Alanya

Jesteśmy w hotelu od 16 września.Hotel rewelacyjny,położony przy samym morzu. Mnóstwo atrakcji,co dzień show przy basenie (są dwa duże + brodzik).Pokoje w sam raz (mamy z przepięknym widokiem na morze),sprzątane codziennie. W całym hotelu jest bardzo czysto. Jedzenie pyszne,urozmaicone-tureckie i europejskie, w bardzo dużej ilości .W hotelu restauracja a’la carte. Przekąski,pizza,burgery, lody,kawa i ciasto dostępne prawie cały dzień. Jednak największą zaletą są pracownicy.Pierwszy raz spotkaliśmy się z taką życzliwością,uśmiechy nie znikały z ich twarzy.
Wszyscy - począwszy od pracowników recepcji,menadżera,kelnerów(którzy uwijali się jak ukropie), barmanów do pań sprzątających nasze pokoje.Żal wyjeżdżać .Dziękujemy za wspaniały wypoczynek❤️❤️ Do zobaczenia w przyszłym roku!!!

Dziękujemy, Daria S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MonartCityHotel07, Ön Büro Müdürü, Monart HotelOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Drogi Gościu,

Dziękuję bardzo za komentarz.

Miło nam słyszeć, że pobyt był udany i chętnie powitamy Cię ponownie.

Twój zespół Monart City

Pobyt w pierwszym tygodniu września 2019. Świetny hotel. Przemiła i pomocna obsługa. Pełen profesjonalizm począwszy od Pan w recepcji po obsługę kelnerska, barmańską oraz serwis plażowy. Rewelacyjne podejście do klienta. Jedzenie przepyszne bardzo duży wybór każdy znajdzie coś dla siebie. Każdego wieczoru atrakcje wystepy. Na plaży darmowe leżaki o które nie trzeba się "bić". Przy wejściu do morza lekkie kamienie. Pokoje czyste codziennie sprzątanie. Duży wybór drinków. Soki I piwo bez domieszki wody. Świetny urlop będziemy go mile wspominać:)

Dziękujemy, Izabela K

Drogi Gościu,

Dziękuję bardzo za komentarz.

Miło nam słyszeć, że pobyt był udany i chętnie powitamy Cię ponownie.

Zrecenzowano: 15 września 2019

Pobyt na początku września.
Każdy hotel ma swoje plusy i minusy. Bywałam w lepszych hotelach, które także miały 4* i niestety ten hotel oceniłabym na 3,5*.

Zacznijmy od PLUSÓW:

+ Pokoje identyczne jak na zdjęciach.
+ Super zorganizowana "uliczka" w hotelu gdzie są: kawiarenka gdzie serwowane są kawy z ekspresu oraz lody, restauracja ala carte (jedna kolacja na pobyt w cenie) oraz restauracja z przekąskami gdzie można zamówić w ciągu dnia kanapki, pizzę oraz hamburgery i inne.
+ SUPER kelnerzy w restauracji gdzie podawane są posiłki śniadania, obiady, kolacje, zawsze uśmiechnięci !
+ Bardzo pomocne Panie w recepcji, także uśmiechnięte, wszystko tłumaczą zrozumiale :)
+ darmowe leżaki na basenie jak i nad morzem. Nigdy nie było problemu ze znalezieniem leżaków. Nie wiem czy to kwestia tego, że byliśmy już po sezonie, ale nawet o 9 rano były wolne leżaki i ludzie nie zajmowali leżaków ręcznikami.
+ codziennie sprzątane pokoje
+ ręczniki plażowe za kaucją można codziennie wymieniać na czyste. Po pobycie kaucja jest oczywiście oddawana.
+ blisko do portu i miasta, plaży Kleopatry oraz kolejki na wzgórze. ( Do portu około 20/30 minut spacerkiem, do plaży Kleopatry około 45 minut spacerkiem.
+ plaża na przeciwko hotelu z barkiem z napojami. (Radzę zabrać buty do wody, gdyż w wodzie dużo jest dużych kamieni.
+ wystarczająco duże baseny + zjeżdżalnia
+ W hotelu można skorzystać z różnych zabiegów na twarz, ciało między innymi hammam :)
+ co wieczór organizowane są pokazy i rozrywka dla gości

