABC.Z budynku głównego A jest piękny widok na morze oraz na piękny park.Najgorszy budynek c widok na ulicę.Pokoje skromne ale czyste natomiast w łazience brak jakiejkolwiek pułki.Jak dla mnie w tym hotelu panuje dziwna atmosfera.Podczas posiłków w restauracji i nie tylko po sali pewien pan pewnie menadżer i obserwował ludzi.Ja rozumiem że niby wszystkiego pilnował żeby nie brakowało.Ale dziwnie się patrzył na ludzi.Nigdy w czesniej w żadnym hotelu z czymś takim się nie spotkałam.Druga sprawa to to że próbowano nas oszukać.Mimo tego że mieliśmy pòzny transfer na lotnisko postanowiłam sobie przedłużyć do godziny 16 .Udałam się rano do recepcji dokonałam opłaty za pokój.O godzinie 16 opuściliśmy pokój udając się do recepcji w celu oddania karty.Ten sam człowiek ktòremu płaciłam za pokój kazał ponownie mi zapłacić.Chce jeszcze zaznaczyć że zaczął do mnie möwic w języku tureckim a rano mówił po angielsku.Po chwili mmój möz powiedział mu po polsku że przecież rano zapłaciliśmy.O dziwo wszystko zrozumiał powiedział ok.Chore to dla mnie było.

Dziękujemy, NinaB3441
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: rivierahotels, Konuk İlişkileri Müdürü, Riviera Hotel & SpaOdpowiedź udzielona 13 sierpnia 2019

Dear Nina,

A thousand thanks for your nice reviews and the time you have taken for that.
Your happiness has made us so happy.
We were very happy to read that you liked us so much. We have shared your praise with our entire Team, your kind words are the biggest Motivation for us. We are very sorry for the mishaps. Thank you very much for the 4 Points you gave anyway.
Your negative comments will be evaluated by the hotel management as soon as possible.

Zrecenzowano: 28 lipca 2019

To nasza 2 wizyta w tym hotelu i myślę, że nie ostatnia i stwierdzam, że było jeszcze lepiej niż w zeszłym roku.Lepiej gdyż było więcej animacji plus animacja dla dzieciaków.
Zakwaterowani byliśmy na 4 piętrze bloku B z bocznym widokiem na morze a z drugiej strony góry (widok idealny). Jedzenie bardzo urozmaicone owoce,warzywa,mięsa,makarony,ryż naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie.Obsługa jest tak miła, że naprawdę chce się tam wracać. Pani od Guest Relation super kobieta bardzo sympatyczna i mile nas pożegnała. Plaża Kleopatry cudowna i praktycznie po przejściu ulicy i parku z kotkami na niej jesteśmy.W tym roku w wodzie sporo śliskich kamieni więc warto zabrać ze sobą obuwie do wody.
Hotel praktycznie przy głównej ulicy, gdzie możemy zrobić zakupy na bazarach lub stoiskach z ciuchami itp.
Polecam ten hotel każdemu(w sierpniu lecą tam moi znajomi) a sama z pewnością nie raz tam jeszcze zawitam.

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, Monika J
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: rivierahotels, Konuk İlişkileri Müdürü, Riviera Hotel & SpaOdpowiedź udzielona 3 sierpnia 2019

Dear Monika/ Monia,

A thousand thanks for your nice reviews and the time you have taken for that.
Your happiness has made us so happy.
We were very happy to read that you liked us so much. We have shared your praise with our entire Team, your kind words are the biggest Motivation for us. We will think something about your ideas for smoking.

Zrecenzowano: 19 lipca 2019

Gorąco polecam ten hotel. Hotel położony właściwie zaraz przy plaży Kleopatry, a także kolejki linowej na wzgórze Kale. Jest także niedaleko do głównej ulicy z większością sklepów.
Smaczne i urozmaicone jedzenie oraz bardzo bardzo miła i pracowita obsługa. Jeśli chodzi o drink bar- również bez zastrzeżeń. Drinki mocne, dobrze schłodzone na pewno nie były niczym rozcieńczane.
W przeciągu 10-dniowego pobytu hotel zorganizował takie animacje jak: wieczór turecki (pokaz mody kurtek skórzanych połączony z pokazem regionalnego tańca), wieczorek taneczny, a także Balonowe Show dla dzieci.
Czystość na wysokim poziomie (natychmiastowe i dokładne sprzątanie stolików po posiłkach, a także codzienne sprzątanie pokoju oraz wymiana ręczników).
Pokój, który otrzymaliśmy miał cudowny bezpośredni widok na morze, mimo iż zarezerwowaliśmy tylko widok boczny.
Kolejnym plusem jest to, że wymeldowując się o godz. 12 można nadal korzystać z all inclusive cały dzień (nie zabierają opasek), a nawet oferują wzięcie prysznica (a nawet ręczniki!) przed podróżą powrotną.

Jedynym minusem jest brak muzyki przy basenie i to, że ludzie "rezerwują" leżaki już z samego rana zostawiając na nich ręczniki będąc na śniadaniu, ale nie powinien to być problem dla osób, które wolą poleżeć na plaży :)
Podsumowując, jesteśmy bardzo zadowoleni :)

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Aleksandra G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: rivierahotels, Konuk İlişkileri Müdürü, Riviera Hotel & SpaOdpowiedź udzielona 20 lipca 2019

Dear Alexandra,

A thousand thanks for your nice reviews and the time you have taken.
Your happiness has made us so happy.
Negative thoughts about sun beds and music are corrected by hotel management as soon as possible.

Zrecenzowano: 15 lipca 2019

Hotel ma kilka atutów, dzięki którym nasz pobyt był udany. Po pierwsze położenie - blisko plaży, centrum miasta ze sklepami, restauracjami i możliwością zwiedzania. Po drugie obsługa - miła i pomocna. Dodatkowo czystość oraz dobre wyżywienie. Hotel jest raczej spokojną, cichą opcją, szczególnie dla osób dorosłych - szczególnie po sezonie.

Termin pobytu: listopad 2018
Dziękujemy, KasiaR1170
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: rivierahotels, Konuk İlişkileri Müdürü, Riviera Hotel & SpaOdpowiedź udzielona 16 lipca 2019

Dear Kasia,

A thousand thanks for your nice reviews and the time you have taken.

Zrecenzowano: 8 kwietnia 2019

Hotel znajduje się w centrum miasta Alanya. Stąd jest wszędzie blisko. Hotel bardzo czysty, pokoje ładnie i schludnie urządzone. Po drugiej stronie ulicy deptak, zieleń i plaża (płata - można kupić vouchery w hotelu). Jedzenie dobre (nie bardzo dobre - bo trochę brakowało do "5" - szczególnie świeżych owoców). Warto wspomnieć, że w opcji HB napoje do kolacji dodatkowo płatne. Miły i pomocny personel. Dużo gości z zachodniej Europy - co też wpływa na standard hotelu.

Wskazówka dotycząca pokoi: Warto brać pokoje w bloku B, blok A jest przy samej ulicy, zaś blok C w głębi (druga linia brzegowa)
Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, Daro_WWY
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: rivierahotels, Konuk İlişkileri Müdürü, Riviera Hotel & SpaOdpowiedź udzielona 9 kwietnia 2019

Dear Our Guest

Thank you very much for your nice comments and for choosing us for your holiday. You made us very happy. We want to welcome you again in Riviera.
Best Regards
Guest Relation