Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Uważajcie!!! Ten hotel nie zasługuje na 4gwiazdki nawet 2ciezko dać. Obsługa fatalna, nic nie ma, a to co w opisie hotelu to nie pokrywa się z faktem. Obsługa jakby mogła to by biła. Czułam się jak w obozie a dzieci cały czas płakały. Basen maleńki, jedzenie to samo (nie dla dzieci) z obiadu resztki podawane na kolację i śniadanie. Napoje ciągle się kończyły, zjeżdżalnie działają 4godz na dzień. Zero animacji dla dzieci. Zero siłowni, windy wiecznie zepsute, na stołówce brak klimy, obsługa mówi tylko po turecku i rosyjsku, manager wylicza wam drinki.

Dziękujemy, Kasik80
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

MASAKRA!!!! Moi Drodzy, w ogóle nie patrzcie w stronę tego hotelu. Najgorsze nasze wakacje. Na stronie napisane 4 bary - śmiech jakiś. Niby 4 dystrybutory z napojami, gdzie w każdym miało być po 5 soków. W każdym dystrybutorze leciał jeden sok, z reszty soków leciała woda. W ekspresie do kawy trudno było wziąć kawę late, ponieważ przeważnie zamiast mleka leciała woda. Zamiast przekąsem były przekrojone czerstwe bułki, w środku ze spalonym czymś w rodzaju mięsa z kawałkiem ogórka czy pomidora. Jedzenie obrzydliwe. W blachy powkładane pozostałości z innych posiłków, przykryte dla niepoznaki serem i zapieczone. Fuj. Miniklub , plac zabaw, animacje dla dzieci - następny śmiech. Nic z tych rzeczy. Dla dzieci tylko basen i zjeżdżalnie działające bardzo krótko. Siłownia - przez 12 dni pobytu nieczynna. All inclusive - to dopiero żenada. Non stop kłótnie z barmanem i menadżerem, że jak chcę wziąć trzy kubki piwa, to mi się to należy jak psu miska, ale tu zasady są inne. Jeden kubek - jedna osoba i na damo tłumaczenia, że jest nas na leżakach 12 osób. Barman stoi ze mną i z daleka liczy osoby czy aby napewno jest nas 12. Kilka osób z nas w basenie i dał 6. Następny raz to samo. Czuliśmy się jakbyśmy żebrali o to iwo, za które przecież zapłaciliśmy wykupując opcję all inclusive. Najczęstszym słowem w tym hotelu było słowo „FINISH”. Finish wódka, fiinish piwo, finish fanta, finish mleko itd. Najciekawszy jest koniec. Kiedy 4 dni przed końcem naszego pobytu w owym przybytku nasze reklamacje dotarły do hotelu, hotel postanowił nas wyrzucić. Przyjechała pani rezydent i wykrzyczała, że hotel stwierdził, że żle się zachowujemy, więc hotel postanowił nas usunąć. Przyznam, że śmiesznie to brzmi, ale nie było nam do śmiechu. Po uruchomieniu wszelkich możliwych telefonów pani rezydent zmiękła i zaczęła nas przepraszać, ale co przeżyliśmy tego dnia to nasze. Kochani pisać można by naprawdę jeszcze długo. Mijacie ten hotel z daleka. Szczerze nie polecam.