MINUSY:

- chociaż restauracja jest świetnym pomysłem - mam wrażenie, że dania są tam bez smaku, moim zdaniem ciasto na pizzę i pity mogłoby być trochę bardziej doprawione, miałam wrażenie, że ciasto to woda + mąka i widziałam, że dużo osób doprawia dania solą i pieprzem. Tak samo ilość składników i zgodność z opisem w karcie lekko odbiega od rzeczywistości - dosłownie dwie małe pieczarki na całej pizzy oraz brak salami jak to jest napisane w karcie a zamiast tego pokrojona parówka. (zamieszczę zdjęcie)
- jedzenie raczej monotonne i niektóre dania bardzo tłuste. (ALE zawsze można było coś zjeść :) )
- drinki moim zdaniem bardzo bardzo średnie :( wiem, że nie warto za dużo oczekiwać po takich resortach i alkoholu w barach ale mojito nawet nie wygląda na mojito .. raczej słaba podróbka. ( jakiś sok cytrynowy, pół plasterka cytryny, CUKRU BRĄZOWEGO BRAK, mięta też nie zawsze jest w drinku a lód w ilości 2 kostek)

1  Dziękujemy, koopcius
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MonartCityHotel07, Ön Büro Müdürü, Monart HotelOdpowiedź udzielona 16 września 2019

Drodzy Goście,

Dziękuję bardzo za komentarz.

Cieszymy się, że pobyt był udany, i przekażemy Twoją opinię na temat swoich wad do odpowiedzialnych działów.

Zrecenzowano: 7 września 2019

W hotelu Monart City byliśmy na przełomie sierpnia/ września na dwutygodniowe wakacje. Hotel nie jest duży, ma dwa fajne baseny do 1.4 m głębokości, brodziku dla dzieci. Hotel posiada świetna obsługę, Panie i Pan z recepcji zawsze z uśmiechem na twarzy rozwiązują każdy problem. Bar przy pierwszym basenie na przeciwko recepcji- obsługa rewelacyjna, dwie cudowne i przemiłe młode kobiety i dwóch Panów, których serdecznie pozdrawiamy. Panowie kelnerzy z restauracji, mili, nawet bardzo. Zawsze pytają co mogą dla Państwa zrobić, jak pomoc, czy coś przynieść- rewelacja. Do miasta piechotką jakieś 15 minut ( chociaż w 45 stopniowym umowę to wyzwanie ) można tez jechać autobusem, kursują średnio co 10/15 minut i kosztują 4 liry. Z hotelu naprawdę wszędzie jest blisko i na własna rękę można bardzo dużo zwiedzić. Naprawdę szczerze polecam wszystkim ten hotel za te wspaniała atmosferę, jedzenie i cudownych ludzi! ❤️❤️❤️

Dziękujemy, Kamila K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MonartCityHotel07, Ön Büro Müdürü, Monart HotelOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Droga Kamillo,

Dziękuję bardzo za recenzję.

Z przyjemnością informujemy, że pobyt w naszym hotelu był udany i chętnie powitamy Cię ponownie.

Uważaj i do zobaczenia wkrótce.

Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Zostaliśmy pod wrażeniem, po raz pierwszy obsługa jak i kuchnia przewyższyły nasze oczekiwania. Rozważamy następne wakacje u was. Obsługa pomocna pokoje posprzątane, na brak ciśnienia w kranach nie można narzekać (rzadko się zdarza). Barek na plaży coś wspaniałego.

2  Dziękujemy, Zbyszek Z
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MonartCityHotel07, Ön Büro Müdürü, Monart HotelOdpowiedź udzielona 26 sierpnia 2019

Drodzy Goście,

Dziękuję bardzo za recenzję.

Miło nam usłyszeć, że pobyt był udany i chętnie powitamy Cię ponownie.