152 USD
248 USD
247 USD
95 USD
Uwaga, okazja! 37% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 37% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (151 USD).

177 USD
Cancelon
Hotels.com
  • Restauracja
Zrecenzowano 17 sierpnia 2017

Najważniejsze PLUSY i MINUSY hotelu który wg mnie powinien być 3-gwiazdkowy na aktualny stan.

Plusy :
- Pokoje z ładnym widokiem na Morze
- Klimatyzacja działa więc można spokojnie zasnąc czy odpoczać w chłodnym pokoju
- Obsługa ( kelnerzy ) bardzo mili , sprawnie wykonywali swoją pracę - zdecydowanie najlepsza strona hotelu
- bliskosć dostepu do morza czy do centrum
- rezydentka tui dość często dostępna

Minusy:
- Wifi (Internet ) tylko w lobby , działa bardo zle - praktycznie wogóle ,
gdybyś chciał/a sprawdzić cokolwiek , praktycznie cieżko i długo
- pokoje zaniedbane a najbardziej to łazienka
- sprzątanie pokoju -tragedia ,niby co dzień przychodzą ....
- monotonia w jedzeniu
śniadania,codzień takie same - a smierdzą gdyby były zepsute
obiady - przeważnie kurczak i ryż
kolacje - róznie ale przeważnie dania obiadowe
- bufety do kawy czy po obiedzie , bardzo słabe - praktycznie codzień to samo
-sam basen OK ale teren przyległy do baseny sam syf
- animacje praktycznie zerowe , muzyka strasznie głośno grająca

Raczej hotel dla mało wymagających którzy zjedzą coś na mieście i bd głownie na plaży. Raczej bym hotelu nie polecił znajomym .Niektórzy piszą że do plaży trzeba dojść przez ruchliwą drogę to prawda - ale jest sygnalizacja dla pieszych więc nie ma problemu.

• Data pobytu: sierpień 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Grzegorz W
Zrecenzowano 7 sierpnia 2017

Nie będę pisać o plusach bo bym się powtarzała. W hotelu nie liczcie na animacje bo osoby, które się tym powinny zająć są gorzej niż beznadziejne. Aerobik , który proponuje animatorka opiera się na jodze dla zaawansowanych! Ta pani biega przy basenie i na zasadzie łapanki wyłapuje nowe osoby, które tego aerobiku jeszcze nie widziały. Nikt dwa razy już nie daje się nabrać! Muzykę przy basenie puszczają taką, że po godzinie masz już wszystkiego dość i albo trzeba przenieść na plażę, albo do pokoju. Chyba, że ktoś ma zatyczki do uszu, to jest uratowany! No i czystość przy basenie to zgroza. Codziennie rano musieliśmy myć leżaki, stolik i kafle, bo nie dało się tam spokojnie leżeć.

Wskazówka dotycząca pokojów: Pokoje z widokiem na morze są bardzo głośne, przy bardzo ruchliwej drodze.
  • Data pobytu: lipiec 2017, podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, Anna B
Zrecenzowano 25 lipca 2017

Biuro zrobiło nas w konia
Na wakacje do tego hotelu wybraliśmy się całą rodziną (trzy osoby) na początku lipca 2017 roku z biurem podróży TUI, więc jest to całkiem świeża sprawa i pierwsze co powiem to fakt, że zostaliśmy oszukani. Pani sprzedająca nam wycieczkę zaręczała, że hotel został poddany generalnemu remontowi dwa lata temu. Co więcej zaświadczyła, że sama była w tym hotelu świeżo po ów remoncie, pokoje zostały totalnie odświeżone i wnosili nowiutkie meble do pokoju, który został jej przydzielony. Hotel, według Pani sprzedającej wycieczkę, miał znajdować się bezpośrednio na plaży i absolutnie nie było mowy o pokazaniu nam zdjęcia z rzeczywistym położeniem, ponieważ to, które faktycznie widzieliśmy nie ukazywało drogi przy hotelu.

