Zrecenzowano: 31 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jak na tą cenę bardzo dobry hotel fakt że czasy świetności ma już za sobą ale sprzątany codziennie jedzenie ok no chyba że ktoś spodziewa się kalmarow.Ogolnoe dużo Polaków i Turków wifi działa w całym hotelu

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Mati_Nati_Bandzior
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

W skrocie jezeli chce ktoś spedzić czas w brudzie i dojadac na miescie niech tam jedzie. Latryny przy drogach są czysciejsze.Jezeli nie wstaniesz na sniadanie i przyjdziesz godzinę poznoej jesz chleb z maslem lub drzemem.

Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Ewa K
Zrecenzowano: 26 października 2017

bylam tam dawno w 07 roku . hotel lezy w dzielnicy obakoy jednak do centrum jest 1 h drogi pieszo conajmniej i bardzo zaczepiaja po drodze takze spacer jest mozliwy tylko wzdluz plazy , jezdza dolmusze b. czesto do centrum wiec nie ma problemu z dojazdem nawet nad ranem jedzenie bylo skromne jednak wystarczajace , ja mialam sniadania i obiadokolacje jednak kilka osob mialo jakies sensacje zoladkowe, pokoj byl przestrzenny i czysty , basen ten przyzwoity , plaza jest 200metrow od hotelu bezposrednio przejscie przez droge , jednak wydzielone lezaki ze znizka hotel ma dalej i to przeszkadzalo , plaza jest zatloczona i splywaja do niej scieki z ruru z okolicznych hoteli , na dnie wala sie sporo kamieni , sporo nagabujacych Alanya to tetniace miasto noca, dyskoteki, bary ,oprocz tego piekna okolica duzo wycieczek rejsy i gorujaca nad miastem twierdza kale b. milo wspominam tam pobyt ale z.w tylko na miasto ,hotele mozna znalezc duzo lepsze w dobrej cenie blizej plazy kleopatry ,ktora ma beton ale jest chyba czystsza,

Termin pobytu: sierpień 2017
1  Dziękujemy, MagdalenaS1195
Zrecenzowano: 25 maja 2017

Polecam Hotel Arsi ponieważ Hotel dobrze usytuowany . Pokoje codzienne sprzątane . Obsługa wspaniała . Jedzenie może monotonne lecz duży wybór,każdy będzie zaspokojony . Do plaży 250 m ( plaża czysta leżaki , parasole ) . Spokój i cisza w hotelu jak i za . Naprawdę polecam ja wraz z koleżanka spędziliśmy w tym hotelu 14 dni i na pewno za rok wrócimy !!

Termin pobytu: maj 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, przekorackamarta
Zrecenzowano: 22 czerwca 2015 z urządzeń przenośnych

Hotel choć nie drogi czysty I w miarę nowoczesny Obsługa super Jedzenie może monotonne lecz duży wybór,każdy będzie zaspokojony Do plaży 250 m Czasem denerwuje natrętny masażysta lecz trzeba go ignorować

Termin pobytu: czerwiec 2015
Dziękujemy, grzespop