Alanya
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Hotel stosunkowo mały, składający się z dwóch budynków. Jeśli ktoś miał zakwaterowanie w drugim budynku, musiał za każdym razem przechodzić przez basen, żeby wydostać się z hotelu lub skorzystać z restauracji. Pokoje czyste, ale małe. Sprzątanie ograniczało się do umycia podłogi oraz uzupełnienia papieru toaletowego i butelki wody mineralnej. Przez cały tydzień mieliśmy to samo prześcieradło z małą dziurką :( Obsługa miła, poza recepcją, gdzie pani sprawiała wrażenie zmęczonej każdym pytaniem. Nie wykazywała zainteresowania i chęci pomocy gościom. Głównym zadaniem animatora było zapędzanie gości do okolicznej dyskoteki. Animacje jakieś były dopiero wieczorem. Na basenie wystarczająca ilość leżaków (część gości spędzała czas nad morzem). Kiedy zepsuła się winda, czekaliśmy dobę na jej naprawę wchodząc przez ten czas na 3. piętro po schodach w drugim budynku. All inclusive (nazwane tak chyba tylko ze względu na pory posiłków) ? To chyba żart! Bufet w zasadzie niezmienny, zapełniony po najniższej linii oporu. Np. na obiad codziennie było spaghetti bolognese + druga wymienna opcja. Po powrocie na pewno przez min. miesiąc nie spojrzę na spaghetti. W barze do wyboru kawa/herbata, soki/woda, piwo/wódka/wino. Kiedy zapytaliśmy o inne alkohole, odpowiedziano nam że nie ma takiej możliwości - nawet za dopłatą. Wg nas ten hotel zasługuje co najwyżej na 3 *. To wstyd dla biura podróży TUI, które polecało ten hotel jako "sprawdzony przez TUI", niestety nie było nam dane poznać rezydentki. Jeśli spotkanie odbywa się w innym miejscu niż recepcja, to warto by było zamieścić taką informację na tablicy informacyjnej lub poinformować o tym fakcie obsługę recepcji.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, Magdalena K
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Bardzo przyjemny hotel , dla ludzi którzy nie oczekują luksusów i nie szukają dziury w całym. Jedzienie bardzo dobre każdy znajdzie coś dla siebie, obsługa miła uśmiechnięta, czysto i schludnie. Jestem zadowolony.

1  Dziękujemy, 93Kamilp93
Zrecenzowano: 29 lipca 2019

hotel położony bardzo blisko plaży, która jednak nie była tak do końca piaszczysta, polecam zabrać ze sobą odpowiednie buty :P w pobliżu hotelu można znaleźć dużo knajp restauracji i inne ciekawe lokale :) w hotelu była bardzo miła i uprzejma obsługa, pokoje były sprzątane codziennie.
Jeżeli chodzi o jedzenie to było dość monotonne ale za to był bardzo duży wybór, każdy znalazł coś dla siebie, oprócz śniadania obiadu kolacji, podawali też "słodki bufet" przed kolacją oraz dodatkowo coś na ciepło po obiedzie (burgery, frytki), także jedzenia było na prawdę dużo :D dla mnie największym minusem były łazienki... bardzo małe, ciasne i dość ciemne co sprawiało wrażenie, że są brudne gdzie w niektórych miejscach można było to zauważyć plus BARDZO duża liczba Rosjan przez co obsługa (nie tylko w hotelu ale też w okolicznych knajpach) zdecydowanie częściej mówiła po rosyjsku niż po angielsku co sprawiało problem np. podczas zamawiania drinków :( mało kto znał jakiekolwiek podstawy angielskiego co często powodowało nieporozumienia.
W ciągu dnia obsługa często namawiała do wspólnych gier i zabaw przy basenie lub na plaży a dodatkowo organizowali Dużo wieczornych atrakcji dla turystów w hotelu lub poza nim jak np. zorganizowanie wieczornego wyjścia do klubu.

Bardzo fajny hotel za dobrą cenę :)

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, 69 852
Zrecenzowano: 8 lipca 2019

Jeśli chodzi o o jedzenie w tym hotelu to szału nie ma. Ciągle jest to samo, nie ma dużego wyboru i niestety nie należy do pysznych potraw. Basen nocą strasznie śmierdzi dosłownie "starymi skarpetkami". Dużo Ukraińców, którzy za grosz nie mają kultury i pewnie gdyby mogli to na stołówce by po stołach skakali. Pokoje są ok. Woda,do picia która powinna być dawania gościa codziennie jest wydawana co 3 albo wcale. Nie polecam tego hotelu. Ma bardzo dużo minusów.

Dziękujemy, KorneliaN52
Zrecenzowano: 4 lipca 2019

Pobyt w tym hotelu uważam za udany. Pokoje sprzątane codziennie. Jeżeli chodzi o jedzenie to każdy znajdzie coś dla siebie.Mnie akurat samkowalo Minusem tego hotelu jest mały basen. Ale ja wolę spędzać czas nad morzem, niż przy basenie. Do morza 5 minut spacerkiem. W pobliżu dużo sklepów i restauracji. Fajny, miejski hotel dla osób, którzy są świadomi, że wybierają hotel 3 gwiazdkowy, nie oczekującyh złotych klamek.

Termin pobytu: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Joagsa82