Alanya
Zrecenzowano: 3 września 2019

Witam byliśmy w Hotelu pod koniec Sierpnia jedzenie dobre ale mało urozmaicone obsługa bardzo miła i oczywiście Pani Kasia warunki jak na taki Hotel to mogą być pokoje sprzątane co dziennie klimatyzacja w jednym pokoju która średnio działa

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, art7617
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Hotel jest na fajnym poziomie. Byłam w pokoju dwuosobowym, gdzie znajdują się 2 osobne łóżka, sofa, komoda oraz wyjście na długi balkon, kolejno był salon (tv, kanapa, stolik), aneks kuchenny (szafki, lodówka), łazienka (prysznic) i przedpokój. Klimatyzacja tylko w sypialni, ale działała bardzo sprawnie :) Pokój był sprzątany codziennie, ręczniki również były wymieniane. WiFi działało głównie na balkonie, w restauracji hotelowej oraz w lobby. Jedzenie urozmaicone (wczesne śniadanie 7-9h, późne śniadanie 9-10h, obiad 12-14h, przekąski 16-17h, ciasta & kawa 17-18h, kolacja 19-21h), do posiłków serwowane były również owoce, ciastka oraz napoje (woda, kawa i herbata z automatu, soki owocowe). Z basenu można korzystać do 18h. W barze do wyboru w wersji all inclusive: piwo, wino białe & czerwone, rakı, wódka, whisky oraz napoje gazowane.
W ciągu tygodnia były 2 atrakcje: taniec brzucha oraz pokazy sztuk walki.
Do plaży Kleopatra 15 min pieszo lub bus o 10h i 13h.
Polecam wjechać kolejką linową na Wzgórze Zamkowe oraz odwiedzić restauracje nad rzeką Dim.
Obsługa cudowna! Zarówno w restauracji, na barze jak i w recepcji! <3 Wspaniali ludzie!

1  Dziękujemy, NatGof
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Hotel ok jak na 3 gwiazdki, trzeba wiedzieć czego oczekiwać. Pokoje sprzątane bardzo dobrze, pościel i ręczniki wymieniane regularnie. Wybór jedzenia spory, jedzenie smaczne. Minusem jest brak kawy, ponieważ jest tylko z proszku z automatu. Do hotelu przyjeżdżają głównie Polacy i Turcy. Obsługa bezproblemowa i miła. Tak jak wspominałam to są 3 gwiazdki i nie można liczyć na luksusy pięciogwiazdkowe, natomiast tu jest wszystko poprawnie.

1  Dziękujemy, Patrycja S
Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Obecnie przebywamy w tym hotelu,,, Jedyny plus to naprawde dobre jedzenie i przemila pani Kasia,,, Reszta do bani!!!! Wszystko stare i nie dzialajace,, zaczynajac od pokoi po stolowke,,,, klimatyzacja w stoliwce niby jest ale jakby jej nie bylo,,,, wszystko stare,, i niech ktos mi nie pise ze trzeba bylo wybrac cos drozdzego zeby bylo lepiej,,, nie zgodze sie z tym,, bo cena dla dwoch dorostych i fzieci 2 i 4 wyniosla ok 7000 tys,, za ta cene bylismy tez no i bylo super itd,, Nie polecam

Dziękujemy, julip806
Zrecenzowano: 22 lipca 2019

Gorąco polecam! Wszysko było idealnie. Super obsługa. Jedzenie , fajny basen i zjezazdalnia. W apartamentach dwopokowych klima jest tylko w jednym pokoju, ale noce noe sa aż tak strasznie gorące Do plaży 10 min. Jesteśmy bardzo zadowoleni!

2  Dziękujemy, klubt2018