139 USD
134 USD
152 USD
Utopia World(Kargicak)
Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 26/07
Rezerwuj teraz, płać w dniu wyjazdu
249 USD
247 USD
95 USD
Uwaga, okazja! 40% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 40% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (159 USD).

179 USD
180 USD
116 USD
150 USD
Zrecenzowano 6 października 2016

Byłem w hotelu na przełomie lipca i sierpnia 2016. Obsługa hotelu w porządku, czysto, jedzenie też ok jednakże słabe WiFI jak na hotel 4 gwiazdkowy - występowały przerwy w dostępie do internetu oraz brak polskiej TV - natomiast pozostałe kanały w tym rosyjskie są - trochę to dziwne.

• Data pobytu: lipiec 2016, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Robert N
Zrecenzowano 2 sierpnia 2016

Spędziłem w tym hotelu 7dni. Jedzenie to największy walor tego hotelu, bardzo mi smakowało jedzenie, a wybredny jestem :)
Sam hotel składa się z 3 budynków, ja spałem w głównym, nie polecam budynku C z racji położenia i widoku z balkonu.
Miałem opcję all Inclusive - bardzo się rozczarowałem serwisem tego "pakietu"
- brak przekąsek na ciepło typu snack (frytki, burgery, tosty itd) w godzinach 10-23,
alkohol serwowany w barze jak na mój smak oszukany, wódka ma 15% max :)
Kelnerzy mało przyjemni, wydają drinki z wielką łaską mam wrażenie.
Hotel bardzo blisko morza, wystarczy przejść przez mało ruchliwą ulicę, do centrum rozrywkowego Alanyi 10-15min pieszo, taxi 10lirów (13zł).
Status hotelu 4****, dałbym max 3,5****
Kupiłem wycieczkę w bardzo dobrej cenie 1250zł, jak bym zapłacił 500zł więcej to bym był bardzo rozczarowany, za tą cenę jest ok, po mimo słabego all...

• Data pobytu: lipiec 2016, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Przemek P
Zrecenzowano 11 września 2015

spedzilismy w hotelu riviera 8 dni. przyjechaliśmy po północy- czekały na nas boxy z przekąskami. hotel bardzo czysty, cichy. pokoje przestronne i bardzo wygodne, sa codziennie sprzątane. jedzenie w restauracji bardzo dobre- były dania tureckie oraz kuchni europejskiej. hotel leży blisko plaży (wystarczy przejść na druga stronę ulicy) oraz licznych sklepów. polecamy zarówno osobom chcącym spędzić leniwy urlop ale tez fanom aktywnego wypoczynku- każdy znajdzie cos dla siebie ;).

Wskazówka dotycząca pokojów: hotel przyjazny osobom niepełnosprawnym, rodzinom z dziećmi.
  • Data pobytu: wrzesień 2015, podróż z ukochaną osobą
3  Dziękujemy, maja z
Zrecenzowano 31 sierpnia 2015

Hotel bardzo czysty i zadbany,pokoje sprzątane codziennie.Jedzenie SUPER ilościowo jak i jakościowa I klasa.Nie ma się do czego doczepić.No i lokalizacja też I klasa.W TV dwa polskie programy TVP INFO i TV Silesia.Byliśmy w drugiej połowie sierpnia.Polecam w 100% ten hotel.

• Data pobytu: sierpień 2015, podróż z rodziną
5  Dziękujemy, Sylwek S
Zrecenzowano 26 sierpnia 2015

Super hotel w cudownym miejscu. Pomimo niepokojących doniesień prasowych i telewizyjnych na temat sytuacji w Turcji spędziliśmy spokojny urlop w hotelu Riviera w Alanyi. Obsługa hotelowa zachowywała się w sposób kulturalny i dyskretny. Pokój w budynku B z wszystkimi udogodnieniami i fantastycznie działającą klimą. Baseny czyste i bez "tłumów". Jedzenie urozmaicone, z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie (duży wybór owoców i słodyczy). Przesympatyczni kucharze i kelnerzy. W hotelu przebywali głównie Niemcy, Holendrzy i Skandynawowie. My byliśmy przez dłuższy czas jedynymi Polakami. I chyba z tego też powodu rezydent(ka) nas po prostu olał - i tu duży (jedyny) minus dla Biura. Korzystaliśmy z wycieczek lokalnego biura podroży - polecamy szczególnie, pomimo nieznośnego upału, Kapadocję i K.A.S. Położenie hotelu dogodne - blisko sklepy, restauracje, port i centru Alanyi. Plaża ładna, czysta, szeroka, leżaki płatne. Morze czyste i ciepłe, ale niestety z tak dużą falą, że czasami niebezpieczne do kąpieli. Reasumując - hotel warty polecenia, a cały pobyt oceniamy bardzo pozytywnie.

• Data pobytu: sierpień 2015, podróż z rodziną
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, karinap461