Zapisz
Świetna wycieczja

Polecam przejazd kolejką wraz ze zwiedzaniem zamku Fajny sposób na trochę bardziej aktywna forme... Przeczytaj więcej

103lukaszw
Pobiedziska, Polska
SUPER

Widoki niezapomniane, tanio, wygodnie. Prawie w centrum Alanii, polecam wjechać w dzień jak i w... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 18 września 2020
joannarO5725JK
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 041)

Zrecenzowano: 5 września 2019

Bardzo tania kolejka-wjazd na wzgórze. Pięknie oświetlona w nocy. Niestety nie udało mi się kupić biletu z Zamku na dół (podobno nie da się wg. pracownika).

1  Dziękujemy, Nenka89
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Super opcja na podziwanie Alanyi z lotu ptaka!
Tanio i przyjemnie ;)
koszt to 16 lir w jedna stronę, po powrót na nogach

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, JustinaK41
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

niech nikt nie sugeruje się długą kolejką- idzie szybko i sprawnie. piękne widoki, niska cena, polecam

Dziękujemy, alina2651
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super pomysł z tą kolejką. W łatwy i szybki sposób można wjechać i podziwiać przepiękne widoki. Polecam.

Dziękujemy, maciejb939
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Oczywiści skorzystałem w obie strony. Kolejka wybudowana w 2017 roku była znakomitym pomysłem. Nawet nie chcę myśleć jak bym tam wszedł przy 40 stopniach (taxi-bus?). 3 minuty jazdy w jedną stronę w znakomitych warunkach. Jedzie się bardzo spokojnie wręcz jakby stała w miejscu i absolutnie cicho. Doskonały pomysł

1  Dziękujemy, Jarek S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: alanyateleferik, Yönetici, Alanya TeleferikOdpowiedź udzielona 16 września 2019

Dziękuję bardzo za komentarz. Poczekamy jeszcze raz. :)