Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Zostaliśmy pod wrażeniem, po raz pierwszy obsługa jak i kuchnia przewyższyły nasze oczekiwania. Rozważamy następne wakacje u was. Obsługa pomocna pokoje posprzątane, na brak ciśnienia w kranach nie można narzekać (rzadko się zdarza). Barek na plaży coś wspaniałego.

2  Dziękujemy, Zbyszek Z
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MonartCityHotel07, Ön Büro Müdürü, Monart HotelOdpowiedź udzielona 26 sierpnia 2019

Dziękuję bardzo za recenzję.

Miło nam usłyszeć, że pobyt był udany i chętnie powitamy Cię ponownie.

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Pobyt :sierpień 2019r. Pokój mały ale czysty z bocznym widokiem na morze.Codziennie sprzątany,wymiana ręczników przy każdym sprzątaniu, wyżywienie super, dużo i bardzo, bardzo smacznie, dużo owoców, napoje i alkohol do woli.W nocnym barze zawsze coś do zjedzenia i wypicia. Ciasta, torty i lody wspaniałe. Obsługa pogodna, życzliwa i uśmiechnięta, zawsze chętna do pomocy. Co wieczór animację,Czysto miło i przyjemnie. Plaża hotelowa bardzo blisko, leżaki i parasole w cenie, bar plażowy OK, piwo, wino, cola i inne napoje. Nie ma się do czego przyczepić. Gratuluję właścicielom super podejścia do swoich gości. W przyszłym roku na pewno zawitam do Was ponownie. Dziękuję za udane wakacje.

Dziękujemy, 1Mario7
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MonartCityHotel07, Ön Büro Müdürü, Monart HotelOdpowiedź udzielona 23 sierpnia 2019

Drogi Gościu,

Dziękuję bardzo za recenzję.

Z przyjemnością informujemy, że pobyt w naszym hotelu był udany i chętnie powitamy Cię ponownie.

Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019

Witam! byłem w tym hotelu w ostatnim tygodniu lipca,bardzo dobra lokalizacja do głównych atrakcji Alanyi spacerkiem 15-20minut.Wyżywienie bardzo dobre każdy coś dla siebie znajdzie, obsługa bardzo pomocna i super nastawiona do gości hotelu.Hotelowy bar na plaży, barmani mistrzostwo świata, piwko wino i napoje za darmoszkę.Warto dopłacić do pokoju z widokiem na morze.POLECAM TEN HOTEL!!!

Dziękujemy, ak7808
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MonartCityHotel07, Ön Büro Müdürü, Monart HotelOdpowiedź udzielona 16 sierpnia 2019

Drogi Gościu,

Zrecenzowano: 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetny hotel pod każdym względem. Obsługa hotelu bardzo przyjazna i pomocna.
Pokoje sprzątane były codziennie, ręczniki także codziennie świeże. Wyżywienie na wysokim poziomie. Absolutnie nie można narzekać na monotonię! Obsługa restauracji bardzo bystra i szybka.
Do plaży pare kroków,z leżakami również nie było problemu. Panowie obsługujący plaże chętnie służyli pomocą. Na basenie było gorzej z dostępnością leżaków ale to już wina turystów...Informacje w kilku językach oraz ilustracje,żeby nie rezerwować leżaków ręcznikami,niestety nie pomogły. Leżaki były zajete od rana do wieczora a nikt z nich nie korzystał. Obsługa tez nie egzekwowała
W hotelu dostępny jest lekarz,z którego usług niestety przyszło nam skorzystać. Tutaj także byliśmy pozytywnie zaskoczeni. Pani doktor szybko postawiła wstępna diagnozę i skierowała syna do kliniki w celu dalszej diagnostyki.

Dziękujemy, 83silesia
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MonartCityHotel07, Ön Büro Müdürü, Monart HotelOdpowiedź udzielona 15 lipca 2019

Drodzy Goście,

Dziękuję bardzo za opinię.

