Właśnie skończył się nasz tygodniowy pobyt w hotelu Blue Wave, nie jesteśmy osobami czepialskimi i bardzo nam się podobało. Jedzenie bardzo smaczne, delikatnie monotonne i nie ma jakiegoś wielkiego wyboru, ale nikt głodny nie będzie na pewno. Animatorzy mało zaangażowani w swoją pracę, byliśmy w wielu miejscach i animatorzy byli bardziej kreatywni, weseli i przede wszystkim kontaktowi. Drinki w barze bardzo slabiutkie. Pani sprzątająca ok. Wifi nie zawsze działa idealnie, ale tutaj naprawdę przyzwoicie. Nie można się czepiać. Hotel czysty i schludny. Do centrum 3.5km. Klub na plaży pięknie urządzony! Hamak, huśtawka itp. Napoje bezalkoholowe bezpłatne, alkoholowe płatne. Polecam buty do pływania, bo są spore kamienie.

1  Dziękujemy, Joanna S

Moja ocena 2/5 poparta jest kilkoma aspektami. Byliśmy wcześniej w Turcji w 4 i 5 gwiazdkowych hotelach więc mamy porównanie.

HOTEL 2/5

Hotel wyglądowo bardzo ładny, pokoje również bardzo ładne i czyste, bardzo duży minus za zepsutą klimatyzację w całym hotelu, przez co przy tych upałach nie ma za bardzo gdzie się schować, bardzo mało miejsca w okolicach baru, przez co 50% ludzi musiało z drinkami siedzieć na leżakach, w hotelu dyskoteka przez co w głównym budynku co dwa dni od 23 do 1-2 w nocy uciążliwie się spało. Dyskoteka sama w sobie bardzo słaba, pachniała jakby świeżo po zalaniu (sama wilgoć i grzyb). Bardzo mała restauracja, przez co były spore kolejki i trzeba było bardzo uważać żeby nie wpaść w kogoś z talerzem.

JEDZENIE 2/5

Jedzenie było bardzo dobre ale niesamowicie monotonne, z sałatek codziennie to samo. W daniach głównych zmieniały się jedna dwie rzeczy, w czym z reguły było to na tej zasadzie, że w pierwszy dzień było dane mięso, a na drugi dzień to samo mięso w innym sosie. Ciągle jeden ryż, raz w tygodniu frytki, zdarzyły się ziemniaki. Dla osób które lubią fast foody, nie ma nic.

NAPOJE ALKOHOLOWE I BEZALKOHOLOWE 1/5

Na terenie hotelu jeden bar, brak miejsca do spokojnego wypicia drinków. Kilka stolików 4 osobowych. Piwo podawane w plastiku (rozumiem twarde plastikowe kubki, ale tutaj było podawane w jednorazowych kubeczkach). Alkohole podawane w 100ml szklankach, po dwa na osobę, bardzo słabe i mały wybór (wódka, gin, coś w stylu malibu, raki i jeszcze jeden likier smakowy). Barman raz wymyślił że chowamy drinki i nie chciał nam już podawać. Napoje bezalkoholowe z automatu były dostępne w godzinach posiłków, więc jeżeli ktoś nie pije gazowanego to nic oprócz wody nie było. Napoje gazowane w barze chyba rozcieńczane z wodą.

PLAŻA 2/5

Plaża przy leżakach piaszczysta, przy zejściu do wody kamienie, dosyć stromo. Alkohole i napoje płatne w normalnych cenach sklepowych, bezpłatnie woda i te "soki" z automatu. Ratownik odwrócony plecami do wody (nie wiem po co tam był, zero zainteresowania). Dwa naleśniki na dzień na osobę.

ANIMACJE 2/5

Animacje same w sobie w wykonaniu ciekawe, lecz sama obsługa animacji bardzo słaba. Szef animatorów nie powinien pracować z ludźmi, do animacji wieczornych były brane ciągle te same osoby(ulubieńcy szefa animatorów). Na porannych animacjach nie pytał czy ktoś chce czy nie, po prostu ma iść i tyle, a jak się odmawia to kiwanie rękami i pretensje (przez mikrofon), zażenowała mnie też sytuacja w której starsza Pani miała wyskoczyc z basenu na podłogę, nie dawała rady i animator się z niej śmiał publicznie. Podczas naszego 13 dniowego pobytu, około 30 razy zostaliśmy zapytani czy chcemy iść na dyskotekę (rozumiem prowizję od osoby ale powinni ogłosić to publicznie i ewentualnie osoby by się zgłaszały) a nie 5 razy dziennie chodzą animatorzy i pytają czy ktoś chce iść, po odmówieniu szefowi animatorów kiwał głową i powiedział nam że tylko siedzimy na leżakach i dlaczego nie chcemy iść. Ogólnie reszta animatorów bardzo w porządku, sami sie cieszyli jak go nie było w pracy.

