Zrecenzowano 16 września 2017 z urządzeń przenośnych

Napiszę tak
hotel oceniam na 5
Czystość na 5
Kuchnia 4- jedzenie było ok ale te desery raz że bez smaku dwa dzień w dzień to samo :(
Obsługę przy basenie oceniam
na 1. Ja rozumie że napiwki są mile widziane ale to jest ich praca i nawet jak tego napiwku nie dostaną to ja uważam że powinni być również mili no sory ale to ich wybór że mają taką robotę a nie inną i rozumie że mogą mieć dosyć turystów bądź są zmęczeni bo to koniec sezonu ale jeszcze nigdy z tak nie miłą obsługą sie nie spotkałam dobrze że kawę i soki stały obok i można było się samemu obsłużyć bo tak to niewiem czy bym coś tam piła...
W hotelu dostaje się 1 wodę na dzień.
Sejf jest płatny i jest to 1 € Za 1 dzień. Polecam trzymać liry i euro osobno ponieważ są bardzo podobne...
I badziej się opłaca płacić lirami taniej to wychodzi.
Obok hotelu znajduje się sklep Sok ceny niższe niż na rogu przy plaży.
Do plaży jest 2 minut. Leżaki są płatne jest to 1€ za osobę. Polecam odwiedzić biuro podróży które znajduje się na Głównej drodze ok 5 minut od hotelu. Na pewno dużo tanej niż u rezydenta.
Bardzo polecam *jeep safari!!!
Do Antalyi warto udać się Autobusem jeździ co chwilkę koszt to 3liry za osobę podjeżdża pod sam bazar ten największy jest we wtorek w piątek nie opłaca się tam jechać bo jest tylko bazar z jedzeniem... przy hotelu też się wystawiają jak się nie mylę w poniedziałek i czwartek. Warto się targowac i popytać na różnych straganach bo z tym jest różnie więc warto przejść do końca popytać i później wrócić.
Bardzo dużo Ruskich nie muszę tu chyba nic więcej dodawać ;)
Ps. Sprzedawcy są bardzo Ale to bardzo nachali w pozytywnym tego słowa znaczeniu ale jakby chciało się wszędzie wejść i coś kupić to trzeba by w lotka wygrać. Wyjazd oceniam na 4 dzięki moim przyjaciołom♡

Data pobytu: wrzesień 2017, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Anna B
Zrecenzowano 4 września 2017

W hotelu przebywaliśmy na przełomie lipca i sierpnia 2017 roku. Warunki w hotelu oceniam na bardzo dobre. Całkiem fajne jedzenie, obsługa hotelowa i animacje. Bardzo miły i sympatyczny animator Ahmet (sorki jeśli popełniłem literówkę w imieniu). Pokoje sprzątane rzetelnie, ręczniki wymieniane zgodnie z życzeniem.
Nieduży, ale czysty basen (cieplutka woda) ze sp.orą ilością leżaków i parasoli
Bar czynny do 23:30 - dziwne jedynie to, że po 23 wydawany jeden drink dla jednej osoby. Jakość alkoholi rzekłbym średnia (słabe piwo), barmani raczej w większości mili.
Restauracja - jedzenie całkiem dobre. Śniadania jak to śniadania ale każdy znajdzie dla siebie coś dobrego, standardowo najlepsze kolacje - ale brakowało mnie troszkę kolacji tematycznych tak jak to miało miejsce na Fuerteventura. Mili kelnerzy - kierownik restauracji wyglądał na "zmęczonego życiem" i nadskakiwał głównie klientom zza Buga (takie moje być może mało obiektywne odczucie).
Pokój, w którym przebywaliśmy całkiem całkiem. Duże podwójne łóżko, klimatyzacja, łazienka z prysznicem i malutki balkonik ze stolikiem i 2 krzesłami.
Plaża - wystarczyło przejść przez dość ruchliwą ulicę. Woda w morzu mega ciepła i słona. Minus plaża dość kamienista - dużo kamieni w wodzie (przydatne buty do wody). Leżaki w cenie 1 Euro - tanio. Miejsce plażowe przypisane do hotelu - góra 5 minut wolnego spacerku.
Całościowo pobyt oceniam bardzo dobrze. Turcy to ludzie mili i sympatyczni, natrętni na bazarach :( co niektórych może to męczyć. Jednak kolejny raz do Turcji na początku sierpnia nie polecę - jak dla mnie zdecydowanie za gorąco.
Największy minus - czas transferu z lotniska i z powrotem - 3,5 godz. (Masakra)
Rezydentka z biura TUI - sympatyczna i pomocna osoba. Polecam.
Podsumowując bardzo udany pobyt - tym bardziej, że poznaliśmy fajnych ludzi, których serdecznie pozdrawiamy z małżonką.

