Alanya
Zrecenzowano: 4 września 2019

Oprócz tego że fajna lokalizacja i widoki z restauracji na najwyższym piętrze to nic dobrego nie można powiedzieć. Hotel taki jak z czasów komuny, pościel czysta,ale po białym kolorze zostały tylko wspomnienia i zamieniła sie w szarość. Jedzenie jak na Turcję żenad,brak atrakcj typu animacje,a te dwie w ciągu tygodnia mojego pobytu które były to tylko po to żeby zwabić turystów do zaprzyjaźnionych sklepów z biżuterią i skórami. Przekąski które miały rzekomo być to resztki z posiłków i w takiej ilości że trzeba było pilnować żeby się załapać. Jedynie obsługa na plaży ok,i można było normalnie porozumieć się po angielsku,bo w hotelu tak sobie W łazience zapach grzyba i wilgoci.. Komuś kto gdziekolwiek bywał w atrakcyjniejszych miejscach,nie polecam,bo rozczaruje się tak jak ja.

Dziękujemy, Anna C
Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Fajny hotel w dobrej lokalizacji. Nie rozumiem negatywnych opini, pamietajmy że to bardzo tani hotel wiec jak można wymagać fajerwerków? Lokalizacja super, 3 min autobusem to centrum. Plaża przepiękna i tanie leżaki, rewelacyjny bar na plaży. Obsługa uwija się jak mrówki, jedzenie także dobre. Jedyny minus to nadąsana blondyna na recepcji. Nie polecam osobą z dziećmi i rodzinami bo jest mamy basen i średnie rozrywki dla dzieciaków. Mój pobyt był z koleżanką wiec nam odpowiadała plaża i bliskość imprez. Autobus 1 euro a taksówka 6€. Polecam klub Summer Garden, 17 km od hotelu, za 10€ wozi imprezowy autobus i odbiera ludzi z klubu o 3 i 5 rano odworząc pod hotel, w tym 10€ jest wstem... w lepszym klubie nie byłam, pod względem bezpieczeństwa polecam w 100%.

Dziękujemy, Paulaaaa1987
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Bardzo dobra lokalizacja, tuż, przy czystej, szerokiej plaży.
Pokoje czyste, codziennie sprzątane.
Personel uprzejmy, uczynny i nienachalny.
Duży wybór smacznych posiłków. Każdy znajdzie coś dla siebie.
Naprawdę nie ma najmniejszych powodów do narzekania.
Posiłki zawsze świeże, duży wybór. Napoje alkoholowe i soki schłodzone.
Desery przesłodkie w ogromnym wyborze.
Wspaniały widok z restauracji na plażę i miasto - przyjemność jedzenia.
Plaża przestronna, szeroka, bardzo czysta, żadnych niedopałków, czy śmieci.
Wejście do wody z dużymi kamieniami, warto mieć obuwie ochronne, żeby uniknąć niebezpiecznych upadków.
W barze na plaży brak przekąsek i kanapek (wg opisu powinny być dostępne).
Napoje bezalkoholowe i kawa z automatu dostępne bez ograniczeń
Dość szybko robi się głęboko, co może stanowić problem dla osób niepływających.
Hotel warty odwiedzenia i polecenia.
Jestem bardzo zadowolony z pobytu.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, WP_turysta
Zrecenzowano: 2 sierpnia 2019

Właśnie wróciliśmy z tygodniowego pobytu w tym hotelu.Pokoje czyste, obsługa bardzo miła i pomocna.Jedzenie bardzo dobre.Cudowny widok z restauracji na 7 piętrze. Plaża bardzo blisko hotelu,wystarczy przejść przez ulice. Leżaki i parasol płatne dla większości, my akurat wykupiliśmy pakiet zdarmowymi leżakami.Polecam odpłatne drinki na plazy są po prostu pyszne, szkoda że nie ma możliwości kupienia ich w barze hotelowym. Tam dostępne są jedynie lokalne alkohole, oczywiście bez limitu.Lokalizacja bardzo dobra, przystanek autobusowy tuż przy hotelu. Jeśli ktoś nie ma ochoty jechać do centrum miasta w odległości około kilometra od hotelu znajdzie cały szereg restauracji i sklepów. Szczerze polecam.

Dziękujemy, Magss1313
Zrecenzowano: 27 lipca 2019

Hotel typowo miejski. Idealny jako baza wypadowa. Dobra lokalizacja, blisko na plażę. Nie polecam dla turystów typowo hotelowych tym bardziej z dziećmi.

Plusy:
Ladne pokoje które są codziennie sprzątane
Drinki bardzo mocne - barmani nie oszczędzają alkoholi
Piwo efes bez limitu
Lokalizacja restauracji - piękne widoki z 7 piętra
Lokalizacja hotelu

Minusy:
Jedzenie strasznie monotonne słabej jakości. Pod tym kątem stawia hotel na ilość.
Drinki tylko typu wódka + cola, gin + tonic itp. Nic wymyslnego.
Brak świeżych soków
Na plaży bar tylko w wersji soft
4 euro lub 5 dolarów za leżaki na plaży
Mała ilość leżaków na basenie - o 6 rano połowa zarezerwowanych recznikami

Reasumując. Po powrocie nie jestem rozczarowany. Dobra jakość do ceny.
Mogliby popracowac nad pakietem all in i to jedyna uwaga. Ocena mocne 3 na 5.

Dziękujemy, Cycleteam