Zrecenzowano: 5 września 2019

Na 5 odejmuje pierwsza za pseudo bar gdzie alkohole podaje się ciepłe bez whyske . Druga za przekąski których w sumie nie uświadczyłem, jak coś to tylko frytki i pseudo burgery z kotletem jak z biedry i niby od 12 do 17 a tak na prawdę od 14 do 17 i kolejki .. trzecia kropka leci za 30stoletnie krzesełka dla dzieci w restauracji które były ochydne i wiecznie brudne a były i tak tylko dwa i w sumie nikt ich nie brał .. ogólnie hotel oceniam na dwa . Nie polecam tam wakacji nikomu. Osobiście żałuję wyboru tej wycieczki . Tui powinno się wstydzić że ma ten hotel w ofercie ale chodzi o kasę wiadomo ..

Dziękujemy, jasiekh2019
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ogólnie hotel w porządku, ale 3 gwiazdki to max! Posiłki faktycznie monotonne, makaron i sos pomidorowy choć bardzo smaczny był co drugi dzień, meatballsy tak samo. Pojedyncze ciepłe dania dodatkowe dla urozmaicenia. Kolacje najciekawsze, obiady dobre, śniadania słabe. Na stołówce jeden wysoki kelner który był uprzejmy i starał zajmować się gośćmi, reszta obsługi nie zainteresowana. Pokoje małe ale dobrze wyposażone, klimatyzacja w każdym, mały balkonik do wysuszenia ubrań. Panie sprzątające codziennie dawały butelkę wody, zmieniały ręczniki, sprzątały wszystko co trzeba, w toalecie nie brakowało kosmetyków, poza tym bardzo sympatyczne więc tutaj wszystko na plus. Animatorzy sympatyczni, jako jedni z niewielu mówiący po angielsku, głównie naganiali na imprezy do klubu ale zajmowali się też prowadzeniem zabaw o 21:30, potrafili rozkręcić zabawę. Baseny nie za duże, ale dwa do wyboru więc zawsze było gdzie wejść, leżaków też nie brakowało, często dało się odczuć nieprzyjemny zapach koło tego większego. Wi-fi wolne, słaby zasięg i ciągle rozłączało. No ale największa porażka hotelu to bar. Obsługa nie mówiąca po angielsku poza jedną panią. Pan barman, z żelem na głowie totalny gbur, pracujący chyba za karę. Jednego dnia nawet się uśmiechnął, ale okazało się, że tylko dlatego, że podeszliśmy z kobietami. Brak jakichkolwiek dodatków do drinków, żadnej limonki, pomarańczy ani cytryny. Lód podawany w otwartym coolerze, ciagle rozpuszczony trzeba było wyławiać resztki. Alkohole do wyboru to piwo, czerwone i białe wino z nalewaków oraz raki, wódka, gin. Napoje fanta, pepsi, 7up oraz niepijalny lokalny tonik i kilka napoi owocowych, te pierwsze ciepłe tak jak i alkohole wysoko procentowe. Przy winie stały tekturowe kubeczki! Reszta serwowana w plastiku, często gorącym prosto z wyparzarki. Ten bar powinien zostać zamknięty i usunięty z oferty bo jest zwyczajną kompromitacją dla hotelu. Będąc przy barze czułem się jak bym pił gdzieś w bramie, KATASTROFA! W najgorszych mordowniach nie widziałem czegoś takiego. Jedyny mały plusik to ze piwo było całkiem niezłe. Podsumowując, sporo rzeczy mi się podobało, inne trochę mniej, ale ta żałosna imitacja baru powinna zostać spalona, zaorana i zasypana solą.

2  Dziękujemy, 569patrykl
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Hotel stosunkowo mały, składający się z dwóch budynków. Jeśli ktoś miał zakwaterowanie w drugim budynku, musiał za każdym razem przechodzić przez basen, żeby wydostać się z hotelu lub skorzystać z restauracji. Pokoje czyste, ale małe. Sprzątanie ograniczało się do umycia podłogi oraz uzupełnienia papieru toaletowego i butelki wody mineralnej. Przez cały tydzień mieliśmy to samo prześcieradło z małą dziurką :( Obsługa miła, poza recepcją, gdzie pani sprawiała wrażenie zmęczonej każdym pytaniem. Nie wykazywała zainteresowania i chęci pomocy gościom. Głównym zadaniem animatora było zapędzanie gości do okolicznej dyskoteki. Animacje jakieś były dopiero wieczorem. Na basenie wystarczająca ilość leżaków (część gości spędzała czas nad morzem). Kiedy zepsuła się winda, czekaliśmy dobę na jej naprawę wchodząc przez ten czas na 3. piętro po schodach w drugim budynku. All inclusive (nazwane tak chyba tylko ze względu na pory posiłków) ? To chyba żart! Bufet w zasadzie niezmienny, zapełniony po najniższej linii oporu. Np. na obiad codziennie było spaghetti bolognese + druga wymienna opcja. Po powrocie na pewno przez min. miesiąc nie spojrzę na spaghetti. W barze do wyboru kawa/herbata, soki/woda, piwo/wódka/wino. Kiedy zapytaliśmy o inne alkohole, odpowiedziano nam że nie ma takiej możliwości - nawet za dopłatą. Wg nas ten hotel zasługuje co najwyżej na 3 *. To wstyd dla biura podróży TUI, które polecało ten hotel jako "sprawdzony przez TUI", niestety nie było nam dane poznać rezydentki. Jeśli spotkanie odbywa się w innym miejscu niż recepcja, to warto by było zamieścić taką informację na tablicy informacyjnej lub poinformować o tym fakcie obsługę recepcji.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, Magdalena K
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Bardzo przyjemny hotel , dla ludzi którzy nie oczekują luksusów i nie szukają dziury w całym. Jedzienie bardzo dobre każdy znajdzie coś dla siebie, obsługa miła uśmiechnięta, czysto i schludnie. Jestem zadowolony.

1  Dziękujemy, 93Kamilp93
Zrecenzowano: 29 lipca 2019

hotel położony bardzo blisko plaży, która jednak nie była tak do końca piaszczysta, polecam zabrać ze sobą odpowiednie buty :P w pobliżu hotelu można znaleźć dużo knajp restauracji i inne ciekawe lokale :) w hotelu była bardzo miła i uprzejma obsługa, pokoje były sprzątane codziennie.
Jeżeli chodzi o jedzenie to było dość monotonne ale za to był bardzo duży wybór, każdy znalazł coś dla siebie, oprócz śniadania obiadu kolacji, podawali też "słodki bufet" przed kolacją oraz dodatkowo coś na ciepło po obiedzie (burgery, frytki), także jedzenia było na prawdę dużo :D dla mnie największym minusem były łazienki... bardzo małe, ciasne i dość ciemne co sprawiało wrażenie, że są brudne gdzie w niektórych miejscach można było to zauważyć plus BARDZO duża liczba Rosjan przez co obsługa (nie tylko w hotelu ale też w okolicznych knajpach) zdecydowanie częściej mówiła po rosyjsku niż po angielsku co sprawiało problem np. podczas zamawiania drinków :( mało kto znał jakiekolwiek podstawy angielskiego co często powodowało nieporozumienia.
W ciągu dnia obsługa często namawiała do wspólnych gier i zabaw przy basenie lub na plaży a dodatkowo organizowali Dużo wieczornych atrakcji dla turystów w hotelu lub poza nim jak np. zorganizowanie wieczornego wyjścia do klubu.

Bardzo fajny hotel za dobrą cenę :)

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, 69 852