Zrecenzowano: 10 września 2019

Byłam 3 raz w Turcji, w tym 2 w 5* hotelu. Ten jednak zasługuje na 4. Hotel ogólnie w porządku. Dużo Rosjan i obsługa głównie na nich skierowana, pokoje czyste i nowoczesne (nie wiem jak bungalowy). Pokoje sprzątane codziennie, zmieniane ręczniki i pościel, dokładana woda oraz coca cola (oryginalna w butelce) i soczki w kartoniku. ciekawe animacje w ciągu dnia i wieczorem - animatorzy rewelacyjni, piana party w basenie, śmieszne zawody dla dorosłych, mini disco dla dzieci. Hotel jednak posiada ogromny Minus, a mianowicie to brak miejsc w restauracji, zimne posiłki i na prawdę kiepski wybór, gdzie na jedzenie raczej nie narzekam. O godzinie 18.30 przed kolacja czekają tłumy Rosjan, którzy wręcz biegną jak otwierają drzwi stołówki, kelnerzy nie nadążają ze sprzątaniem - zdarzało się, Że na stołach nie było sztućców, trzeba się było upominać, stoliki zawalone brudnymi naczyniami, a do tego brak talerzy!
Wracając do jedzenia - co drugi dzień wątróbka albo na obiad albo na kolacje. Mały wybór dań mięsnych, ryby, które miały same ości, kurczak to małe skrzydełka, gdzie nie było co obgryzać, a jak się pojawiło mięso w sosie zostawał sam sos i warzywa. Spaghetti prosto z patelni było nawet zimne! Także kuchnie można byłoby poprawić. I kolejna sprawa to brak miejsc na płazy i przy basenie. Ręczniki leżały cały dzień albo na jednym albo na drugim, w ludzi brak, ale to chyba normalne za granica ;)
Ogolnie hotel ma fajne położenie, blisko do bazarów, a do Alanyi można jechać dormuszem (2€/$). do Side tez warto (najpierw do Manavgatu i z niego do Side).
Jestem zadowolona z wakacji, ale nie wróciłabym już do tego hotelu

Dziękujemy, Paula B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Club K, Halkla İlişkiler Müdürü, Meridia Beach HotelOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dear Guest,

We would like to thank you for your nice words &hope to see and host you once again Meridia Beach ,

Best Regards,

Guest Relations Manager

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pobyt w hotelu Meridia oceniam pozytywnie. Mile spędzony czas, przyjemny basen z bezpośrednim dostępem do morza. Hotel dla rodzin mało wymagających. Ograniczenia jeżeli chodzi napoje europejskie alkohole, prawdziwa kawa są extra płatne. Ogólna ocena pozytywna.

1  Dziękujemy, lola0074
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Świetna infrastruktura hotelu, wszystko świetnie zlokalizowane, hotel,baseny,bary,plaża. Blisko bazary. Wspaniali animatorzy, codziennie mini disco dla dzieci i rozrywka dla wszystkich. Najlepsze to piana party w basenie i beach party!!! Dobre jedzenie w ogromnych ilościach. Bardzo miła obsługa. W hotelu głównie Polacy i Rosjanie i przyjazna atmosfera.
Polecam!

1  Dziękujemy, AgnieszkaM487
Zrecenzowano: 10 lipca 2019

Pobyt w hotelu oceniamy bardzo pozytywnie, hotel po remoncie pokoje czyste, sprzątane codziennie, obsługa bardzo miła, pomocna. Dużo Rosjan ale bardzo miło byliśmy zaskoczeni ilością turystów z Polski. Animatorzy starali się urozmaicić odpoczynek różnymi zajęciami dla dorosłych jak i dla dzieci. Teren hotelu super dużo zieleni blisko do plaży, jeśli chodzi o plażę to proponuję buty do wody gdyż jest kamienista. Polecam hotel napewno pobyt będzie udany. Dziękujemy Meridia Beach Hotel za super wakacje i niezapomniany super spędzony czas.❤️

Dziękujemy, Jaaa1234
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 358587, Halkla İlişkiler Müdürü, Meridia Beach HotelOdpowiedź udzielona 23 lipca 2019

Dear Guests,

Thank you for choosing our lovely hotel Meridia Beach,
We are happy that you spend a nice time here ,
We wish to see you again in our family,
Thank you for a nice review

Best Regards
Hotel Management

Zrecenzowano: 8 lipca 2019

Wykupiliśmy wakacje w tym hotelu w pokojach Two bedrooms typu Club. To jest masakra. Nie sprzątali nam wcale, nie wynosili śmieci nie wymieniali ręczników przez 4 dni. Mimo interwencji u guest relation i w recepcji. Dopiero interwencja u menedżera hotelu pomogła. Płac zabaw nieczynny, o wifi w ogóle zapomnijcie, musieliśmy kupić kartę sami, hotel może odnowiony ale tylko w głównej części. Posiadam zdjęcia jak naprawdę wszystko jest stare i brudne. Nie korzystaliśmy w ogóle z balkonu bo obrzydzenie. Wokół tez teren zaniedbany bardzo. Dla personelu liczy się tylko główny budynek gdzie nawet podobno płatki róż rozsypują na łóżkach a my pomimo bardzo wysokiej ceny za 5 gwiazdek mieliśmy brudno i wszystko przestarzałe. I jeszcze jedno wszystko jest po rosyjsku wszystkie animacje nikttu nie mówi po angielsku nawet w recepcji jest problem z tym.

Wskazówka dotycząca pokoi: Tylko nie poza głównym budynkiem bo wszystko stare i brudne
1  Dziękujemy, BeataArmata

Dear Guests,

Thank you for a review about our hotel Meridia Beach,
We very upset that you wrote negative review ,because in our hotel we have Reception and Guest Relations department ,which take care about requests and opinions ,but you didnt came to us .
İn hotel Entertaiment Team ,can speak 4 languages ,English,German and Russian also Turkish,
We hope you will come again and give us a chance to serve you and be our guest .

Best Regards.
Hotel Management