Oszustwo. Dostaliśmy 1 pokój 6 osobowy na dwie rodziny w starej siedzącej willi zamiast 2 w hotelu. Po awanturze przeniesiono nas do lepszego standardu ale dalej w 6. Brakuje alkoholi w barach, albo limitują je specjalnie. Jedyny plus to jedzenie i Aqua park. Obsługa na sali super, menagos na recepcji niemili. Najpopularniejsze ich slowo to tommorow. Niepolecam.

Dziękujemy, 436jarekk

Jestem w Turcji po raz pierwszy w hotelu suneo club aqua plaza. Pokoje są bardzo ładne i czyste, ponieważ codziennie są sprzątane. Jedzenie jest dobre, duży wybór. Ja uwielbiam owoce i cieszy mnie fakt, że jest tu ich pod dostatkiem i nie brakuje. Po posiłku kelnerzy od razu sprzątają ze stołu. Nic nie jest brudne. Animatorzy są bardzo mili i przyjacielscy. Bardzo mi sie tu podoba i mogę polecić to miejsce.

Dziękujemy, KarolinaK3643
Zrecenzowano: 10 września 2019

Witam. Wakacje 2019. Jak zwykle opiszę to co mi się nie podobało. Reszta albo ok albo nie korzystaliśmy. Wielkie rzeczy na plus podkreślę. Pokój typu villa. Od początku: transport z lotniska ok 120min ( szanowne tui powinno zaznaczyć, że będzie przerwa a nie, że każdy kierowca zatrzymuje się na 15min na zaprzyjaźnionym sklepie straganie gdzie on otrzymuje kawę gratis ale ludzie delikatnie są nakierowani na zakupy i traktowanie jak źródło dochodu). Po wejściu do hotelu/recepcji zero zainteresowania personelu, wchodzisz z walizami i mają cię gdzieś, stoisz przy recepcji i ani dzień dobry ani nic, jak się nie odezwiesz udają że cię nie ma. Do pokoju (2 +3) otrzymaliśmy 1 kartę elektroniczną, nie damy drugiej bo tak jest ( w stylu nie mamy pana płaszcza i co pan nam zrobi). Po awanturze dostałem 2 kartę. Pokój brudny, brzydko odmalowany, ogólnie o porządek to oni nie dbają ale za to wszędzie stoją TIP BOX-y. Łazienka w willach tragedia (grzyb, wszechobecny silikon). Jedzenie monotonne, wyroby mięsne niedobre, mały wybór, powtarzalność 90%. Często brakuje świeżych szklanek, zwrócenie uwagi szefowi restauracjii skutkuje tym, że mówi że nie ma więcej, jak zejdą ze stołów i umyją to będą. WIFI – lobby stołówka basen i bar przy plaży niby jest ale prędkość modemowa. Pokoje przy basenie łapią, wille nie. Pokój powinien zawierać aneks kuchenny. UWAGA: aneks kuchenny wg. hotelu i tui to puste półki, lodówka, brak urządzenia do podgrzania potraw (mikrofalówka lub płyta), 2 szklanki, herbata kawa i brak jakichkolwiek przyborów. Konia z rzędem temu kto to nazywa aneksem i chce dziecku zrobić tu wieczorem mleko lub cokolwiek. Poziom angielskiego porażka, lepiej udawać o co Panu chodzi (szczególnie recepcja, punkt reprezentacyjny). Nie mówię tu o wszystkich bo animatorzy i sporo kelnerów obsługi spoko. Z ciekawostek idąc do WC na basenie o godzinie np. 15.00 można zobaczyć podpisaną listę kontroli czystości już do 17.00. Kolejna porażka villi to brak ciepłej wody późnym wieczorem, w nocy i do południa. Na budynkach są zbiorniki i solary, które nagrzeją się w dzień, wieczorem się wszyscy wykąpią i braknie jak za PRL. Obiecanki cacanki rezydenta i hotelu, że podgrzeją nic nie dają. TRAGEDIA. Sejf w pokoju jest ale bez instrukcji i nie przykręcony, stoi luzem hehe. Wykończenia pokoju, stan okien i drzwi balkonowych porażka, nieszczelne niedomykające się, rolety zepsute. W pokoju tylko 2 szafy i parę wieszaków na 5 osób (chyba że liczą pusty aneks kuchenny). Uwaga standardem w barach jest szczególnie w godzinach późniejszych wymówka, że czegoś brakło. Standardowo brak rumu, mleka, wina czerwonego. No bo ktoś musi zajść ale kto skoro biedni barmani noszą wszytsko na plecach w workach i potem spoceni jak…. Stoją za barem, szacun, że chce się im uśmiechać. Na plus: całodobowy bar przy plaży z pięknymi widokami i muzyką która każdy może puścić z youtube. Hotel kameralny, bez tłumów, wszędzie miejsce, dobre lody i snack bar przy plaży. Baseny woda czysta ciepła, dobry aqua park. Przy aqua parku głośno gra muzyka ale wiąże się to z ciągła praca animatorów. Teren hotelu czysty, wychodząc poza hotel… no każdy to musi zobaczyć. 90% osób przy spotkaniu rezydentów składa reklamację na pokój. Plaża kamienista z dużym spadkiem w wodzie ale ładna i urokliwa z czystą wodą. Dziwię się, że UE nie wymaga na biurach podróży podawania jakości hotelu w gwiazdkach tak samo jak jest to u nas czy w Europie zachodniej bo lokalne gwiazdki to ściema.

