Zrecenzowano: 8 września 2019

1.Pokoje - my trafiliśmy na pokój, którego łazienka czystością nie grzeszyla... Klima działala w porządku jednak w czasie naszego pobytu na spotkaniu z rezydentka była jedna para u której od kilku dni nie działała klimatyzacja i nic z tym nie zrobiono. Rezydentka miała im zwrócić jakąś śmieszna rekompensatę za zaistniałą sytuację. Pokoje sprzątane codziennie ale tak po łebkach. Ogólnie jest zakaz wynoszenia recznikow hotelowych na basen. Z basenu można korzystać od 7 do 19.

2. Obsługa w porządku. Nie mam tutaj zastrzeżeń. No może lekko znudzona mina niektórych barmanów, ale może już zmęczeni praca pod koniec sezonu więc tu się nie przyczepiam ;) Nalewali tego co chciałam ;)

3. Jedzenie - śniadania bardzo kiepskie i monotonne. Obiady i kolacje w miarę ok choć codziennie praktycznie to samo jednak udało nam się zawsze coś wybrać. Tace uzupełnione na bieżąco. Była jedna osoba, która tego pilnowała także nie spotkaliśmy się z tym, żeby czegoś zabraklo. Przekąski w barze lekka porażka. Frytki i hamburgery z mrożonek. Lody dodatkowo płatne. Restauracja znajduje się na 5 piętrze. Widoki faktycznie fajne. Jednak wolałabym zjeść w klimatyzowanej sali niż w nagrzanym pomieszczeniu.

4. Alkohol - bardzo mały wybór, drinków brak. Chyba, że uznamy zmieszanie wódki z sokiem bądź cola za drinka życia ;) po godz 23 wydawany 1 drink na osobę. Wino przy barze w małych plastikowych kubeczkach, do samodzielnego nalewania z beczki.

5. Basen - ten główny niewielki i przez położenie między budynkami w dużej mierze zacieniony, także od rana krioterapia. Później w ciągu dnia się nagrzewal. Basen koło baru to raczej kompletna porażka. Praktycznie nikt z niego nie korzystał. Leżaki trzeba było zająć rano. Niewielka ich liczba w porównaniu do liczby gości.

5. Okolica - dużo straganow wokół hotelu. Blisko do morza. Z plaży hotelowej nie korzystałam. Ta najbliżej zejścia zwirkowo kamienista. Polecam zabrać ze sobą buty do wody. Do plaży Kleopatry około 15-20 minut autobusem.
Przystanek znajduje się bardzo blisko hotelu.

6.Animacje - praktycznie nie istniały w ciągu dnia. Dwa razy zdarzyło się, że zapraszali na darta. Wieczorem animacje zaczynały się o 21:30 i kończyły się przed 23. Ich poziom raczej żenujący. Dla dzieci nie było żadnych animacji. Praca animatorów polegała głównie na zapraszaniu na wyjazd na dyskotekę.

Podsumowując hotel z bardzo średniej
półki. Nie polecam i nie wrocilabym tam drugi raz. Akurat my traktowalismy hotel głównie jako bazę wypadową więc warunki które tam panowały nie zepsuły nam urlopu.
Jednak myślę, że za tą cenę można trafić o wiele lepiej. Ogólnie bylam rozczarowana pobytem tam. Mimo, że naprawdę nie nastawialam się na złote klamki i czerwone dywany.

Dziękujemy, Ilona9999
Zrecenzowano: 5 września 2019

Na 5 odejmuje pierwsza za pseudo bar gdzie alkohole podaje się ciepłe bez whyske . Druga za przekąski których w sumie nie uświadczyłem, jak coś to tylko frytki i pseudo burgery z kotletem jak z biedry i niby od 12 do 17 a tak na prawdę od 14 do 17 i kolejki .. trzecia kropka leci za 30stoletnie krzesełka dla dzieci w restauracji które były ochydne i wiecznie brudne a były i tak tylko dwa i w sumie nikt ich nie brał .. ogólnie hotel oceniam na dwa . Nie polecam tam wakacji nikomu. Osobiście żałuję wyboru tej wycieczki . Tui powinno się wstydzić że ma ten hotel w ofercie ale chodzi o kasę wiadomo ..

