“Bardzo przyjemny hotel.”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 8 dodatkowych witryn!
Artemis Princess
Miejsce nr 67 wśród 373 hoteli w Alanii
Zrecenzowano 4 września 2017

W hotelu przebywaliśmy na przełomie lipca i sierpnia 2017 roku. Warunki w hotelu oceniam na bardzo dobre. Całkiem fajne jedzenie, obsługa hotelowa i animacje. Bardzo miły i sympatyczny animator Ahmet (sorki jeśli popełniłem literówkę w imieniu). Pokoje sprzątane rzetelnie, ręczniki wymieniane zgodnie z życzeniem.
Nieduży, ale czysty basen (cieplutka woda) ze sp.orą ilością leżaków i parasoli
Bar czynny do 23:30 - dziwne jedynie to, że po 23 wydawany jeden drink dla jednej osoby. Jakość alkoholi rzekłbym średnia (słabe piwo), barmani raczej w większości mili.
Restauracja - jedzenie całkiem dobre. Śniadania jak to śniadania ale każdy znajdzie dla siebie coś dobrego, standardowo najlepsze kolacje - ale brakowało mnie troszkę kolacji tematycznych tak jak to miało miejsce na Fuerteventura. Mili kelnerzy - kierownik restauracji wyglądał na "zmęczonego życiem" i nadskakiwał głównie klientom zza Buga (takie moje być może mało obiektywne odczucie).
Pokój, w którym przebywaliśmy całkiem całkiem. Duże podwójne łóżko, klimatyzacja, łazienka z prysznicem i malutki balkonik ze stolikiem i 2 krzesłami.
Plaża - wystarczyło przejść przez dość ruchliwą ulicę. Woda w morzu mega ciepła i słona. Minus plaża dość kamienista - dużo kamieni w wodzie (przydatne buty do wody). Leżaki w cenie 1 Euro - tanio. Miejsce plażowe przypisane do hotelu - góra 5 minut wolnego spacerku.
Całościowo pobyt oceniam bardzo dobrze. Turcy to ludzie mili i sympatyczni, natrętni na bazarach :( co niektórych może to męczyć. Jednak kolejny raz do Turcji na początku sierpnia nie polecę - jak dla mnie zdecydowanie za gorąco.
Największy minus - czas transferu z lotniska i z powrotem - 3,5 godz. (Masakra)
Rezydentka z biura TUI - sympatyczna i pomocna osoba. Polecam.
Podsumowując bardzo udany pobyt - tym bardziej, że poznaliśmy fajnych ludzi, których serdecznie pozdrawiamy z małżonką.

Data pobytu: sierpniu 2017
Dziękujemy, Łukasz Ł

Zrecenzowano 22 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel super,pokoje czyste codziennie sprzatane .obsługa rewelacyjna,pyszne posiłki-bardzo mily i kompetentny szef restauracji...Polecam Polskie biuro podróży pana Jarka super wycieczki.Plaza bardzo blisko

Data pobytu: lipcu 2017, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, khanka2016
Zrecenzowano 22 czerwca 2017