Miło nam słyszeć, że byłeś zadowolony z pobytu w naszym hotelu i chętnie powitamy Cię ponownie.

Zrecenzowano: 11 lipca 2019

W Monart City wypoczywaliśmy na przełomie czerwca i lipca tego roku. Bardzo fajny hotel, z rewelacyjną obsługą. Dziewczyny w recepcji bardzo miłe i zawsze pomocne, ale i obsługa restauracji na bardzo wysokim poziomie, zawsze uśmiechnięci i chętni do pomocy. Szczególna pochwała należy się chłopakom z restauracji a'la carte. Wszyscy goście meldujący się na pobyt minimum siedmiodniowy mają możliwość skorzystania z tej restauracji, dania przepyszne, a obsługa naprawdę jak w top restauracjach, polecam zabrać ze sobą drobny napiwek, gdyż ludzie chodzący po hotelu bez portfeli często zapominali, a rzeczywiście się należało:) Jedzenie w main restaurant też bardzo smaczne i urozmaicone, może poza śniadaniami, ale też nie można było narzekać. Jedynym mankamentem są słabo działające klimatyzatory w tej restauracji, czasami zupełnie wyłączane, wtedy naprawdę jedliśmy na czas, bo pot lał się po plecach, a temperatura w Turcji w lipcu potrafi dokuczyć. Pokoje nie są duże, ale czyste, nam akurat trafił się apartament, który był genialny, ale widziałam inne pokoje i wiem, że nie wszyscy mają tyle szczęścia:) Natomiast pobyt w Turcji ogólnie nie sprzyja spędzaniu czasu w pokoju hotelowym, więc na tyle na ile są potrzebne, to w zupełności wystarczające. Hotel zaskoczył mnie atrakcjami dla gości, animacje codziennie poza niedzielą: dyskoteka, karaoke, pokaz magii, pokaz mody, muzyka na żywo, naprawdę super. W ciągu dnia był aqua aerobik, ale my większość czasu spędzaliśmy nad morzem. Plaża prywatna, 50 m od hotelu, leżaków i parasoli pod dostatkiem, obsługa na plaży rewelacyjna, bar serwujący napoje to strzał w dziesiątkę. Piasek może nie najpiękniejszy, ale woda cudowna, buty do wody wskazane i koniecznie dobre klapki, bo piasek na plaży gorący jak rozżarzone węgle:) Blisko do centrum, my skorzystaliśmy z autobusu 1 lub 101, 3 liry bez względu na odległość. Wybraliśmy się na turecki bazar, ale mentalność Turków mnie przerosła. Nawoływanie z każdej strony, zapraszanie do sklepików we wszystkich językach świata i targowanie się po to, żeby na koniec sprzedać towar drożej niż na początku to jednak nie dla mnie...ale jeśli ktoś lubi...wolny wybór. Ogólnie wystawiam wielki pozytyw dla hotelu Monart, który z każdym dniem zyskiwał w naszych oczach i żal było nam go opuszczać, mamy dosyć duże doświadczenie w odwiedzaniu czterogwiazdkowych hoteli i tutaj duży plus dla Monart za czystość, obsługę, atrakcje i jedzenie. Plusem jest też WIFI, które bez zarzutu działa zarówno w hotelu jak i na plaży i swobodnie można rozmawiać przez wszelkiego rodzaju komunikatory. Polecam

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje z widokiem na może są od ulicy, ale w innych można patrzeć na okna sąsiadów z odległości nie większej niż 3m.
Dziękujemy, Wiktus08
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MonartCityHotel07, Ön Büro Müdürü, Monart HotelOdpowiedź udzielona 12 lipca 2019

Drodzy Goście,

Dziękuję bardzo za opinię.

Jest nam bardzo miło słyszeć, że jesteś zadowolony z pobytu i chętnie powitamy Cię ponownie.

Życzymy wszystkiego najlepszego do tego czasu.