Animacje
Idąc dalej ścieżką wyznaczoną z jej kłamstw i kłamstewek w hotelu odbywać się miały codzienne, rozbudowane animacje co mijało się z prawdą skoro dopiero po trzech dniach pobytu tam dowiedzieliśmy się, które dwie osoby teoretycznie zajmują się rozrywką w hotelu. Dopiero po lekkim szarpaniu się z obsługą hotelu i arogancką rezydentką udało się cokolwiek osiągnąć choć i tak nie ma co zbyt wiele wymagać. Animatorzy nie nawiązują kontaktu z ludźmi, siedzą we dwójkę i chowają się po kątach, a jeśli już z kimś rozmawiają to z innymi przedstawicielami swojego kraju we własnym ojczystym języku. Owszem, raz odbyły się wybory mistera, jednak organizacja leżała, a ostatecznie wszystko prowadzone było tylko i wyłącznie w języku tureckim.

Pokoje
Każdy pokój jest tak samo ciasny i tak samo zaniedbywany przez osoby sprzątające. W ciągu tygodnia nasze ręczniki wymienione były jeden raz tak jak i jeden jedyny raz odkurzono wykładzinę i umyto podłogę w łazience czy na balkonie choć pokój 'sprzątany' był każdego dnia. Pokoje głośne, klimatyzacja działa raczej średnio, ale lepiej nacieszyć się tą w pokoju, ponieważ nie ma co liczyć na schłodzenie się w lobby czy restauracjach, w których spożywane są posiłki. Pokoje wygodne dla maksymalnie dwóch osób jak jest w zamierzeniu, a ich głównym plusem jest widok, ponieważ każdy z pokojów ma balkon od strony morza.

Jedzenie
Tygodniowe menu, z którym dane nam było się zapoznać było całkiem przyzwoite. Jedzenie było chyba największym plusem tego hotelu. Co prawda wybór nie był zbyt wielki, ale smacznie i każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Położenie
Poza smacznymi posiłkami zaletą hotelu Elysee jest również położenie względem miasta. Dzięki promenadzie można spokojnie dojść do samego centrum, a nawet i do portu, w którym czekają największe atrakcje Alanyi. Zwłaszcza wieczorem.

Wskazówka dotycząca pokojów: Wszystkie takie same
  • Data pobytu: lipiec 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, Sylvia O
Zrecenzowano 21 lipca 2017

Witam, Hotel ten polecam dla osób, które jadą na wakacje nie po to, aby siedziec w pokoju. Pokoje średnie. Troszkę plam i niezbyt ładne. Ze sprzątaniem też różnie bywało, ale jeżeli chodzi o wady to większośc wymieniłem. Teraz zalety:
- jedzenie na dość dobrym poziomie dużo do wyboru, w trakcie dnia prawie o każdej porze można było coś zjeść, jeżeli się do czegoś doczepic to jedynie dość skromne śniadania.
- basen bardzo fajny głębokość idealna zarówno dla osób nie umiejących pływać jak i dla tych którzy chcieli sobie poleżeć na plecach czy też popływać troszkę. Leżaki w większości czasu zajęte (na wielu pozostawiane rezerwacje ręcznikowe), plus dla obsługi za to, że jednego wieczoru wszystkie te rezerwacje anulowali :) zabrali wszystko co było zostawione na leżakach celem rezerwacji na kolejny dzień,
- animacje średnie (w naszym przypadku jednak były one nawet zbędne - radziliśmy sobie sami :) )
- blisko do morza w niektórych miejscach kamienie i różnego rodzaju płyty w wodzie, jednak były miejsca w których można było się spokojnie kąpać,
- do centrum i portu około 15 minut spacerkiem, obok hotelu taxi i przystanek autbusowy
- obsługa w wiekszosci osob bardzo przyjazna i pomocna - choc były wyjątki.
Jeszcze jedna wada - jezeli chodzi o internet to jest siec wi-fi ale jest ona bardzo słaba.

Podsumowując mogę spokojnie polecić ten hotel dla osób które nie mają wielkich wymagań. Jeżeli jakieś "Paniusie" oczekują wysokiej jakości i luksusów to niech lepiej poszukają innego hotelu niż później narzekają tak naprawdę nie wiadomo na co :)

Wskazówka dotycząca pokojów: Proponuję piętra 3 i 4 (ciszej i ładniejsze widoki)
  • Data pobytu: lipiec 2017, podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, Kamil S
Zrecenzowano 20 lipca 2017

Informacja w opisie że hotel przy plaży jest kłamstwem TUI do plaży trzeba przejść Drogę o olbrzymim natężeniu ruchu !!!!! Co Zagraża Życiu i utratą Zdrowia!!!!!!!!!!! Przejście to loteria dojdziesz lub zginiesz

• Data pobytu: lipiec 2017, podróż z ukochaną osobą
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, wieslawmus