Alanya
Zrecenzowano: 14 września 2019

Po raz pierwszy mieliśmy okazję spędzać wakacje w hotelu miejskim. Nasze pierwsze wrażenia są bardzo pozytywne. Hotel usytuowany przy głównej ulicy Alanyi - bulwarze Ataturka, skąd mieliśmy wszędzie blisko: nad morze, portu oraz pozostałych atrakcji miasta. Plaża hotelowa zlokalizowana przy plaży Kleopatry, która na pierwszy rzut oka przepiękna, miała jednak pewne minusy. Po pierwsze wchodząc do wody bardzo szybko nie było gruntu, natomiast dno - kamieniste, niezbyt przyjemne dla stóp. Jednakże przecudne widoki na plaży rekompensowały te niedogodności. Jeżeli chodzi o hotel, to pokój wraz z łazienką spełnił nasze oczekiwania. Codziennie sprzątany wraz z wymianą ręczników, które nosiły ślady zużycia. Bardzo dobrze działająca klimatyzacja oraz balkon wychodzący na główną ulicę i skrawek morza. Wyżywienie - posiadaliśmy ofertę all inclusive to powiem szczerze, jedliśmy już w lepszych hotelach, ale głodni nie chodziliśmy. Jeżeli chodzi o pool bar to tu sytuacja miała się znacznie gorzej: oferta all inclusive sprowadzała się do frytek, makaronu i hamburgerów, które były gumowe i zimne. Ta oferta żywieniowa była codziennie identyczna. Basen hotelowy mały, leżaki zajęte od wczesnych godzin porannych. Bar na plaży - to mimo oferty all inclusive poza kawą serwowaną bezpłatnie (niezbyt dobrą), wszystko było odpłatne. Na dużą pochwałę zasługuje obsługa. Począwszy od recepcji, skończywszy na kelnerach. Obsługa pomocna, przyjazna i sympatyczna. Będąc w takim hotelu usytuowanym w centrum miasta należy liczyć się z tym, iż będzie raczej głośno od strony ulicy oraz znajdujących się tam restauracji. Hałas, gwar i muzyka dobiegała do nas do godziny 1. Podsumowując, wakacje bardzo udane, hotel mimo paru uwag zasługuje na odwiedzenie, myślę, że mogłabym odwiedzić go po raz kolejny. Jeżeli chodzi o panią rezydent z TUI - chyba był to najsłabszy element z naszego tygodniowego pobytu.

1  Dziękujemy, joanna143209
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Alaiye Kleopatr... H, Ön Büro Müdürü, Alaiye Kleopatra HotelOdpowiedź udzielona 1 tydzień temu

Dear Joanna,

Thank you to choose our Alaiye Kleopatra Hotel for your accommodation again.
We wish you had a nice holiday here. We would be very happy to welcome you at our hotel again.

Zrecenzowano: 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel spełnił wszystkie oczekiwania. Czysto, pokoje sprzątane codziennie, świetne jedzenie i doskonała obsługa. Barmani i kelnerzy rewelacja, czytają niemal w myślach i bardzo się starają aby goście byli zadowoleni. Super lokalizacja, blisko do plaży i do centrum. Świetny basen z barem. Jedyny minus to brak all inclusive na plaży. Reszta bez zarzutu.