Data pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, Łukasz Ł
Zrecenzowano 22 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel super,pokoje czyste codziennie sprzatane .obsługa rewelacyjna,pyszne posiłki-bardzo mily i kompetentny szef restauracji...Polecam Polskie biuro podróży pana Jarka super wycieczki.Plaza bardzo blisko

Data pobytu: lipiec 2017, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, khanka2016
Zrecenzowano 22 czerwca 2017

Wybór hotelu Artemis Princess był strzałem w 10.! Byliśmy w terminie 10.06- 17. 06. 2017 r. Pogoda dopisywała każdego dnia, woda w basenie w hotelu - idealna, w morzu także .
Hotel czysty, zadbany, pokoje sprzątane co dzień + wymiana ręczników.Pokoje z balkonem, łazienką, (wc, prysznic, suszarka), lodówką, sejfem, szafą, tv, toaletką. Klimatyzacja działała bez zarzutu. Restauracja na 5 piętrze coś niesamowitego! Widoki cudne. Jedzenie bardzo urozmaicone, naprawdę KAŻDY znajdzie coś dla siebie. Do obiadu i kolacji dodatkowo można było wziąć wino, piwo. Na kolację/obiad na grillu był dodatkowo kebab, ryby. Basen główny nie był ogromny, ale wystarczało miejsca dla każdego, nawet można było pograć w piłkę. 2 mniejsze baseny przy barze. Obsługa baru bez zarzutu, ludzie młodzi, ale niestety pod ciągłym nadzorem managera baru (starszy od nich, niski). On psuł całą atmosferę przy barze - niestety. Ale to był tylko JEDYNY minus w tym hotelu :D Animator Ahmet - rewelacja. Ogólnie każdy pracownik hotelu był miły, zagadywał, uśmiechał się i starał mówić po polsku :D
Do plaży 2-3 min spacerkiem, widać ja z tarasu słonecznego w hotelu. Okolica spokojna, a jednocześnie z wieloma atrakcjami (sklepy, bary, restauracje). W poniedziałek i czwartek bazar niedaleko hotelu - o wiele lepsze ceny niż w okolicy :) warto zajrzeć też do marketu SOK(za meczetem) ceny o wiele niższe niż w okolicznych sklepikach, kolo hotelu sklep gdzie pracuje Polka. Przy plaży przystanek autobusowy, nr 1 i 101 jedzie do centrum Alanya. Polecamy wybrać się na wzgórze Kalesi - przepiękny widok, panorama całego miasta - czynne do 19 cena 15 lira za wejście. Na górę warto wjechać taksówką w kilka osób i trzeba się targować o cenę:D
Nasza ogólna ocena to 6- (z powodu managera baru:D ) ale poza nim nie mamy na co narzekać.
Polecamy wszystkim ten hotel! :)

• Data pobytu: czerwiec 2017, podróż z ukochaną osobą
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, Marta_k0t
Zrecenzowano 13 czerwca 2017

Hotel przyjazny, piękne widoki podczas posiłków w restauracji na 5 piętrze. W poniedziałek i czwartek bazar niedaleko hotelu gdzie można zakupić pamiątki oraz warzywa i owoce. W poniedziałek, środę i czwartek wieczorne animacje. W maju przy basenie nie było problemu z leżakami. Na plaży również (jeden leżak 1 euro). Od razu po przyjeździe polecam skorzystać z hammanu który sprawi że wasza skóra będzie gładka a opalenizna utrzyma się dłużej;) Niedaleko hotelu market Sok gdzie można zrobić zakupy w normalnych cenach. Naprzeciw hotelu Cafe Diva gdzie można wypić turecką kawę, zjeść coś konkretnego i porozmawiać z miłym właścicielem:) Dla lubiących wycieczki rowerowe polecam drogę wzdłuż rzeki prowadzącej do zapory.

• Data pobytu: maj 2017, podróż z ukochaną osobą
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl