Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pobyt w hotelu Meridia oceniam pozytywnie. Mile spędzony czas, przyjemny basen z bezpośrednim dostępem do morza. Hotel dla rodzin mało wymagających. Ograniczenia jeżeli chodzi napoje europejskie alkohole, prawdziwa kawa są extra płatne. Ogólna ocena pozytywna.

1  Dziękujemy, lola0074
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Świetna infrastruktura hotelu, wszystko świetnie zlokalizowane, hotel,baseny,bary,plaża. Blisko bazary. Wspaniali animatorzy, codziennie mini disco dla dzieci i rozrywka dla wszystkich. Najlepsze to piana party w basenie i beach party!!! Dobre jedzenie w ogromnych ilościach. Bardzo miła obsługa. W hotelu głównie Polacy i Rosjanie i przyjazna atmosfera.
Polecam!

1  Dziękujemy, AgnieszkaM487
Zrecenzowano: 10 lipca 2019

Pobyt w hotelu oceniamy bardzo pozytywnie, hotel po remoncie pokoje czyste, sprzątane codziennie, obsługa bardzo miła, pomocna. Dużo Rosjan ale bardzo miło byliśmy zaskoczeni ilością turystów z Polski. Animatorzy starali się urozmaicić odpoczynek różnymi zajęciami dla dorosłych jak i dla dzieci. Teren hotelu super dużo zieleni blisko do plaży, jeśli chodzi o plażę to proponuję buty do wody gdyż jest kamienista. Polecam hotel napewno pobyt będzie udany. Dziękujemy Meridia Beach Hotel za super wakacje i niezapomniany super spędzony czas.❤️

Dziękujemy, Jaaa1234
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 358587, Halkla İlişkiler Müdürü, Meridia Beach HotelOdpowiedź udzielona 23 lipca 2019

Thank you for choosing our lovely hotel Meridia Beach,
We are happy that you spend a nice time here ,
We wish to see you again in our family,
Thank you for a nice review

Best Regards

Zrecenzowano: 8 lipca 2019

Wykupiliśmy wakacje w tym hotelu w pokojach Two bedrooms typu Club. To jest masakra. Nie sprzątali nam wcale, nie wynosili śmieci nie wymieniali ręczników przez 4 dni. Mimo interwencji u guest relation i w recepcji. Dopiero interwencja u menedżera hotelu pomogła. Płac zabaw nieczynny, o wifi w ogóle zapomnijcie, musieliśmy kupić kartę sami, hotel może odnowiony ale tylko w głównej części. Posiadam zdjęcia jak naprawdę wszystko jest stare i brudne. Nie korzystaliśmy w ogóle z balkonu bo obrzydzenie. Wokół tez teren zaniedbany bardzo. Dla personelu liczy się tylko główny budynek gdzie nawet podobno płatki róż rozsypują na łóżkach a my pomimo bardzo wysokiej ceny za 5 gwiazdek mieliśmy brudno i wszystko przestarzałe. I jeszcze jedno wszystko jest po rosyjsku wszystkie animacje nikttu nie mówi po angielsku nawet w recepcji jest problem z tym.

Wskazówka dotycząca pokoi: Tylko nie poza głównym budynkiem bo wszystko stare i brudne
1  Dziękujemy, BeataArmata

Thank you for a review about our hotel Meridia Beach,
We very upset that you wrote negative review ,because in our hotel we have Reception and Guest Relations department ,which take care about requests and opinions ,but you didnt came to us .
İn hotel Entertaiment Team ,can speak 4 languages ,English,German and Russian also Turkish,
We hope you will come again and give us a chance to serve you and be our guest .

Best Regards.

Zrecenzowano: 3 lipca 2019

Gdy przyjechaliśmy, hotel dopiero co zaczynał się rozwijać. Pierwszego dnia nas nie powalił, jedzenie średnie, ale z dnia na dzień było coraz lepiej. Mają przepyszne ciasta to muszę przyznać. Pokoje czyste, sprzątane codziennie lecz pościel nie została przebrana w ciągu wyjazdu ani raz. Basen nie za duży nie za mały, zjeżdżalnie super, bary jak na początek bardzo dobrze. Minusem było to że woda była zamykana na noc w lodówkach(przy barach). Animacje się powtarzały niekiedy ale można to wybaczyć bo potrafili zabawić ludzi. Wieczorne show zadowalające. Hotel dobry dla osób które zaczynają przygode z podróżowaniem. Nie jest zły, niestety nie przypasował mojej rodzinie, za to czas bardzo miło spędzony zawsze było co robić. Widoki piękne, polecam wieczorem udać sie na bazary które są w okolicy. Ps. W hotelu Mają przepsyszne lody, można jesc do woli ❤

Dziękujemy, Mia K

Thank you for choosing our hotel Meridia Beach ,
We are happy that you spend a nice holiday,
See you again .

Best Regards ,