Dziękujemy, Wander250375

Dear Guest,

Zrecenzowano: 26 lipca 2019

Hotel Alaiye Kleopatra to super wybór, jeżeli liczysz na udany wakacje. Hotel położony jest w samym centrum miasta, otoczony licznymi restauracjami, sklepami, zaledwie kroków od przepięknej plaży Kleopatry.
Odnośnie samej plaży, to leżaki na plaży hotelowej są płatne dodatkowo, w recepcji hotelu można je wykupić taniej, niż bezpośrednio z baru na plaży.
Pokoje nie są może super przestronne, ale czyste, sprzątane codziennie i elegancko urządzone. W całym hotelu jest dostępne bezpłatne Wifi, warto jednak wspomnieć że nie działa zbyt szybko.
Restauracja jest położona na najwyższym piętrze, dzięki czemu poza wyśmienitym jedzeniem można rozkoszować się wspaniałymi widokami, na miasto lub wybrzeże.
Serwowane menu jest urozmaicone, poza typowo europejskimi daniami wplatane są dania kuchni tureckiej takie jak kofta, szaszłyki, grilowane ryby. Duży wybór znakomitych deserów.
Obsługa hotelu zawsze pomocna i uśmiechnięta.
Jedynym minusem w hotelu są jego niektórzy goście- leżaki przy basenie były zajmowane już od 7 rano porozrzucanymi ręcznikami, pomimo że znaczną część dnia owi "rezerwujący" zupełnie z nich nie korzystali.
Gorąco polecam Wam hotel Alayie Kleopatra, i sama z przyjemnością do niego powrócę jeśli tylko nadarzy się taka okazja :)!
Dziękujemy za wspaniały wypoczynek :)

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Małgorzata W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Alaiye Kleopatr... H, Ön Büro Müdürü, Alaiye Kleopatra HotelOdpowiedź udzielona 4 sierpnia 2019

Dear Malgorzata,

Zrecenzowano: 15 lipca 2019

Hotel który odwiedziliśmy ze znajomymi w lipcu 2019 jest w centrum miasta czyli wszystko pod ręką,bary sklepy itp. Pokoje w sam raz , sprzątane codziennie,zresztą w całym hotelu jest czysto.Jedzenie jak dla mnie super,napoje oraz alkohol bez zarzutu, basen wystarczył a do plaży blisko. Jednak największą zaletą hotelu są pracownicy. Pierwszy raz spotkałem się z taką życzliwością, a uśmiechy nie znikały z twarz. Dziękujemy Wam!

1  Dziękujemy, slawek72

Dear Guest,

Zrecenzowano: 14 lipca 2019

Gościliśmy w tym hotel z grupą 5 osób. Wszyscy podzielamy tę opinię hotel bardzo ładny , czysty, (sprzątany codziennie, również z wymianą ręczników) łóżka wygodne, pokoje przestronne my akurat mieliśmy pokój z bocznym widokiem na morze na 6 piętrze , (poniżej widoku morza byśmy nie ujrzeli, gdyż zasłaniały by budynki i palmy), drugi pokój był również z widokiem na morze, oraz basen. klimatyzacja w pokoju bardzo wydajna. Najważniejszym atutem tego hotelu jest obsługa - po prostu WSPANIAŁA, PRZEMIŁA uwijającą się jak w ukropie, aby gościom niczego nie zabrakło, Pozdrawiam wszystkich :) Alkohole do bólu , jedzenie również bardzo dobre i w dowolnej ilości, każdy znajdzie coś dla siebie. W hotelu dostępne również masaże , spa itp. Do plaży dosłownie parę kroków, przepiękna , czysta. Woda cieplutka przejrzysta jedynym minusem może być fakt, że szybko nie ma gruntu . Wszelkie sporty wodne, oraz loty na spadochronie dostępne na plaży. Okolica czysta (palmy , kwiaty) z dużą ilością sklepów , straganów gdzie można kupić dosłownie wszystko :) nie da się przejść obojętnie obok sprzedawców zagadują i jak wejdziesz do sklepów to ciężko jest wyjść , aby nic u nich nie kupić ( nie wszystkim mogą podobać się ciągłe zaczepki jednak ogólnie Turcy bardzo mili i przyjaźni) . Polecam wycieczki zakupione na mieście dużo taniej (trzeba się targować na każdym kroku), my byliśmy na raftingu "MEGA RAFTING" - super przeżycia.
Podsumowując, gorąco polecam ten hotel wszystkim.
Do następnego razu :)

Dziękujemy, Rafał G