Dziękujemy, jasiekh2019
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ogólnie hotel w porządku, ale 3 gwiazdki to max! Posiłki faktycznie monotonne, makaron i sos pomidorowy choć bardzo smaczny był co drugi dzień, meatballsy tak samo. Pojedyncze ciepłe dania dodatkowe dla urozmaicenia. Kolacje najciekawsze, obiady dobre, śniadania słabe. Na stołówce jeden wysoki kelner który był uprzejmy i starał zajmować się gośćmi, reszta obsługi nie zainteresowana. Pokoje małe ale dobrze wyposażone, klimatyzacja w każdym, mały balkonik do wysuszenia ubrań. Panie sprzątające codziennie dawały butelkę wody, zmieniały ręczniki, sprzątały wszystko co trzeba, w toalecie nie brakowało kosmetyków, poza tym bardzo sympatyczne więc tutaj wszystko na plus. Animatorzy sympatyczni, jako jedni z niewielu mówiący po angielsku, głównie naganiali na imprezy do klubu ale zajmowali się też prowadzeniem zabaw o 21:30, potrafili rozkręcić zabawę. Baseny nie za duże, ale dwa do wyboru więc zawsze było gdzie wejść, leżaków też nie brakowało, często dało się odczuć nieprzyjemny zapach koło tego większego. Wi-fi wolne, słaby zasięg i ciągle rozłączało. No ale największa porażka hotelu to bar. Obsługa nie mówiąca po angielsku poza jedną panią. Pan barman, z żelem na głowie totalny gbur, pracujący chyba za karę. Jednego dnia nawet się uśmiechnął, ale okazało się, że tylko dlatego, że podeszliśmy z kobietami. Brak jakichkolwiek dodatków do drinków, żadnej limonki, pomarańczy ani cytryny. Lód podawany w otwartym coolerze, ciagle rozpuszczony trzeba było wyławiać resztki. Alkohole do wyboru to piwo, czerwone i białe wino z nalewaków oraz raki, wódka, gin. Napoje fanta, pepsi, 7up oraz niepijalny lokalny tonik i kilka napoi owocowych, te pierwsze ciepłe tak jak i alkohole wysoko procentowe. Przy winie stały tekturowe kubeczki! Reszta serwowana w plastiku, często gorącym prosto z wyparzarki. Ten bar powinien zostać zamknięty i usunięty z oferty bo jest zwyczajną kompromitacją dla hotelu. Będąc przy barze czułem się jak bym pił gdzieś w bramie, KATASTROFA! W najgorszych mordowniach nie widziałem czegoś takiego. Jedyny mały plusik to ze piwo było całkiem niezłe. Podsumowując, sporo rzeczy mi się podobało, inne trochę mniej, ale ta żałosna imitacja baru powinna zostać spalona, zaorana i zasypana solą.

2  Dziękujemy, 569patrykl
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Hotel stosunkowo mały, składający się z dwóch budynków. Jeśli ktoś miał zakwaterowanie w drugim budynku, musiał za każdym razem przechodzić przez basen, żeby wydostać się z hotelu lub skorzystać z restauracji. Pokoje czyste, ale małe. Sprzątanie ograniczało się do umycia podłogi oraz uzupełnienia papieru toaletowego i butelki wody mineralnej. Przez cały tydzień mieliśmy to samo prześcieradło z małą dziurką :( Obsługa miła, poza recepcją, gdzie pani sprawiała wrażenie zmęczonej każdym pytaniem. Nie wykazywała zainteresowania i chęci pomocy gościom. Głównym zadaniem animatora było zapędzanie gości do okolicznej dyskoteki. Animacje jakieś były dopiero wieczorem. Na basenie wystarczająca ilość leżaków (część gości spędzała czas nad morzem). Kiedy zepsuła się winda, czekaliśmy dobę na jej naprawę wchodząc przez ten czas na 3. piętro po schodach w drugim budynku. All inclusive (nazwane tak chyba tylko ze względu na pory posiłków) ? To chyba żart! Bufet w zasadzie niezmienny, zapełniony po najniższej linii oporu. Np. na obiad codziennie było spaghetti bolognese + druga wymienna opcja. Po powrocie na pewno przez min. miesiąc nie spojrzę na spaghetti. W barze do wyboru kawa/herbata, soki/woda, piwo/wódka/wino. Kiedy zapytaliśmy o inne alkohole, odpowiedziano nam że nie ma takiej możliwości - nawet za dopłatą. Wg nas ten hotel zasługuje co najwyżej na 3 *. To wstyd dla biura podróży TUI, które polecało ten hotel jako "sprawdzony przez TUI", niestety nie było nam dane poznać rezydentki. Jeśli spotkanie odbywa się w innym miejscu niż recepcja, to warto by było zamieścić taką informację na tablicy informacyjnej lub poinformować o tym fakcie obsługę recepcji.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, Magdalena K
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Bardzo przyjemny hotel , dla ludzi którzy nie oczekują luksusów i nie szukają dziury w całym. Jedzienie bardzo dobre każdy znajdzie coś dla siebie, obsługa miła uśmiechnięta, czysto i schludnie. Jestem zadowolony.

1  Dziękujemy, 93Kamilp93