1  Dziękujemy, 12osob
Zrecenzowano: 27 maja 2019

Zostałam uderzona przez obsługę, bo byłam sama i moi przyjaciele wcześniej wrócili do domu. Obsługa niewykwalifikowana, w tym hotelu nikt nie mówi po angielsku, a to przecież podstawowy miedzynarodowy jezyk...
Na recepcji okropny rusek, który tylko po rusku rozumie i rozmawia, bo to jest hotel dla ruskich gdzie tylko ruska muzyka jest. Nawet kartka informacyjna jest po rusku cyrylicą. Totalny brak profesjonalizmu. Zapłaciłam za 16 dni a bylam traktowana jak powietrze i jak pies. Na wyjazd udalam sie sama mam 25 lat i jestem wg turków ładną blondynką, gdy szłam do baru to najpierw obslugiwali mężczyzn a mnie w ogóle, dopiero musialam isc do menagera lub sama sobie po prostu wzielam butelke i nalalam i polecieli po menagera, który olal sytuacje. Hotel patologiczny - animatorzy to dno, bo tym dzieciom ze wsi, które przyjechały na sezon (tani pracownicy) wydawalo sie ze sami sa na wakacjach albo na imprezie, animatorka bardzo zazdroscila i nie chciala wlaczyc piosenki hamsko pomimo, ze sama mnie zaczepiała i wolala do dj-ki bo widziala, ze jestem sama i po klotni o to zeby raczyla wlaczyc piosenke uderzyla mnie w twarz, gdy jej oddalam to jej chłopak animator mnie uderzyl. W tym momencie upuscilam talerz z jedzeniem i bardzo szybko zjawil sie rezydent, który postanowil zadzwonic po policje, ja nie mialam ochoty na cyrki i zarzadalam przeprosin i zebym do konca pobytu nie ogladala tych 2 osob tej pary, bo nie po to placilam za wakacje aby mnie ktos bił! Klamali rezydentowi, że ze mną są problemy co jest bardzo ciekawe, bo dobrze sie bawilam z przyjaciolmi do poki byli, bo moj turnus byl dluzszy i nikt nie zglaszal nic, wręcz ja zglaszalam do menagera problemy, ze nie ma Internetu, chociaż jest płatny i to tez jest patologia ze za 2 tygodnie internetu musialam zaplacic 24 euro! I to jeszcze zabrali mi telefon zeby hasło wpisac zebym nie widziała a co robili z moim telefonem to nie wiem mogli moje dane zgrywac i to bylo niestosowne ze strony hotelu. Ten hotel oszukuje również z alkoholem wersji all inclusive, gdyz bezczelnie lali mi przezroczystą wodę zamiast żółtego wina. I do wszystkich butelek alkoholu dolewali bardzo duzo wody aż 3/4 to tylko trochę siedziało jak tani alkohol ale po wypiciu 20 szklanek człowiek byl trzeźwy, a po wypiciu 1 butelki ze sklepu obok człowiek był już pod wpływem. Nowe butelki w barze hotelowym zauważyłam, że sa juz otwarte czyli rozrobione z wodą, miałam ochotę zadzwonić na policję, że ten hotel to oszustwo. Menager raz kupił mi butelke czerwonego wina ładnie przystrojonego, ale chciał ze mną je wypić sam wieczorem... nie zgodzilam sie na randke, chociaż bylam kilka dni namawiana przez kierownika sali, dopiero jak inni polacy tez byli niezadowoleni z tej wody, która nam lali dal mi te butelke menager, żeby inni widzieli, ale co mi po 1 butelce gdy moj pobyt trwal 16 dni i cały ten pobyt oszukiwali na alkoholu i wodę bezczelnie lali z butelek od alkoholu.
Jeden przypakowany facet, którego ten rusek recepcjonista sie wystraszył, dostał Internet za darmo, bo powiedział, że nie będzie płacił za wifi w 4 gwiazdkowym hotelu. I uwaga, bo nie bylo wody w pokojach, nie dawali wody do pokoju!!! Perfidna oszczędność i oszustwo! Na plazy hotelowej kelner uderzył mnie w twarz, bo w rozmowie przez telefon powiedziałam przekleństwo w jezyku tureckim, bo kocham Turcję i nie jestem w niej pierwszy raz i on uderzyl mnie wtedy w twarz gdy usłyszał ze ja przeklnelam, zrobił to automatycznie, potem mnie za reke odprowadził do hotelu. Shuttle bus nie istnieje jest to kolejne kłamstwo! Bo do plaży idzie sie i wraca pieszo...
Gdy w hotelu byl czas przekąsek wyrzucili mnie z restauracji (bylam sama) bo powiedzieli, ze oni sprzataja i nie bylo jedzenia a dopiero jak poszlam z kartką do recepcji to jakas kobieta zadzwonila do menagera i musieli wystawic przekaski i mnie wpuscili dopiero wtedy. Ci ludzie mysla ze sa u siebie w domu i ze sobie zrobili sielanke, a gości hotelowych mają gdzieś bo i tak pojada... odradzam jesli nie chcecie zostać pobici lub jeśli chcecie spędzić oszukane wakacje bezalkoholowe i płacić duże pieniadze za wifi na jeden tylko telefon, bo po to zabierają ci telefon na 10 min zeby sami haslo wpisali, zebys nie udostepnil zonie lub mężowi, bo wtedy się placi 2 razy. Ludzie kupowali tureckie karty w kioskach, bo ten hotel to zdzierstwo, PRZEMOC i oszustwo na alkoholu, ceną za płatny Internet, braku wody w pokoju przez caly pobyt i bicie samotnej mlodej kobiety przez animatorke, animatora i kelnera. Moj turecki przyjaciel byl na policji, ale nie zdecydowalam sie zaskarzac tych drani, bo szkoda mi bylo mojego czasu wakacyjnego na nich jeszcze tracić, ale po prostu nie wrócę do miejsca gdzie oszukują i biją mnie, młodą kobietę blondynkę. I stanowczo odradzam.