Wybór hotelu Artemis Princess był strzałem w 10.! Byliśmy w terminie 10.06- 17. 06. 2017 r. Pogoda dopisywała każdego dnia, woda w basenie w hotelu - idealna, w morzu także .
Hotel czysty, zadbany, pokoje sprzątane co dzień + wymiana ręczników.Pokoje z balkonem, łazienką, (wc, prysznic, suszarka), lodówką, sejfem, szafą, tv, toaletką. Klimatyzacja działała bez zarzutu. Restauracja na 5 piętrze coś niesamowitego! Widoki cudne. Jedzenie bardzo urozmaicone, naprawdę KAŻDY znajdzie coś dla siebie. Do obiadu i kolacji dodatkowo można było wziąć wino, piwo. Na kolację/obiad na grillu był dodatkowo kebab, ryby. Basen główny nie był ogromny, ale wystarczało miejsca dla każdego, nawet można było pograć w piłkę. 2 mniejsze baseny przy barze. Obsługa baru bez zarzutu, ludzie młodzi, ale niestety pod ciągłym nadzorem managera baru (starszy od nich, niski). On psuł całą atmosferę przy barze - niestety. Ale to był tylko JEDYNY minus w tym hotelu :D Animator Ahmet - rewelacja. Ogólnie każdy pracownik hotelu był miły, zagadywał, uśmiechał się i starał mówić po polsku :D
Do plaży 2-3 min spacerkiem, widać ja z tarasu słonecznego w hotelu. Okolica spokojna, a jednocześnie z wieloma atrakcjami (sklepy, bary, restauracje). W poniedziałek i czwartek bazar niedaleko hotelu - o wiele lepsze ceny niż w okolicy :) warto zajrzeć też do marketu SOK(za meczetem) ceny o wiele niższe niż w okolicznych sklepikach, kolo hotelu sklep gdzie pracuje Polka. Przy plaży przystanek autobusowy, nr 1 i 101 jedzie do centrum Alanya. Polecamy wybrać się na wzgórze Kalesi - przepiękny widok, panorama całego miasta - czynne do 19 cena 15 lira za wejście. Na górę warto wjechać taksówką w kilka osób i trzeba się targować o cenę:D
Nasza ogólna ocena to 6- (z powodu managera baru:D ) ale poza nim nie mamy na co narzekać.
Polecamy wszystkim ten hotel! :)

• Data pobytu: czerwcu 2017, podróż z ukochaną osobą
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, Marta_k0t
Zrecenzowano 13 czerwca 2017

Hotel przyjazny, piękne widoki podczas posiłków w restauracji na 5 piętrze. W poniedziałek i czwartek bazar niedaleko hotelu gdzie można zakupić pamiątki oraz warzywa i owoce. W poniedziałek, środę i czwartek wieczorne animacje. W maju przy basenie nie było problemu z leżakami. Na plaży również (jeden leżak 1 euro). Od razu po przyjeździe polecam skorzystać z hammanu który sprawi że wasza skóra będzie gładka a opalenizna utrzyma się dłużej;) Niedaleko hotelu market Sok gdzie można zrobić zakupy w normalnych cenach. Naprzeciw hotelu Cafe Diva gdzie można wypić turecką kawę, zjeść coś konkretnego i porozmawiać z miłym właścicielem:) Dla lubiących wycieczki rowerowe polecam drogę wzdłuż rzeki prowadzącej do zapory.

• Data pobytu: maju 2017, podróż z ukochaną osobą
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, monkos09
Zrecenzowano 2 czerwca 2017

Lokalizacja bardzo dobra...Do morza chyba z 200 m....spacerkiem..Plaża płatna za leżak i parasol 1 euro..Piaseczek nieco żwirowaty a do wody warto mieć buciki...Ale można znależć miejsca gdzie wejdzie się w miarę bez trudu...Niestety nie ma przekąsek nad morzem dla tego hotelu i to jest minus...Sam hotel bardzo i to bardzo czysty...Panie sprzątające przemiłe...zostawiając 1 dolara zastawałeś swoje łóżko skąpane w płatkach kwiatów...miłe...Jedzenie fajne..ale po tygodniu nieco nudzi i mało urozmaicone...ale za te pieniądze nie ma czego więcej wymagać....Myślę że każdy znajdzie coś dla siebie.... przy basenie nigdy nie brakowało miejsc .Fajna opcja po po jednej stronie basenu był cień a po drugiej słońce a po południu odwrotnie..Bar przy basenie i przekąski...Przekąski to frytki i burgery..Malutki burgerek w wielkiej bułce,ale niewymagającym wystarczały tylko frytki...Po południu kawka i trochę ciasta...Panowie w barze bardzo senni...Pod koniec pobytu jak ich zagadałeś pojawiał się uśmiech na ich twarzach..Najsympatyczniejszym młodym chłopcem był chłopak który miał kontuzję ręki i miał ją zabandażowaną...ale mimo tego zawsze był uśmiechnięty i miły...Robienie drinków chyba należało od humoru obsługujących...Napatrzyłam się na robienie drinków gościom z Rosji...tam nie żałowano...Plusem jest to że do obiadów i kolacji można było wziąć winko,piwo lub jak zaobserwowałam nawet anyżówkę gdzie nieczęsto się zdarza..Jeżeli chodzi o zakupu to polecam sklepik rodzinny.Wychodząc z hotelu kierujmy sie na lewo,potem w ulicę w lewo.Po lewej stronie są ciuszki gdzie obsługuje Polka i tam są fajne rabaty..trzeba się targować...i dalej po 50 metrach po prawej stronie gdzie maja wszystko super sklepik prowadzony przez wspaniałą Rodzinę .Naprawdę polecam.Zwłaszcza chłopak którego nazwaliśmy "Ronaldo"/bo podobny bardzo/.Nie nachalni,doradzą,idą na rękę i można z nimi ceny naprawdę uzgodnić na własnych warunkach..Przemili...Czy kupisz czy nie,zawsze uśmiechnięci...Ogólnie bardzo fajny pobyt...Ale!!!Wzięliśmy lepszy pokój.Pokój super..bez zastrzeżeń..ale od 7.30 restauracja na dachu zaczynała działać a my mieliśmy pokój na 4tym piętrze pod restauracją...nie życzę nikomu tego szurania krzesłami i jazdy wózkami .zbierającymi naczynia nad ranem i w ciągu dnia gdy byłeś w pokoju...Chciałam to reklamować w biurze ale mąż mnie od tego odwiódł bo ma dobre serce.żeby nie moje koreczki do uszu byłoby nie wesoło...Nie bierzcie 4 piętra pod restauracją...straszne doświadczenie...Ale widoki z tej restauracji niezapomniane...Chodżcie do drugiej części restauracji gdzie jest przyjemnie i widoki są zachwycające..i jak najpóżniej..Kiedy restauracja się wyludni ,nawet 20 min.przed końcem zamknięcia..to nam wystarczało na posiłek za to mogliśmy posiedzieć po szybkiej kolacyjce z lampką wina w ręce i podziwiać widoki z jej perspektywy to na morze to na góry...Jak w najlepszej knajpie...Mimo wszystko polecam...Za te pieniązki...

Wskazówka dotycząca pokojów: Nie brać pokoju niby lepszego ale na 4tym pietrze pod restauracją Nie brać lepszego pokoju na c...
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: maju 2017, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, wewka
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Alanya)
w odległości 0,2 km
Grand Atilla Hotel
Nr 63 z 373 w lokalizacji Alanya
Liczba recenzji: 148
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Artemis Princess? Podziel się wrażeniami!

Artemis Princess — dodatkowe informacje

Adres: Oba Gol Mevki Dadaslar Cad. No:13, Alanya 07100, Turcja
Lokalizacja: Turcja > Tureckie Wybrzeże Morza Śródziemnego > Antalya > Alanya
Udogodnienia:
Bar/salon Plaża Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Restauracja Basen Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
Styl hotelu:
Nr20 wśród hoteli dla rodzin w miejscowości Alanya
Nr20 wśród romantycznych hoteli w miejscowości Alanya
Nr53 wśród hoteli na plaży w miejscowości Alanya
Nr53 wśród luksusowych hoteli w miejscowości Alanya
Zakres cen: 58 zł–460 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:4-gwiazdkowy — Artemis Princess 4*
Liczba pokoi: 119
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Hotels.com, Booking.com, TripOnline SA i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Artemis Princess. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
Artemis Princess Alanya
Artemis Princess Hotel Alanya

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?