Alanya

Fajna jaskinia

Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019
maciejb939
Wrocław, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 345)

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Super jaskinia z dwoma korytarzami (krótszym i dłuższym). Mieliśmy szczęście że jak wchodziliśmy było prawie pusto więc można było się spokojnie porozglądać. Jeziorko na końcu magiczne!

Dziękujemy, MonikaW3826
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Gorąco polecam odwiedzić tą jaskinię. Trasa wewnątrz nie jest specjalnie długa (350m). Ścieżka bardzo dobrze przygotowana, wygodnie się spaceruje. Widoki wewnątrz zachwycają. Polecam tą atrakcję.

Dziękujemy, maciejb939
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Jaskina jest przepiękna .Przepiękne widoki, jak się wchodzi do jaskini to zapiera oddech od wrażenia. Niesamowite i nie zapomniane wrażenia. Polecam każdemu kto będzie w Turcji odwiedzić to miejsce. Polecam

Dziękujemy, Pani Z
Zrecenzowano: 27 lipca 2019

W opiniach Jaskinia Dim Cave, która jest przepiękna i naprawdę olbrzymia, jest często mylona z malutką jaskinią znajdującą się tuż przy plaży Kleopatry w centrum Alanyi.
Dim Cave jest położona w górach Taurus, oddalona kilka kilometrów od miasta. Jak informował nas przewodnik to największa z jaskiń w rejonie Alanii.
W środku czeka na nas odrobina wytchnienia od upału- ponieważ temperatura jest znacznie niższa niż na zewnątrz.
Cała jaskinia jest znakomicie zagospodarowana, są podesty po których można bezpiecznie się przemieszczać oraz niesamowite oświetlenie.
W środku czeka nas do pokonania sporo schodów, więc odradzam rodzinom z dziećmi w wózkach.
Przed wejściem do jaskini piękne balkony widokowe, z bajeczną panoramą na góry Taurus. Jaskinia zrobiła na nas spektakularne wrażenie, polecam Wam odwiedzenie tego miejsca.

Dziękujemy, Małgorzata W
Zrecenzowano: 25 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Nieduża jaskinia przy samej plaży.. Ładna.. Można zajrzeć kiedy chce się odpocząć od temperatury na zewnątrz..

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, 215januszk