Zrecenzowano: 31 lipca 2019

Kameralny hotel przy najpiękniejszej plaży w Alanyi. Mały basen, jednak to żaden problem, gdyż tuż za nim jest ogród, z którego jest dosłownie kilka kroków do plaży. Na plaży leżaki oraz parasole, którymi "opiekuje się" niezastąpiony Ali. Z głównego wyjścia hotelu wychodzi się na główną ulicę Alanyi, gdzie znajdują się sklepy i restauracje . Sam hotel czysty, sprzątany codziennie. Pracownicy przemili, bardzo pomocni i mówiący w kilku językach. Wyżywienie w postaci śniadań i obiadokolacji jak najbardziej na plus; bardzo duży wybór, dla każdego coś dobrego. Bezpłatne wi fii nawet w pokoju. Pobyt jak najbardziej na plus.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, szaga
Zrecenzowano: 22 lipca 2019

Hotel przy samej plaży, czysty, pokoje z balkonami. Obsługa pomocna i przyjemna , zwłaszcza Pan Manager, którego zdjęcie załączam :) Nasz pokój był na szóstym piętrze z pięknym tarasem i niezapomnianymi widokami na morze, góry i okolicę. Polecam!!

Termin pobytu: maj 2019
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Ewa2102
Zrecenzowano: 6 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjemny hotel z bezpośrednim wyjściem na plażę pokoje z widokiem na morze bardzo polecam sympatyczną obsługa dobre jedzenie sympatyczny menadzer polecam ten hotel na wakacyjny odpoczynek w załączeniu bardzo miły menadżer hotelu

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Iwona S
Zrecenzowano: 7 stycznia 2019

Świetna lokalizacja, hotel przy samej plaży Kleopatry, blisko centrum Alanyi. Bezpośrednie przejście na plażę z terenu hotelu. Obok sklepy, bazary, bankomaty, wypożyczalnie skuterów/rowerów/aut - słowem wszystko co potrzebne na wakacjach. Pokoje schludne, czyste,typowe 3*, codziennie rano dokładnie sprzątane, klimatyzacja działa, regulacja temperatury bezproblemowa, mały balkon - w sam raz na dwie osoby. Pościele i ręczniki zmieniane codziennie. W każdym pokoju lodówka (słabo działająca). Wyżywienie - śniadania i kolacje. Napoje dodatkowo płatne do kolacji. Szwedzki stół, duży wybór, jedzenia nie brakowało, czasem małe kolejki po jedzenie i do stołu, w godzinach szczytu brakowało miejsc przy stolikach. Obsługa na wysokim poziomie, poza menedżerem - natarczywym, irytującym facecie, który za wszelką cenę chciał być zabawny. Jedzenie smaczne, powtarzające się. Plaża - piaszczysto-żwirowa, czysta, leżaki i parasole płatne - 12 lir/2 osoby/dzień. Niedaleko sporty wodne, skuter, paralotnia, banan itp. Hotelowa obsługa na plaży, można zamówić jedzenie/napoje do miejsca leżakowania. Świetne widoki na wzgórze Kale, woda czysta, trochę kamieni. Prysznic z miejską wodą na plaży. Animacje - a raczej ich brak. Dwa razy w ciągu naszego pobytu turecki taniec brzucha. Poza tym nawet nie było muzyki. Basen - średniej wielkości, dużo leżaków, bar przy basenie. Z basenu nie korzystaliśmy. Wi-Fi - w pokojach praktycznie nie działało, w lobby bardzo dobrze, na basenie też, na plaży mimo zasięgu brak internetu. Pobyt udany, hotel spełnił nasze oczekiwania. Nie spodziewaliśmy się cudów w tej cenie, będziemy polecać mniej wymagającym gościom.

Wskazówka dotycząca pokoi: Widok z balkonu na morze "boczny". Windy na każde piętro. Bez kolejek.
Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, jasiu226
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Spędziliśmy w tym hotelu tydzień.I mogę go polecic..Hotel jest czysty widać że po remoncie..Pokoje może nie duze ale wystarczające,za to balkon spory z pięknym widokiem na morze..
Jedzenie dobre..Obsługa bardzo miła,mówiąca w kilku językach.W hotelu nie ma animacji ale w niczym to nie przeszkadza ponieważ w okolo jest wystarczająca dużą ilość atrakcji.Co najważniejsze hotel jest położony przy plaży Kleopatry i zarazem w centrum.Moze nie posiada zjeżdżalni I dużego basenu ale za to nadrabia lokalizacja..I co najważniejsze spokojem..Z jednej strony piękna plaża.. Z drugiej ulica z tysiącem sklepów i knajpek..
Podsumowując..na pewno będę chciała tu wrócić..

Termin pobytu: sierpień 2018
2  Dziękujemy, Kristin N