Wskazówka dotycząca pokoi: villa cisza, pokoje basen głośno, wifi chybił trafił
Dziękujemy, wiesiekk2016
Zrecenzowano: 4 września 2019

Byliśmy w hotelu w 2 rodziny z dzieciakami (2-13 lat). Mieliśmy pokoje w budynku bocznym - w pokojach czysto, dużo miejsca, duże szafy, ładnie, przyjemnie, wi-fi działało bardzo dobrze. Sprzątanie na zawołanie, co prawda z małym napiwkiem (1-2 dolary), ręczniki wymieniane na bieżąco. Jedzenia mnóstwo o każdej porze- na stołówce, w barach przy plaży, przy basenach. Uważam że każdy mógł sobie coś wybrać. Poza jedzeniem na stołówce- frytki, pizza, burgery, gofry, lody, warzywa, owoce, napoje. Atrakcji codziennie dużo- animatorzy dla dzieci, piana party, wieczorne występy- jeśli ktoś lubi takie atrakcje, nie będzie się nudził. Obsługa, animatorzy bardzo, bardzo mili, sympatyczni, otwarci zaczepiają, zagadają, zawsze się uśmiechną. Przy basenach (leżaki) i w restauracji raczej miejsc nie brakowało, czasem może trzeba było chwilę poczekać. Aquapark dla dzieci super- płytkie baseny przy zjeżdżalniach, woda ciepła, morze piękne, ale niestety kamienista plaża- polecam buty do wody. Teren wokół hotelu zadbany- stoliki, krzesła, hamaki, leżaki, dużo zieleni.
Kilka minusów- przede wszystkim bardzo głośna muzyka przez cały dzień (10:00-22:00) przy scenie i basenach, kamienista plaża, duży spadek do morza, ogólny zamęt w recepcji (dużo ludzi miało problemy z pokojami- nie dostawali tego, który rezerwowali) i narzekanie gości na budynek główny (małe pokoje, małe balkony, mało i małe szafy, niezbyt czyste łazienki i pokoje)- natomiast ja nie byłam, tylko dużo gości narzekało.
My ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni- za tą cenę moje oczekiwania zostały zaspokojone!

1  Dziękujemy, Magdalena D
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Pobyt w hotelu uważam za udany,za nie wielkie pieniądze, jak bym dała za 2+2 11 tys. to był była bardzo zła. Hotel robi wrażenie przez agua park, potem wszytko pęka, pokoje małe , łazienki okropne, sprzątnie ogranicza się do zasłania łóżka i zmiany ręczników( czasami wręcz do złożenia ręczników brudnych), lodówka ledwo działająca nie uzupełniana, telewizor nie działał ale to nie był problem . Obsługa miła, uśmiechnięta,jedzenie monotonie nie pisze tu o śniadaniowych czy obiadach bo na nie nie chodziłam ale kolacjach które powinny być urozmaicane . Dobre jedzonko przy plaży. Animacja bardzo słaba , wieczorem wręcz okropna o dyskotece czy wieczornej zabawie dla dorosłych można zapomnieć . A najbardziej mnie denerwowało zamykanie restauracji 15 minut przed czasem już nie wpuszczali na sale i o prowiancie na wycieczki fakultatywne tez można zapomnieć, nikt nie wiedział o co chodzi. Ogólnie pobyt za niewielkie pieniądze polecam natomiast przy większym budżecie szukajcie lepszego hotelu. Zaznaczę że byliśmy grupą i każdy z nas ma podobne zdanie na temat hotelu. Pozdrawiam

Dziękujemy, Pani Z