Dziękujemy, Dawid K
Zrecenzowano: 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pobyt z dwiema 10 letnimi córkami.Hotel bardzo czysty. Pokoje w budynku głównym ładne,nowoczesne.(my 5 piętro pokój 530)mini bar chłodzi lekko i to tylko wtedy gdy karta jest włożona. Klima może być!! Mimo,że zjeżdzalnia działa 10-12 i 14-17:00 to dzieciakom to zupełnie wystarczało. Nie jest to hotelowy kolos więc i kolejki do baru czy stołówki są niewielkie.Obsługa przemiła,lokalizacja doskonała,do marketu Migros 10 metrów. Do plaży jakieś 400 metrów(prowadzą do niej kropki z niebieskiej farby na chodnikach) Miejscowość Obagol cudowna.Czysto,chodniki a nawet ulice wybrukowane.Ogólnie duże miasteczko. Do Alanyi jakieś 3 km-idzie się ulicą wzdłuż wybrzeża.
Jedzenie podane pięknie...ale niestety OCHYDNE. Pragnę jednak zaznaczyć,że my Polacy tak mamy. Rosjanie jedli nawet pęki koperku w całości a Niemcy tony ciast.Byliśmy więc kilka razy w restauracji dla porównania a tam nadal wszystko nie takie jakbyśmy sobie marzyli. Oni wszystko jedzą na kwaśno. Nawet brukselka czy fasolka gotowana jakby w occie.Polecam kupić w Polsce sosy typu tatarski,czosnkowy majonezowy bo tam mają tylko taki rzadki jakby kwaśna jogurto -maślanka i wszystko je się tak na sucho.Ciasta ociekają od spodu jakby miodem. Kawa z ekspresu dobra.Zbyt szybko zabierają talerze spod nosa.!!Polacy najbardziej narzekali więc można domniemywać,że to w POLSCE właśnie mamy najpyszniejsze jedzenie.☺
O alkoholu nie mogę się wypowiadać bo nie pijamy ale widziałam spore zainteresowanie.
Wifi najlepiej działa w pokojach i w okolicach recepcji.
Mimo,że animacje i show wieczorne nastawione raczej na Rosjan to ze wszystkich hoteli dotychczas tu bylo najwspanialej.Codziennie inne naprawdę nietuzinkowe występy.Od rana aquaaerobik,ping-pong,konkursy,tańce itd. Po 23:00 można było zabrać się zorganizowanym busikiem do Disco Alanya i potem z powrotem. Dyskoteki od 23 również w Hotelu.
Woda w basenie czysta i leżaki obok basenu w porządku.Plaża żwirkowa z barem ale większość rzeczy płatna.Parasole okropne,połamane,zbyt mało ich na tyle ludzi.
Mimo kilku rzeczy na minus wakacje uważamy za super udane. Kiedyś tu wrócimy!!!

1  Dziękujemy, Giwerka
Zrecenzowano: 7 września 2019

Pokój rodzinny b.ładny, widok na dach jedynej restauracji , pokój 318. Posiłki urozmaicone, dobre. W barze jedynym z alkoholem, wyliczają drinki dwa na osobę -porażka. Bar nie bar( nic do jedzenia a napoje to woda i jakiś napój można sobie nalać) przy plaży ( ok 500 m. od hotelu), leżaki w cenie, plaża słaba, drobniutki kamyczki (konieczne obuwie). Animacje wieczorne b.słabe, bajki dla dzieci poi rusku, pokój animacji prowadzi młoda kobieta która totalnie nie nadaje sie do pracy z dziećmi, żadnego pomysłu żeby czymś zając dzieciaki, proponuje tylko płatne rysunki 3 euro, bądź malowanie na koszulce 8 euro i całe jej zajęcia z dziećmi. Zjeżdżalnia czynna w określonych godzinach. Poza tym dojazd do hotelu z lotniska to naprawdę trzy godziny !!! koszmarnie daleko. 5 euro kaucja za pilota do klimy.

Dziękujemy, Ilona Z
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Właśnie wróciliśmy z wakacji i pobytu w tym hotelu.
Hotel po remoncie, urządzony w nowoczesnym stylu, ładny. Animacje dla dzieci i dorosłych, codziennie wieczorami show i dyskoteka.
To co mi się nie podobało to brak klimatyzacji w całym obiekcie (klimatyzacja tylko w pokojach) proszę sobie wyobrazić 45 c na stołówce, gdzie jest pelno ludzi (kolejki), momentami brak miejsca, aby spokojnie usiąść i zjeść i jeszcze tak gorąco. Przyjechaliść dość póżno, ze względu na opóżnoiony lot, było już po kolocji, niestety nie zostawoino dla nas nawet kanapki. Jedzenia dużo, aczkolwiek takie zwykłe, mało urozmaicone, brak owoców morza, do mięsa kolejka zanim otworzyli jadalnie. Basen i bar jak na tyle ludzi malutki, leżaki ciągle zajęte. Wszystkie informacje podawane w języku ang, niemieckim, tureckim i rosyjskim tylko nie w Polskim. Być może poza sesonem byłoby lepiej, ze względu na mniej ludzi.

1  Dziękujemy, AgaSzczepaniak