Termin pobytu: maj 2019
Typ podróży: Podróż w pojedynkę
1  Dziękujemy, PornoStar03
Zrecenzowano: 9 maja 2019

wróciłem 03-05-2019 opinie negatywne to prawda a pozytywne sa opłacane
przestrzegam przed biurem - rezydentami - martyna -łukasz-paulina
w słowniku polskim ne ma słów które moga określić pobyt w tym miejscu

Wskazówka dotycząca pokoi: odrazu zmieniaj hotel
Termin pobytu: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, iwonakip
Zrecenzowano: 8 maja 2019

Odzwiedziłam ten hotel na majówke 2019. Czytając opinie miałam mieszane uczucia chociaż trudno bylo je mieć dłuższy czas ponieważ wyjazd wykupiłam na 12 h przed wylotem. Jakże wielkim było moje zaskoczenie po dotarciu na miejsce. Położenie hotelu satysfakcjonujace dla kogos kto nie poszukuje zgiełku i tłumów w stylu polskiego Mielna. Do centrum Alanyi bez problemu można dostac sie autobusem- zajmuje to 20 min. Pokoje sa czytse, ascetyczne- umeblowanie klasycznych sieciówek. Jedzenie- coz- wiele opinni negatywnych- ja byłam wręcz zszokowana iloscią i jakoscią w stosunku do ceny !. Bardzo dużo sałat, serów, olivek, past, humusów może gorzej z wedlinam ( nie jadam wiec trudno mi sie wypowiedzieć) warzya- i fakt że na kolacje były przygotowywane sałatki z pozostałych produktów ze śniadania- ale...czy w naszych domach wyrzucamy wszystko jak leci do śmieci??? Mi osobiście odpowiadał taki stan rzeczy. Jedzenie na ciepło.....myśle że jeśli ktoś naprawde nie lubi ryb czy kurczaka to znajdzie klasyczny makaron z sosem. Fakt że jedzenie jest monotonne ale zawsze wtedy mozna wyjśc zjeść coś za naprawdę niewielkie pieniądze( polecam mały lokal z turecką pizza- tzw Pide- 20 min od hotelu ( trzeba chodzić ;))( o lokalizacje prosze zapytać Pana ze SPA- imię Memmet ) Animacjami osobiście nie byłam zainteresowana- sadze jednak że sa na miernym poziomie. Niemniej jednak jeśli ma sie ksztyne wyobraźni moża sobie samemu ciekawie zorganizowac czas. Bus na plaże nie dojeżdża....i tu....o zgrozo- naprawde śmiałąm sie w głos z narzekających na brak dojazdu do plaży- spacer na plażę nie jest meczący a przyjemny raptem 10 MIN. Nie ma przekąsek na plaży( poza talerzem ciasta) a alkohol trzeba sobie kupić samemu - oooo losie przeciez wykupiłam ALL:):) ;). Obsługa wybiórczo mówiaca po angielsku ale z uśmiechem na twarzy zawsze można sie dogadac.Reasumując jeśli jesteś typowym polskim Sebixem, Januszem czy tez Grażyna- którzy po przekroczeniu progu maja oczekiwania jak w Sheratonie płacąc niewielkie pieniadze, chcą sie upoić alkoholem i czuć jak rodzina królewska to powiem szczerze- nie polecam. Niestety mialam wątpliwą przyjemność poznac takowych.......wstyd i smutek :( Natomiast jeśli chcecie odpoczac bez jazgotu, tłumów w przyjemnych pokojach- polecam. Z głodu też nie umrzecie. ;)

Termin pobytu: styczeń 2019
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę